18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
T3RMINATOR 2024-07-29, 23:15 13
Przesadzili bo widać od razu że facet chory psychicznie.
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-07-29, 23:22 64
T3RMINATOR napisał/a:

Przesadzili bo widać od razu że facet chory psychicznie.



e tam chory - odjebało mu bo złapali go na gorącym, cfany ujek, dobrze ze chociaż się zmęczył, nie wiele brakowało i by zaczął krzyczeć ze go gwałca i White Lives Matter
Zgłoś
Avatar
kumaktoplaz 2024-07-29, 23:24 16
Taa... Peychiczny. Tatuaz jest czyli niespecjalnie.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-29, 23:28 18
Od 30 lat nie jeżdżę autobusami.

Po tym, co teraz zobaczyłem mam pewność, że nigdy nie wsiądę do tego bakutilu.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-29, 23:35 51
Z tego co widziałem to kanar pierwszy zaatakował gościa, koleś zachowywał się spokojnie więc kanar znacznie przekroczył swoje uprawnienia bo w takiej sytuacji nie ma prawa stosować żadnej przemocy. Na miejscu poszkodowanego wziąłbym papugę i poważnie rozważył pozwanie pracodawcy tych patusów.
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-29, 23:35 8
kumaktoplaz napisał/a:

Taa... Peychiczny. Tatuaz jest czyli niespecjalnie.



Czyli jak ktoś ma tatuaż to znaczy że nie jest jebniety na łeb 😂

[ Dodano: 2024-07-29, 23:37 ]
takamahi napisał/a:

Z tego co widziałem to kanar pierwszy zaatakował gościa, koleś zachowywał się spokojnie więc kanar znacznie przekroczył swoje uprawnienia bo w takiej sytuacji nie ma prawa stosować żadnej przemocy.



Przemocy to nikt nie ma prawa stosować
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-29, 23:44 3
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Przemocy to nikt nie ma prawa stosować



Jak widzę, zaczynasz się czepiać dla samego czepiania się, szkoda tylko że nawet tego nie potrafisz zrobić z głową. Są sytuacje w których służby mogą stosować przemoc. Np Policja ma prawo stosować środki przymusu bezpośredniego. A w razie jak będziesz za bardzo fikał to i odstrzelić cię mają prawo.
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-29, 23:48 4
takamahi napisał/a:

Jak widzę, zaczynasz się czepiać dla samego czepiania się, szkoda tylko że nawet tego nie potrafisz zrobić z głową. Są sytuacje w których służby mogą stosować przemoc. Np Policja ma prawo stosować środki przymusu bezpośredniego. A w razie jak będziesz za bardzo fikał to i odstrzelić cię mają prawo.



Mówię o tym co na filmie, a ty rozpędziłeś się z tematem do psiarni i ustawy śpb
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-29, 23:52 1
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Mówię o tym co na filmie, a ty rozpędziłeś się z tematem do psiarni i ustawy śpb



tam tylko kanary stosowały przemoc a ty wyjechałeś z moralizatorskim "nikt nie może" i to do mojego komentarza, nie do filmu, to ci pokazałem że jednak ktoś może.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-29, 23:56 5
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

to znaczy że nie jest jebniety na łeb



Ja biorę leki na nerwy, a nie a na a nie na na jebnięty na łeb.
sadistic.pl/t/504749
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-30, 0:06 6
takamahi napisał/a:

tam tylko kanary stosowały przemoc a ty wyjechałeś z moralizatorskim "nikt nie może" i to do mojego komentarza, nie do filmu, to ci pokazałem że jednak ktoś może.



Tam z nich nikt nie może, a a odpierdalaja maniane bo nie mają prawa typa szarpać czy przyciskać do szyby rur itd. Mam nadzoeje że wyłapią wyrok
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota 2024-07-30, 0:10 11
Zamiast się sprzeczać, to ruszyć dudy - zgłaszać do "prokuratury"! Przygłupy jeszcze kiedyś kogoś zabiją za ten durny bilecik. Nogę zgniatają...
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-07-30, 0:11 14
takamahi napisał/a:

Na miejscu poszkodowanego wziąłbym papugę i poważnie rozważył pozwanie pracodawcy tych patusów.



Serio jesteś taki głupi i myślisz, że ten sepleniący pastuch, którego nie stać nawet na jazdę komunikacją miejską ma kasę na adwokata i rozprawy sądowe...?
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-30, 0:14 4
Baronessa napisał/a:

Serio jesteś taki głupi i myślisz, że ten sepleniący pastuch, którego nie stać nawet na jazdę komunikacją miejską ma kasę na adwokata i rozprawy sądowe...?



Nie, jestem na tyle inteligentny, że napisałem, że na jego miejscu ja bym to zrobił, bo mam na adwokata i na rozprawy sądowe. Nigdzie natomiast nie napisałem że on powinien to zrobić.
Choć z drugiej strony, jest taka możliwość, że z tym filmikiem nie musiałby mieć na adwokata bo znalazł by go za darmo gdyż koszta sądowe w takich przypadkach kryje strona przegrywająca, a koszt adwokata jest jednym z takich kosztów.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie