18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Rotberg 2022-11-24, 9:19 1
Ja pierdole...świnia w chlewie ma czysto i schludnie wobec tego co oni na kwadrancie mają....
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-11-24, 10:19 1
Angel napisał/a:

Dokładnie - ze wskazaniem notarialnie lokalu do którego najemca spierdala w przypadku rozwiązania umowy z winy najemcy lub wypowiedzenia najmu zgodnie z umową przez wynajmującego.



Tylko wynajem okazjonalny. Jak te kurwy dzwonią to wystarczy że to powiesz i wtedy otwarcie przyznają, że nie bo eksmisja będzie.
Zgłoś
Avatar
hitmeme 2022-11-24, 10:59 3
Ja pierdole ale syf. Czy pani Aneta jest czarna?
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2022-11-24, 12:14 3
Ulrich von Jungingen i ten różowy nagi miecz rozjebały xD
Zgłoś
Avatar
xv89 2022-11-24, 12:16 2
Tak się zastanawiam, jak to możliwe, że właściciele nie wyłapali patogenu u Anety. Przecież już z wyglądu jak i sposobu mówienia można wywnioskować, że to przedstawicielka lumpenproleteriatu.
Co do wynajmu - najem okazjonalny nie zapewnia całkowitego bezpieczeństwa. Najlepszy sposób to wynajem konkretnych pomieszczeń, tak aby w razie czego można się było wprowadzić i wyperswadować pasożytom wyprowadzkę. Bodajże PZU oferuje również ubezpieczenie czynszu za około 500-700 PLN rocznie. Taka propozycja ubezpieczenia może skutecznie zniechęcić potencjalnego entuzjastę mieszkania na krzywy ryj do brnięcia w wynajem.
Zgłoś
Avatar
_Tytanowy_Janusz_ 2022-11-24, 13:37 5
trochę się dziwię ludziom, którzy zwlekają z wyeksmitowaniem dłużej niż miesiąc.
Zgłoś
Avatar
bolego 2022-11-24, 14:22 3
Kaszakisza napisał/a:

Tak plujecie na polskie prawo, ale poczytajcie sobie o "Ocupandos" w Hiszpanii. Tam to dopiero jest debilne prawo. Wyjeżdżasz sobie na weekend, jakieś ciule włamują ci się do chaty i zaczynają ją okupować. A Ty nie możesz im nic zrobić.



E no to faktycznie w Polsce jest zajebiscie
Zgłoś
Avatar
bassman 2022-11-24, 15:21
miszczkurde napisał/a:

Jakim prawem oni ją wyrzucają? Przecież mieszkała 3 lata za darmo, więc rok w tą czy w tą i tak nie zrobiłby im różnicy



Anetka, uspokój się.
Zgłoś
Avatar
szczecin123 2022-11-24, 20:06 2
Żaden kurwa rząd jeszcze tego nie naprawił, lepiej się naparzać o koryto.
Zgłoś
Avatar
piterzaut 2022-11-24, 21:12 2
Poprzez tzw. RODO i inne podobne ustawy o ochronie danych osobowych trzeba zasłaniać ( pikselować, zamazywać) twarze, nawet takiej patoli. Osobiście uważam, że powinny istnieć agencje rejestrujące podobnych typów, żeby w razie czego ktoś kto prowadzi działalność z wynajmu miałby wgląd do takiego rejestru i mógłby uniknąć zagrożenia. Chyba , że pani użyczyła im z dobroci duszy. A to już jest problem. Sam mam mieszkanie i wynajmuję. Notariusz, podatki , oświadczenia itp. Ale raz na jakiś czas odwiedzam podnajemców. Takie małe luknięcie na "włosci". Już po miesiącu jakbym zobaczył taki gnojownik to już by mi się kontrolka ostro zapaliła. Sam sposób wysławiania się tej świniary świadczy o jej poziomie. Eeeech......
Współczuję chłopakowi takiej familii. Zajebisty start w życie.
Zgłoś
Avatar
Varatas 2022-11-24, 21:14 4
Widziałem to wrzucone na jakiejś grupie FB. 90 % komentarzy o tym, że ktoś się nachapał, ma pewnie z 10 mieszkań, a biedny ni ma i jeszcze go nękają. A jak są takie ceny to, co ma zrobić biedny.

Polacy coraz bardziej przypominają mi bandę kretynów. Jednym z prowincji wiecznie kombinujących i czających na socjal, a drugich z warszafki, z poczuciem wyższości i plujących na wszystko, co polskie.
Zgłoś
Avatar
Szastprask 2022-11-24, 21:59 1
Dla takich tylko resocjalizacja przez recykling
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-11-25, 3:22
Jakby mi się zaległy pasożyty to bym to szybko załatwił. Wpadasz z drzwiami wpierdol na szybkości. Pakujesz rzeczy wypierdalasz ich za drzwi i niech idą do sądu
Zgłoś
Avatar
olog-hai 2022-11-25, 6:45
ja tam nie wiem, ale wiedźmen w takim mandżurze żyje? 12:50 nawet klamki ma, to chyba taki przetransferowany do cymbergeja ¯\_(ツ)_/¯
Zgłoś
Avatar
Pijanystary 2022-11-25, 14:02
Ale wy wiecie że Anetka jest takim samym ludzkim śmieciem jak właścicielka baranem który prosi sie o guza? 500zl na notariusza i umowę najmu okazjonalnego nie było stać no to masz. Proste
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie