18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Avatar
kamilos1323 2022-06-23, 10:05 14
Nie żebym załował, Ale takiemu dziadowi dwie kule w nogi i po sprawie! Po co odrazu dwa magazynki wywalac na takie scierwo ;D
Zgłoś
Avatar
rara 2022-06-23, 10:16 2
Ale że kupal szybszy od ołowiu to jestem pod wielkim wrażeniem kto tak szybko potrafi klocka strzelić?
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2022-06-23, 10:29 8
Kurwa majkel czy nas słyszysz po kilkunastu kulach
Zgłoś
Avatar
Kopernik2080 2022-06-23, 11:28 3
rara napisał/a:

Ale że kupal szybszy od ołowiu to jestem pod wielkim wrażeniem kto tak szybko potrafi klocka strzelić?



Nie o to chodzi, po prostu biegunka jest efektem zatrucia ołowiem
Zgłoś
Avatar
Annnnnaaa 2022-06-23, 12:25 25
Nie chcemy do ciebie strzelać majkel . Magazynek w plecy . Nie miałem wyboru . No kurwa litości.
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-06-23, 12:51 3
Annnnnaaa napisał/a:

Nie chcemy do ciebie strzelać majkel . Magazynek w plecy . Nie miałem wyboru . No k***a litości.



No masz rację skarbie, chory kraj, chora policja.

Tak sobie teraz myślę żę na chuj tam kombinować tabletki, szukać liny i kręcić pętle, ba jeszcze drzewa szukać, czy szukać najwyższego budynku w okolicy i kombinować jak tam sie dostać (do skoku)...

Jak wystarczy siedząc na ławeczce przed blokiem na spokojnie wybrać zjebane 911 i czekać na komando śmierci... tzn. policję...
Zgłoś
Avatar
kernelstrong 2022-06-23, 17:36 2
Jebane kowboje zabić, a potem rękami zastawić kamerę... Cholerna amerykańska patologia. To się nigdy nie skończy.
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2022-06-23, 20:01 1
kamilos1323 napisał/a:

Nie żebym załował, Ale takiemu dziadowi dwie kule w nogi i po sprawie! Po co odrazu dwa magazynki wywalac na takie scierwo ;D



Chcesz pouczać specjalistów od strzelania na dzikim zachodzie? oni tam walą do siebie od 300-tu lat, to chyba się znają w co celować
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2022-06-23, 21:21
NFZ jest dumne z postawy Funkcjonariuszy
Zgłoś
Avatar
Alicjontko 2022-06-23, 21:59 11
Co wy pierdolicie...chłop miał nóż, zaczął się odwracać i iść do tej babeczki będąc od niej kilka metrów. Miał kurwa czekać, aż czubkiem noża natnie jej naskórek, żeby było "realne zagrożenie zdrowia lub życia osoby uprawnionej lub postronnej"? Weźcie się jebnijcie w łeb. Nie raz były tu filmiki, gdzie gość zaczął szarżować na policjanta z nożem w łapie z odległości 10m, policjant mimo, że miał go na muszce to przez stres i spierdalanie jednocześnie do tyłu wyjebał prawie cały magazynek, żeby typa położyć na ziemię. Ja wiem, że fajnie by było, żeby każdy funkcjusz był komando-robokopem, ale w sumie to chuj wie jak u nich wygląda częstotliwość szkoleń ze strzelectwa, a i tak co na strzelnicy to na strzelnicy, a co w prawdziwym życiu w starciu z napastnikiem to...wiadomo.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-06-23, 22:00 1
rara napisał/a:

Ale że kupal szybszy od ołowiu to jestem pod wielkim wrażeniem kto tak szybko potrafi klocka strzelić?



Mokre portki (może siedział na śniegu i łapał wilka) były już w 2:00, czyli jakieś 5 sekund przez pestkowaniem.
Zgłoś
Avatar
Rob3rt88 2022-06-24, 1:35
Alicjontko napisał/a:

Co wy pierdolicie...chłop miał nóż, zaczął się odwracać i iść do tej babeczki będąc od niej kilka metrów. Miał kurwa czekać, aż czubkiem noża natnie jej naskórek, żeby było "realne zagrożenie zdrowia lub życia osoby uprawnionej lub postronnej"? Weźcie się jebnijcie w łeb. Nie raz były tu filmiki, gdzie gość zaczął szarżować na policjanta z nożem w łapie z odległości 10m, policjant mimo, że miał go na muszce to przez stres i spierdalanie jednocześnie do tyłu wyjebał prawie cały magazynek, żeby typa położyć na ziemię. Ja wiem, że fajnie by było, żeby każdy funkcjusz był komando-robokopem, ale w sumie to chuj wie jak u nich wygląda częstotliwość szkoleń ze strzelectwa, a i tak co na strzelnicy to na strzelnicy, a co w prawdziwym życiu w starciu z napastnikiem to...wiadomo.



co Ty pierdolisz typie ?
dziadzio mial co prawda noz ale kurwa wypierdalal po za dom - oddalal sie od sceny, bylo dwoch policjatow ( jedna policjantka), wiec kurwa jeden policjant powienien obezwladnic zagrozenie( paralizator- chociaz pewnie by nie pomoglo - w tym wypadku blizsza policjantka powinna strzelac w nogi badz w dupe ) a drugi w tulow lecac wgore jezeli pierwsze 2 strzaly blizszej policjantki nie potstrzymuja napastnika. kurwa dla mnie to czsyte morderstwo
_
Zgłoś
Avatar
WorekCementu 2022-06-24, 2:53 3
kamilos1323 napisał/a:

Nie żebym załował, Ale takiemu dziadowi dwie kule w nogi i po sprawie! Po co odrazu dwa magazynki wywalac na takie scierwo ;D



strzela się w tors gdyż
a) jest największy = najłatwiej trafić
b) przy strzelaniu w nogi może dojść do rykoszetu a zbłąkana kula trafi kogoś postronnego .
c) i o ile dobrze pamiętam w nodzę łatwo przestrzelić główne tętnice co może doprowadzić do wykrwawienia.
Zgłoś
Avatar
jomjest 2022-06-24, 8:37 2
We dont wana shot you. 11 strzałów naliczyłem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie