18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:30
🔥 Pomocnik się znalazł - teraz popularne
Avatar
Juzwa 2022-02-17, 21:11 69
Jeśli to prawda z tym hałasem, to bardzo ładnie. Przydało się tym kurwom za darcie mordy po nocy. Impreza w nocy jest OK pod warunkiem, że nie drą ryjów na cały regulator. Miałem takich sąsiadów, a właściwie sąsiadki. Studentki podobno. To nie były głośne rozmowy, czy śmiech, ale po prostu rozdzieranie ryja na całą pytę. Na szczęście wyprowadziły się po kilku tygodniach za sprawą sąsiada, który wpadł do mieszkania i spuścił im wpierdol. Tylko tak można okiełznać bydło. BATEM!
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-02-17, 21:22 1
pewnie dziś go głowa boli xd
Zgłoś
Avatar
pajdaq 2022-02-17, 21:47 3
Miód na moje oczy, coś pięknego, cudownie
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2022-02-17, 21:57 21
Juzwa napisał/a:

Jeśli to prawda z tym hałasem, to bardzo ładnie. Przydało się tym kurwom za darcie mordy po nocy. Impreza w nocy jest OK pod warunkiem, że nie drą ryjów na cały regulator. Miałem takich sąsiadów, a właściwie sąsiadki. Studentki podobno. To nie były głośne rozmowy, czy śmiech, ale po prostu rozdzieranie ryja na całą pytę. Na szczęście wyprowadziły się po kilku tygodniach za sprawą sąsiada, który wpadł do mieszkania i spuścił im wpierdol. Tylko tak można okiełznać bydło. BATEM!



Urzekła mnie twoja bajeczka...
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-02-17, 22:21 9
Juzwa napisał/a:

Jeśli to prawda z tym hałasem, to bardzo ładnie. Przydało się tym kurwom za darcie mordy po nocy. Impreza w nocy jest OK pod warunkiem, że nie drą ryjów na cały regulator. Miałem takich sąsiadów, a właściwie sąsiadki. Studentki podobno. To nie były głośne rozmowy, czy śmiech, ale po prostu rozdzieranie ryja na całą pytę. Na szczęście wyprowadziły się po kilku tygodniach za sprawą sąsiada, który wpadł do mieszkania i spuścił im wpierdol. Tylko tak można okiełznać bydło. BATEM!


O ja pierdolę jaki mitoman

Zgłoś
Avatar
dracov6664 2022-02-17, 22:42
ładna kołysanka
Zgłoś
Avatar
Machol 2022-02-17, 23:08 16
Z tym wpierdolem za hałas też ładna bajeczka. Jak im przeszkadza hałas, to są z tego bloku i co, nie wiedzą że mają kamery na klatce? Najpewniej wizyta "kolegów" od gry w karty aby przypomnieć że długi się oddaje, czy ktokolwiek z zewnątrz po coś w tym stylu.
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2022-02-17, 23:39 4
Machol napisał/a:

Z tym wpierdolem za hałas też ładna bajeczka. Jak im przeszkadza hałas, to są z tego bloku i co, nie wiedzą że mają kamery na klatce? Najpewniej wizyta "kolegów" od gry w karty aby przypomnieć że długi się oddaje, czy ktokolwiek z zewnątrz po coś w tym stylu.



dokładnie
Zgłoś
Avatar
mauser 2022-02-17, 23:45
piękny obrazek . Jebać egogentrycznych wieśniakòw ktòży z chaty w niedupczycach przyszli na wynajem w bloku wśròd ludzi
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2022-02-17, 23:58 2
Juzwa napisał/a:

Jeśli to prawda z tym hałasem, to bardzo ładnie. Przydało się tym kurwom za darcie mordy po nocy. Impreza w nocy jest OK pod warunkiem, że nie drą ryjów na cały regulator. Miałem takich sąsiadów, a właściwie sąsiadki. Studentki podobno. To nie były głośne rozmowy, czy śmiech, ale po prostu rozdzieranie ryja na całą pytę. Na szczęście wyprowadziły się po kilku tygodniach za sprawą sąsiada, który wpadł do mieszkania i spuścił im wpierdol. Tylko tak można okiełznać bydło. BATEM!



"W nocy impreza jest ok?" ....dla tego kto imprezuje jest zajebiście. Powiedzmi która impreza jest cicha w momencie jak każdy nawet nie zdrowo, ale trochę sie napierdoli. Taka cicha impreza nie istnieje
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2022-02-18, 0:04 1
Rozumiem, że był powód, ale nienawidzę takich typów - na zmianę coś tłumaczy i kopie po głowie. Mógłby się zdecydować. Ciekawe czy pobici po odzyskaniu przytomności będą pamiętać te jego filozoficzne wywody.
Zgłoś
Avatar
s................l 2022-02-18, 0:09 4
Pamiętajcie, na patologię nie ma czasami innego sposobu jak coś takiego jak na filmie. Zrobili pewnie melinę z chaty, codziennie darcie pizdy i libacja, więc chłopy ich zutylizowały, a pewnie pójdą siedzieć jak za człowieka. O ile to prawda z tymi libacjami oczywiście, z filmu nic nie wywnioskujemy.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-02-18, 0:43 1
A mnie to chuj obchodzi czy sobie zasłużyli czy nie, za kopa babie na ryj zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
Saika 2022-02-18, 1:25 2
mauser napisał/a:

piękny obrazek . Jebać egogentrycznych wieśniakòw ktòży z chaty w niedupczycach przyszli na wynajem w bloku wśròd ludzi



Żebyś się kurwa nie ździwił i nie jebnął w parapet z wrażenia.
Ci twoi wieśniocy są często gęsto bardziej na poziomie niż ci twoi "ludzie" z bloków.
Owszem trafiają się dzbany... Nazywajmy rzeczy po imieniu, popierdoleńcy skrajni skłonni pokazać że "tera ja miastowy".
I jest to jedynie ułamek tego co prezentuje "miastowa" patola. Ludzie wszak światli i obyci, pełna kultura i wyższe sfery kur wa jego mać.
Ale, w sumie co mi tam, nic nie zmienię a i gadać szkoda.
Trzymaj się się tam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie