18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Cyjanek 2013-06-01, 12:38 17
Już pędzę, aby odpowiedzieć na pytanie, które pada w 0:41...
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-06-01, 12:44
mam deja vu.
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-06-01, 12:54 11
chuj z nim, patrzcie na pobocze od 0:50
Zgłoś
Avatar
Nowy_Nick 2013-06-01, 13:27 4
Dobrze robi. Jak Ci spieszno to na autostradę spierdalaj.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-06-01, 13:44 10
ja tez tak robie. Ludzie...wszyscy stoja po prawej stronie bo lewy pas jest zamkniety a ten huj z kamerka chcial sie wjebac a inni maja se kurwa czekac? huj w dupe
Zgłoś
Avatar
Qudi79 2013-06-01, 13:45 30
wysiadłbym i wyjebał kretynowi w mordę - lewy pas, to pas szybkiego ruchu - właśnie do wyprzedzania! A ty Nowy_Nick poczytaj przepisy, bo ten manewr jest wykroczeniem drogowym.
Zgłoś
Avatar
rlkp 2013-06-01, 13:53 12
Wykroczenie drogowe, bądź i nie....

Odzywają się zawodowi kierowcy.... Jeżeli widać znak zwężenie jezdni do jednego pasa, to warto by było brać przykład z Holandii gdzie ludzie potrafią schodzić do 1 pasa na "zamek", a niestety nasza mentalność jest taka, że za chuja nie puszczę nikogo przed siebie, bo przecież śpieszy mi się...

Takie blokowanie pasa bardzo często spotykane jest też w Helmutach, gdzie tam Niemcy pchają się tak jak Polacy do końca, a to swoiste przyblokowanie, ma na celu rozruszać cały stojący przód przy zwężce, żeby reszta potem powoli płynnie pojechała do przodu...

Nie popieram tego, ale też nie krytykuję, chociaż gość z laguny powinien jechać minimalnie szybciej, bo faktycznie trochę pajacuje....

Zresztą jakbym jechał za nim to bym mu karnego kutasa nalepił na szybę, którego sobie wożę w bagażniku )
Zgłoś
Avatar
booore 2013-06-01, 14:04 60
"Nauczycieli" z powyżej, zapraszam serdecznie na przejażdżkę po Niemczech lub Austrii.
Zapłacą za dokształcenie, to zrozumieją o co chodzi w jeździe "na zamek błyskawiczny".

A nie, wróć, u nas też jest mandat i punkty za blokowanie pasa.


Zgłoś
Avatar
badgoodman 2013-06-01, 14:09 36
Widzę, że większość to kierowcy wybitni.

@NieWiemZeWiem @NowyNick

Powinno się wam zabrać prawo jazdy, a jak się wam kiedyś trafi jakiś lepszy cwaniak to i po mordzie może da. W całym cywilizowanym świecie jeździ się na suwak, nie będę pisał po co, bo dla normalnych ludzi to jest oczywiste, a debili i tak nie przekona. Jazda na suwak polega właśnie na tym, że dojeżdża się do zwężenia i dopiero przy nim schodzi się do jednego pasa. Nie byłoby posądzania o próbę wepchnięcia się, gdyby wszyscy tak jeździli, ale niestety ciężko się przebić przez beton czaszki u niektórych.

Życzę zdrowia.
Zgłoś
Avatar
chlop 2013-06-01, 14:11 5
w Rosji 3 buty na ryja załatwiły by sprawę plus połamany palec wskazujący
Zgłoś
Avatar
TytanowyAndrzej 2013-06-01, 14:26
jak panowie wyzej napisali, jazda na suwak! a tak wogole to jebany hanys z hożofa! pozdrowienia od gorola.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-06-01, 15:44 8
badgoodman@
tylko ze tym cwaniakiem jestem ja zazwyczaj jak ktosy wychdzi to szybko wraca do auta gdy ja tez wychodze

Nie bede jezdzil w polsce na suwak gdy kazdy chce sie wjebac...ile razy juz tak przepuszclem i stalem dluzej niz zwykle....jesli kurwa wszyscy zjedzaja na prawy pas to kurwa wszyscy jada na ten prawy pas a nie jakies kurwa leszcze mi beda sie wpierdalali. Ja czekam 20 min na przejazd a jakis pizdus ma przejechac w 1 min? taki huj w dupe C============================8
Zgłoś
Avatar
ten_tego 2013-06-01, 17:48 44
@Up
Ojapierdole...
Zgłoś
Avatar
Nowy_Nick 2013-06-01, 20:22 1
Ehhhhh.... Ci co krytykuja tego gościa w Lagunie to chyba nie maja prawa jazdy.
Bo przecież lewy pas jest do wyprzedzania.. Fakt. Ale jestem Ciekaw jak by Ci to tak piszą stali na prawym pasie i by im się spieszyło... A tu z lewej każdy się wpierdala. I prawy stoi. jeden dobrze napisał.
Powinien być "suwak" ale u nas to jeszcze za wcześnie/za późno na takie manewry.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie