18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
n3grom 2013-06-04, 15:12
pan lysy z butelka (0;09) ma koszulke z legi warszawa tak wiec nie ma co sie dziwic ze zrobili wies
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-06-04, 15:23
Czemu idiota który to nakręcał zamazał twarze?
Zgłoś
Avatar
krunner 2013-06-04, 15:30
judasz1234 napisał/a:

jacy wy wszyscy jesteście głupi kurwa, jakby ochroniarz podszedł i zaczął ich okładać, to by najprawdopodobniej wyleciał z roboty. ma podejść i powiedzieć "przepraszam panowie, proszę przestać się tak nieładnie zachowywać"? gówno wiecie na ten temat, a sracie się jakbyście wszystkie rozumy pozjadali. kulek93 dobrze powiedział, to ochrona obiektu a nie ludzi. najprościej jest siedzieć w internecie i pieprzyć głupoty zgodnie z zasadą "nie znam się, to się wypowiem"



Świetnie znasz prawo, cudownie. Może teraz powiesz mi, że zachowywałbyś się identycznie jak Ci ochroniarze?
Ciekawe jakbyś ty się czuł jakby napier**ło Cię 3, gdy 4 "ochroniarzy" by się przyglądało. Zakładam, że straszyłbyś ich swoją znajomością prawa.
Zgłoś
Avatar
Feragas 2013-06-04, 15:34 1
kiedyś miałem wejść do starego opuszczonego obiektu w nocy z kolegą z służb, obiekt wielkości stadionu, więc echo jest nieziemskie

Znajomy z służb się obesrał jak coś walnęło i się echo rozniosło po całym obiekcie, powiedział wtedy do mnie "Ej wiesz co? wychodzimy kurwa stąd". Gadam mu "ty pracujesz w służbach czy jesteś kurwa piekarzem?"

Gościu wyszedł, oddał mi latarkę i spierdolił do wyjścia.

Morał krótki i wszystkim znany: Jesteś pizda to zostań piekarzem
Zgłoś
Avatar
clamser 2013-06-04, 15:35 1
Wystarczy spojrzeć też na koszulki idiotów co leją tego gościa...
Zgłoś
Avatar
Sidowski 2013-06-04, 16:01
Dodam, że 10 minut na interwencje to dużo patrząc na fakt iż komisariat policji na centralnym mieści się ok. 100m dalej.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-06-04, 16:13
Tak jak mówiłem przegramy trzecią wojnę światową. Nie ze względu na rosję czy ciapatych,nie nie, my jesteśmy na tyle głupim narodem,że sami siebie wytłuczemy.
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-06-04, 16:28 1
Za 800zł miesięcznie też bym nie ryzykował utraty zębów.
Zgłoś
Avatar
ferdziu7 2013-06-04, 16:50
Ja mam kategorię P no i co z tego, chciałem pójść do szkoły oficerskiej, ale okazało sie że nie jestem odpowiednio dojrzały aby pójść do wojska i kazali mi przyjść za rok, więc to że psychicznie nie zdał nie oznacza, że jest jakiś niepoczytalny, czy chory psychicznie.
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2013-06-04, 17:04
LUDZIE! Jak ochrona ma reagować, jak oni są na rencie, są lichego zdrowia, pracują tylko po to, żeby nie nudzić się w domu. Zdrowego, potężnego chłopa nikt nie zatrudni, bo trzeba zapłacić jebany ZUS, ubezpieczenie i pensje. Rencista robi za pół darmo...
Zgłoś
Avatar
CzaszekGocz 2013-06-04, 17:19
Taki "ochroniarz" dostaje 6zł/h i ma pewnie lekki lub umiarkowany stopień niepełnosprawności (nie ma już I, II, III grupy inw. podobno) to jak on ma zareagować? Jakby się pizdy na stołkach ciut wyższych nie żydziły z kasą to można by wtedy zatrudnić OCHRONĘ, a nie "ochronę" po "przetargach"...
P.S. Jeden bucik nawet siadł
Zgłoś
Avatar
judasz1234 2013-06-04, 17:50
krunner napisał/a:



Świetnie znasz prawo, cudownie. Może teraz powiesz mi, że zachowywałbyś się identycznie jak Ci ochroniarze?
Ciekawe jakbyś ty się czuł jakby napier**ło Cię 3, gdy 4 "ochroniarzy" by się przyglądało. Zakładam, że straszyłbyś ich swoją znajomością prawa.


jeżeli miałbym stracić robotę to tak, nie zrobiłbym nic. wiesz cokolwiek o ochronie? ludzie widoczni na filmie są od tego, żeby w takich sytuacjach wezwać grupę interwencyjną, która już się tym zajmie
Zgłoś
Avatar
olex 2013-06-04, 18:52
jak ochorona tego typu to dziadki robiące na pół etatu bo ich emerytura za mała, czy tam syn nie płaci na staruszka, oni mogą jedynie po grupe interwencyjną zadzwonić, psy itp bo kurwa ciekawe czy ty mając jeszcze kurwa kredyt na utrzymaniu wbijałbyś sie za 2-3 koła na wpierdol, mając o tym najczesciej 0 pojecia, typów nie wiń, bo wszedzie sie takie rzeczy zdarzają tylko no chyba wiesz
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2013-06-04, 19:26
Nie ma się co dziwić jak cieciu dostaje 3,5 na godzinę, że przy okazji jeszcze nie chce dostać wpierdol.
Zgłoś
Avatar
lukaszksk 2013-06-04, 19:48
zayer1 napisał/a:

to jest ochrona? to jakieś cioty poprzebierane!

Już widzę jak tam za 6zł/h wskakujesz i pomagasz nawet byś po policję nie zdążył zadzwonić tak byś spierdalał.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie