18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
tarcer123 2020-07-07, 18:07
BLM to znaczy black men?
Zgłoś
Avatar
Grymson 2020-07-07, 18:22
czyhanastrychu napisał/a:

Ja się zastanawiam czy biali w USA mogą dojść do wniosku, że pierdolą to wszystko. Czy może dojść do tego, że normalni, biali skoro tak czy siak ich nazywają rasistami, homofobami, ksenofobami to przyjmą rolę rasistów, homofobów i ksenofobów? Czy ten cały ruch BLM nie doprowadzi do "odrodzenia" KKK?



Umowmy sie ale za KKK to byl porzadek z takim scierwem.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2020-07-08, 19:08
czyhanastrychu napisał/a:

Ja się zastanawiam czy biali w USA mogą dojść do wniosku, że pierdolą to wszystko. Czy może dojść do tego, że normalni, biali skoro tak czy siak ich nazywają rasistami, homofobami, ksenofobami to przyjmą rolę rasistów, homofobów i ksenofobów? Czy ten cały ruch BLM nie doprowadzi do "odrodzenia" KKK?



To tylko kwestia czasu.
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2020-07-08, 19:22
Cytat:


Ja się zastanawiam czy biali w USA mogą dojść do wniosku, że pierdolą to wszystko. Czy może dojść do tego, że normalni, biali skoro tak czy siak ich nazywają rasistami, homofobami, ksenofobami to przyjmą rolę rasistów, homofobów i ksenofobów? Czy ten cały ruch BLM nie doprowadzi do "odrodzenia" KKK?


O to sie proszą. Doprowadza do tego że cywilizowani ludzie zmienia się w mniej cywilizowanych i przyjmą postawę mocno agresywną.
Mówiąc prościej - rozpierdolą każdego kto jest mocniej opalony w ramach prewencji.

I się skończy dzień dziecka.
Zgłoś