18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Warchlak_Gwidon 2013-06-04, 11:19
W lagunie zjeb nie znajacy przepisow.
W koncu dostanie mandat raz drugi to sie nauczy.
Zgłoś
Avatar
Bluzgowy 2013-06-04, 13:13
Jazda na suwak byłaby u nas popularna,gdyby obie strony stosowały się do tych zasad, a najczęściej wygląda to tak..


więc lewa strona niech nie pitoli o cwaniactwie i o przepisach, bo nie ma się co dziwić, że ludzie stojący po prawej w dupie mają suwak, w którym tylko oni cierpią...
Zgłoś
Avatar
badgoodman 2013-06-04, 14:01
Bluzgowy,

Ale właśnie o to chodzi, że barany stoją na prawym pasie i myślą, że jazda lewym to wpierdalanie się. Gdyby każdy dojeżdżając do korka ustawiał się tak, żeby na obu pasach były równa kolejka, to byłaby jazda na suwak i szybsze rozładowanie korka.

Instrukcja obsługi:

1. Jedziesz drogą o dwóch pasach ruchu.
2. Dojeżdżasz do korka spowodowanego zwężeniem na jednym z pasów.
3. Obczajasz, aha, stoją se samochody, na jednym pasie jest o 1 więcej, a na drugim o 1 mniej, to oznacza, że powinienem wjechać na pas, na którym jest o 1 mniej, żeby wyrównać kolejkę i, kurwa, nie ma znaczenia, czy to będzie pas, na którym jest zwężenie, czy nie.
4. Zajmujesz odpowiednie miejsce.
5. Czujesz się cywilizowanym człowiekiem.
Zgłoś
Avatar
Bluzgowy 2013-06-04, 14:10
badgoodman

Wybacz, ale nie mogę się z tobą zgodzić, na tym co wkleiłem dochodzi do sytuacji w której lewy pas, wpieprza się równo w każdą wolną lukę i zakładam,, ze wiesz sam, ze tak właśnie jest. Auta NIE dojeżdżają do końca, by zasada suwaka faktycznie zadziałała,czyli jeden z tej, drugi z tej. Dochodzi do cyrków, że koleś z lewego pasa wjedzie na prawy i wpuszcza innych z lewej, a ja stojąc za tym którego wpuściłem zamiast być 10 w kolejce(wg suwaka) jestem np 20.

1. Jedziesz drogą o dwóch pasach ruchu. OK
2. Dojeżdżasz do korka spowodowanego zwężeniem na jednym z pasów.(dojeżdżasz do końca zwężenia)
3. Obczajasz, aha, stoją se samochody, na jednym pasie jest o 1 więcej, a na drugim o 1 mniej, to oznacza, że powinienem wjechać na pas, na którym jest o 1 mniej, żeby wyrównać kolejkę i, kurwa, nie ma znaczenia, czy to będzie pas, na którym jest zwężenie, czy nie. (koleś z prawego pasa, który jest teraz najbliżej zwężenia wpuszcza JEDNEGO pacjenta z prawej)
4. Zajmujesz odpowiednie miejsce. OK
5. Czujesz się cywilizowanym człowiekiem. OK
Zgłoś
Avatar
badgoodman 2013-06-04, 17:12
Bluzgowy,

Właśnie tak działa suwak. Przepuszczanie więcej niż jednego samochodu to już nie jest suwak.
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2013-06-04, 20:14
rlkp napisał/a:


Zresztą jakbym jechał za nim to bym mu karnego kutasa nalepił na szybę, którego sobie wożę w bagażniku )



Mogę spytać ... w jakim celu karne kutasy wozisz w bagażniku ?
Zgłoś
Avatar
artiee 2013-06-04, 20:56
A kto wam buraki uważające, że kierowca laguny ma rację każe czekać? Wpierdol się na lewy pas i pruj do przodu do końca pasa. Ktoś kulturalny Cię wpuści blokujący buraku.

Bluzgowy napisał/a:

Jazda na suwak byłaby u nas popularna,gdyby obie strony stosowały się do tych zasad, a najczęściej wygląda to tak..
Obrazek

więc lewa strona niech nie pitoli o cwaniactwie i o przepisach, bo nie ma się co dziwić, że ludzie stojący po prawej w dupie mają suwak, w którym tylko oni cierpią...


Nikt Ci nie każe spuszczać wszystkich z lewej. Ja wpuszczam jednego i jadę. Przecież sobie samochodu nie rozwali bo mu się śpieszy, a jakby nie patrzeć to wjeżdżającego z lewej będzie wina.
Zgłoś
Avatar
GrzesMk4 2013-06-05, 11:52
ooo dobry temat, wszechwiedzący kierujący cięzarówkami uważają ze maja prawo blokować oba pasy. chuj wam w dupe pedały, jest zasada na suwak to się ja stosuje. zreszta jak ktos jest ciotą i boi się pojechać lewym pasem bo woli spokojnie dojechać to niech stoi. Jak jest korek to oba pasy powinny być zapchane równomiernie zeby zameczek sie domykał ładnie
Zgłoś
Avatar
Earth 2013-06-05, 15:15
Dziś wracałem motocyklem (na szczęście) i wyminąłem Regulatora Ruchu Na Lewym Pasie w obsranej oktawi. Kurwa lewy pas jeszcze kilometr (!) przed nim wolne a on kurwa stoi i wali konia ze szczęścia.
Zgłoś