18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
blm
zwierzak30 • 2021-02-01, 10:44

"Ruch Black Lives Matter został nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla - poinformował w sobotę (30.01.2021r) autor zgłoszenia norweski parlamentarzysta Petter Eide z Socjalistycznej Partii Lewicy. W sobotę ruch BLM otrzymał szwedzką Nagrodę Olofa Palmego w dziedzinie praw człowieka."

Petter Eide z Socjalistycznej Partii Lewicy.

„Kiedy zastanawiałem się, jakie najważniejsze wydarzenia dotyczące pokoju i konfliktów na świecie miały miejsce w ostatnim roku, ruch Black Lives Matter przyszedł mi na myśl jako pierwszy”, tłumaczył Eide w rozmowie z Guardianem.

I co wy na to?
Można? Można?
Źródełko.
noizz.pl/spoleczenstwo/black-lives-matter-z-nominacja-do-pokojowej-nag...
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2021-02-01, 10:49 81
To tylko kolejny dowód, że to nic innego jak ludzkie ścierwo. Nagrody pokojowe otrzymują tylko i wyłącznie skurwiele. Nikt kurwa nie dostał jej bo powinien. To zawsze jakaś sprzedajna kurwa, ktoś kto wszczyna wojny, ktoś kto morduje ludzi, ktoś kto destabilizuje świat.

Od mniej więcej 1971, czyli od czasu jak Szwecja p rzeszła na komunizm i jest rządzona przez to pierdolone ścierwo, być nominowanym do tej nagrody jest gorsze w chuj od nie bycia do niej nominowanym.
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2021-02-01, 10:55 8
Pojebało tego szweda dokumentnie
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2021-02-01, 11:10 2
I to wg ciebie jest idealne miejsce na takie rozwazania....Ja pierdole, wszedzie to polityczne gowno!
Nominacje do Nagrody Nobla na sadistic. Wez sie chlopie stuknij w to co masz na szyi.
Zgłoś
Avatar
Manii 2021-02-01, 11:20 4
No, 2020 byl bardzo pokojowy dzieki tym spierdolinom i ich pokojowym protestom.
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2021-02-01, 11:42 27
Obama też dostał nagrode nobla pokojowego... za wymordowanie tysięcy muzułmanów chrześcijan dla ropy, oraz za wprowadzenie Rasistowskiego punktowania w uczelniach USA... biały dostawał -10pkt , czarny +50, zólty -30 ... Ja pierdole lewacy rozpierdolą wszystko byle nie było normalnie !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
konradkonradkonrad 2021-02-01, 11:53 19
pokojową nagrodę nobla powinien dostać COVID-19 miał być taki zabójczy a okazał się być bardziej pokojowy od obostrzeń wprowadzonych przez niego
Zgłoś
Avatar
Rozyk00 2021-02-01, 11:54
Szczerze mowiac juz predzej wole zeby BLM dostalo Nobla( przynajmniej za te wszystkie materialy z zamieszek i strzelanin) niz komuch owsiak, ale to tylko moje zdanie
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2021-02-01, 11:58 2
konradkonradkonrad napisał/a:

pokojową nagrodę nobla powinien dostać COVID-19 miał być taki zabójczy a okazał się być bardziej pokojowy od obostrzeń wprowadzonych przez niego



"dzięki niemu"

popraw błąd
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-02-01, 12:03 21
No to ja nominuje Breivika dla równowagi
Zgłoś
Avatar
r................1 2021-02-01, 12:51 2
Skandynawia jest Już skończona
Zgłoś
Avatar
A................r 2021-02-01, 12:55 3
Norwegia nominowała też do nobla tą polską organizację sędziów, co tej tuleja jest i reszta tych pajaców .. zwalić bomby atomowe na ten zjebany kraj puki nie jest za pozno. A BLM dostał nagrode nobla za demolowanie sklepow i mordowanie ludzi tak ?
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2021-02-01, 14:02 1
ANALizator napisał/a:

Norwegia nominowała też do nobla tą polską organizację sędziów, co tej tuleja jest i reszta tych pajaców .. zwalić bomby atomowe na ten zjebany kraj puki nie jest za pozno. A BLM dostał nagrode nobla za demolowanie sklepow i mordowanie ludzi tak ?



Za rasizm, bo to ich podstawowa cecha.
Zgłoś
Avatar
Mez 2021-02-01, 14:45
Co najwyżej to bym to towarzystwo nominował do celi więziennej lub do nagrody darwina i to jest max co to pomioty diabła mogą osiągnąć
Zgłoś
Avatar
Autor 2021-02-01, 15:49 2
To sytuacja, która pokazuje nam jak przebiegunowane zostały wartości. Dziś taka plująca na swój naród Tokarcuk otrzymuje literackiego nobla, wcześniej ten kretyn, nieuk i kanalia pokojową nagrodę, a teraz to. Świat jest tak popierdolony, że czym bardziej się jest zdemoralizowanym człowiekiem, tym większa chwała i uznanie.
Zgłoś