18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Biżuteria motocyklisty
ciepson • 2017-11-21, 22:24
Co motocyklista zwykle ma kiedy jest w trasie?




- Malinkę na szyi.

2017-11-21, 22:43
Nawet nie żartuję sobie - o ch*j chodzi?

2017-11-21, 22:46
No to klasycznie:


Jo...........23
2017-11-21, 22:48
2up
"ma linkę"...

Ach, żeby tak wszystkie motoc**y miały...

2017-11-21, 23:01
Velture napisał/a:

Nawet nie żartuję sobie - o ch*j chodzi?



Żebyś patrzył w lusterka, motocykle są wszędzie.

2017-11-22, 12:31
Velture napisał/a:

Nawet nie żartuję sobie - o ch*j chodzi?


Gra słów: "malinke na szyi". Wiadomo od czego jest taka "malinka", ale pewna część motocyklistów wiąże sobie wokół szyi linke ("ma linke na szyi"), która jest przyczepiona do motocykla, by w razie wypadku nie zostać kaleką/warzywem tylko od razu wylądować na tamtym świecie.
Mam nadzieję, że pomogłem.
Pozdrawiam
ps
Wg mnie taka linka powinna być obowiązkowa jak kask.

2017-11-22, 18:57
@Upy Ot specjaliści od motop*zd :krejzi:

2017-11-23, 02:25
A ja sobie tak palne bo zrozumiałem.

Czego nie mają nie-motop*zdy?
malinki na szyi.
Hi,hi ho ho.
Dobra przestaje bo jeszcze kierowca autobusu zacznie bić brawo a trzeba iść spać.

2017-11-23, 16:55
Znam trochę środowisko motocyklowe i ogólnie to jeden wielki mit z tą linką. Osobiście nie znam nikogo kto na moto zakłada linkę, tylko jakiś kolegi kolega który robi to tylko jak leci na konkret zapie**alanie i wie, że będzie przekraczał dozwoloną prędkość kilkukrotnie. Takie tam pie**olenie o szopenie.

2017-11-23, 21:10
Fake, ściema, mit. Czegoś takiego nie ma. Potwierdzone info.

de...........ar
2017-11-23, 21:16
biedne polskie cebule płaczą, że latem jeżdżę kawasaki, a zimą autem w leasingu.

2017-11-24, 11:09
Odsyłam do tematu:
https://www.sadistic.pl/linka-smierci-vt306731.htm#3373238

Osobiście z taką linką mi się to skojarzyło.

2017-11-24, 17:43
O ch*j też nie zajarzyłem tak samo jak kolega wyżej.

Jakby to było pytanie w 1 z 10 to bym pewnie odpowiedział jelito grube :D

2017-11-24, 19:13
Velture napisał/a:

Nawet nie żartuję sobie - o ch*j chodzi?



Niby motocykliści zakładają to na szyję żeby niby ich zabiło jak się wywalą. Prawda jest taka, że najwięcej szczekają na ten temat głupie p*zdy co nigdy nie siedziały na motocyklu. Jeden wielki mit.

wszystkozajete1234 napisał/a:


Gra słów: "malinke na szyi". Wiadomo od czego jest taka "malinka", ale pewna część motocyklistów wiąże sobie wokół szyi linke ("ma linke na szyi"), która jest przyczepiona do motocykla, by w razie wypadku nie zostać kaleką/warzywem tylko od razu wylądować na tamtym świecie.
Mam nadzieję, że pomogłem.
Pozdrawiam
ps
Wg mnie taka linka powinna być obowiązkowa jak kask.



A co do Ciebie baranku, to fajnych motocyklistów spotykałeś skoro jesteś pewny że tak robią :) Typowe nie znam się to się wypowiem bo wujek janusz mówił że u niego na wsi jeżdzą z linkami. Zrozum baranie, i mówię Ci to jako użytkownik motocykla że nikt nigdy tego na szyję nie założył. Wasze głupie rozumowanie nawet nie potrafi dopuścić do sytuacji kiedy nawet taki delikwent by wykonał szlifa przy 40 na godzine a motocykl uderzył w krawężnik i pokarał kierowcę który tak na prawde wstaje z potłuczoną dupą i tyle. Serio jak można w to wierzyć... ;)

2017-11-26, 15:12
Ta legenda z linką to jak jak gra w słoneczko w gimbazie.