18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
blm
zwierzak30 • 2021-02-01, 10:44

"Ruch Black Lives Matter został nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla - poinformował w sobotę (30.01.2021r) autor zgłoszenia norweski parlamentarzysta Petter Eide z Socjalistycznej Partii Lewicy. W sobotę ruch BLM otrzymał szwedzką Nagrodę Olofa Palmego w dziedzinie praw człowieka."

Petter Eide z Socjalistycznej Partii Lewicy.

„Kiedy zastanawiałem się, jakie najważniejsze wydarzenia dotyczące pokoju i konfliktów na świecie miały miejsce w ostatnim roku, ruch Black Lives Matter przyszedł mi na myśl jako pierwszy”, tłumaczył Eide w rozmowie z Guardianem.

I co wy na to?
Można? Można?
Źródełko.
noizz.pl/spoleczenstwo/black-lives-matter-z-nominacja-do-pokojowej-nag...
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2021-02-01, 23:03
Współczesna Lewica to współczesny Neo-Faszyzm. Nie liczą się z nikim kto ma inne zdanie niż oni oraz wdrażają swoją ideologię przy pomocy represji fizycznych, psychicznych i ekonomicznych. Jak przystało na Faszystów uwielbiają propagandę i cenzurę. "Odczłowieczają" swoich wrogów oraz posiadają charakterystyczne cechy ubioru, nawołującego do stylistyki anarchistycznej. Są wspierani przez korporacje... Faszyści jak się patrzy.
Zgłoś
Avatar
Machol 2021-02-01, 23:34
Rebeliant napisał/a:

To tylko kolejny dowód, że to nic innego jak ludzkie ścierwo. Nagrody pokojowe otrzymują tylko i wyłącznie skurwiele. Nikt kurwa nie dostał jej bo powinien. To zawsze jakaś sprzedajna kurwa, ktoś kto wszczyna wojny, ktoś kto morduje ludzi, ktoś kto destabilizuje świat.
Od mniej więcej 1971, czyli od czasu jak Szwecja p rzeszła na komunizm i jest rządzona przez to pierdolone ścierwo, być nominowanym do tej nagrody jest gorsze w chuj od nie bycia do niej nominowanym.



Nikt niczego nie otrzymał, tylko zgłoszono nominację. Nominować =/= nagrodzić, nie ma się nad czym spuszczać. Nominacji było wiele, jeszcze bardziej pojebanych niż nagroda dla Obamy.
Zgłoś
Avatar
drukarka666 2021-02-01, 23:47
Bardzo mnie to cieszy. Pokazuje to tylko jak glupota - teoria rasy - jednoczy ludzi. Przymierze nienawisci, ktore nie ma zadnego poparcia w dowodach naukowych. Z jednej strony i z drugiej strony barykady stoja oszolomy, ktore albo wierza w wyzszosc swych pierwszo, drugo i trzeciorzedowych cech genetycznych, albo pokazuja ulomnosc/wyzszosc kulturowa lub cywilizacyjna poprzez historie dziejow. Z kolei ona ma tak wiele czynnikow, ze juz nikt w nie wnika, bo argumenty sa totalnie z dupy ewentualnie ad hitlerum. Gdyby Darwin dzisiaj zyl to jednej i drugiej stronie dalby w pysk, tak moim zdaniem.
Zgłoś
Avatar
justincase999 2021-02-02, 10:50
I co? Czyż nie piękny czerwony świat?
Zgłoś
Avatar
dominator76 2021-02-07, 20:14
Jakby Hitler żył też by pewnie był nominowany.
Zgłoś