18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kolborano 2014-06-26, 15:41 38
Zgadzam się z gościem w 100 % i jeszcze mnie rozbawił. Baba jak wie, że masz mieć wolne zapełni ci dzień wszelkim możliwymi gównianymi pierdołami.
Zgłoś
Avatar
santaxl 2014-06-26, 15:43 15
-ile feministek jest potrzebnych, aby zmienić żarówkę?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
-feministki nic nie mogą zmienić
Zgłoś
Avatar
Larvitar 2014-06-26, 16:32 1
nie spodziewałem się, że będzie śmieszne
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-06-26, 17:42 20
Co ma wspólnego dyskusja z feministkami i martwy pies-przewodnik?

Do niczego nie prowadzą!

A co ma wspólnego krzywy budynek i dyskusja z feministkami?

Brak poziomu

A co różni kaczkę i feministkę?

Jak człowiek jest mocno zdesperowany to da radę wyruchac kaczkę!
Zgłoś
Avatar
KuNA89 2014-06-26, 18:50 3
Burr jest zajebisty. Szkoda, że już nie robi stand-upów. Polecam jego występ na temat tłuczenia kobit i szkoleniu pitbulla
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-06-26, 20:40
Znakomity występ. Przyzwoity poziom.
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-06-26, 20:59 1
jak mieć przywileje mężczyzn i zrzucić na nich swoje obowiązki , ułatwić zdobycie kariery łatwiejszym sposobem , móc bezkarnie dawać dupska i nie być uznanym kurejewą
to tak jakby bandyci postulowali zamknięcie więzień i uznanie ich przywilejów

kolejny fakt to taki że mężczyźni stali się ciotami i pozwolili kobietom na takie traktowanie , kryjąc to potrzebami bliskości miłości i zrozumienia co spowodowało że dostali kopa w dupsko a ich kobieta woli poznać czarnego
po prostu chcesz tego wszystkiego to bądź wyschniętym z uczuć skurwielem który gdy coś chce uzyskać musi się pokłócić i jebnąć drzwiami
Zgłoś
Avatar
DGZwiro 2014-06-26, 21:41
Jebać feministki. Z prostego prawa Darwina-dajmy im to czego chcą (aborcja, 100% poświęcania się w robocie i oczywiście żadnego rodzenia dzieci bo faceci nie rodzą to my też nie) i za parę lat będzie po nich spokój.
Zgłoś
Avatar
Nothyn 2014-06-26, 23:59
Ohoho, nie wytrwałem do połowy filmu, bo trzeba co drugie zdanie dodać jakieś przekleństwo, tylko popierdolonych amerykanów i polaków może takie coś śmieszyć.
Zgłoś
Avatar
Imipenem 2014-06-27, 11:55
Bo pękne ze śmiechu, ledwo oddycham. Bożesz ty mój jakież to śmieszne ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha. A najśmieszniejsza jest ta jego modulacja głosem ojoj ha hahahahhaha co za ubaw. CHUJOWE
Zgłoś