18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
wojtas09999 2020-09-13, 8:16
W tych wiezieniach maja nawet telefony
Nowoczesnie i jak politycznie
Zgłoś
Avatar
Pasożyt 2020-09-13, 8:16
Plot twist:
Ten czarny nie ma domieszki białej krwi, a ten białas jest czystym białym i ten czarny dostaje wpierdol za to, no ale cuz, pomieszani to pomieszani świat i tak jest spierdolony i musi przejść czystki
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-09-13, 13:29
Ubytki uzębienia mogą być powiązane z czarnym dongiem?
Zgłoś
Avatar
pATRYKOify 2020-09-13, 13:54 1
Asuritta napisał/a:

Idealny przykład że tatuaże noszą ZAWSZE cioty społeczne menty cpuny lamusy itp ścierwo xD chcą być gangsta a potem jak ich lejesz liżą ci stopy ... bez gnata i bicków są niczym i tatuażami muszą ego sobie podnieść



Tak płytkiego komentarza pierdolonego kretyna w tym miesiącu jeszcze nie widziałem. Ktoś może je robić z setek różnych powodów ale takie szympansy jak ty nigdy tego nie zrozumieją.
Zgłoś
Avatar
kry.ha 2020-09-13, 14:59 1
Asuritta napisał/a:

Idealny przykład że tatuaże noszą ZAWSZE cioty społeczne menty cpuny lamusy itp ścierwo xD chcą być gangsta a potem jak ich lejesz liżą ci stopy ... bez gnata i bicków są niczym i tatuażami muszą ego sobie podnieść



Ja sobie podnoszę ego, ruchając ci matkę.
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-09-14, 17:05
Dobrze, napiedalac ciotowskiego Niemca. Kazdy Polak, ktory pozwoli sobie na bycie taka pizda niech spierdala zyc wsrod swoich we Francji, Niemczech lub Anglii.
Zgłoś