18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
CriSStopher 2024-06-19, 8:30 7
Niczym Azja na pal
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-06-19, 8:31 8
Widać że głupia pizda
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-06-19, 8:32 2
@UP
Jeszcze nie widziałem mądrego po pijaku.
Zgłoś
Avatar
Pierre_Dolec 2024-06-19, 8:37 1
darayavahus napisał/a:

@UP
Jeszcze nie widziałem mądrego po pijaku.



Po pijaku każdy mądry, zabawny i pociągający
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-19, 9:11 10
Milfka do wydupczenia. Cycki całkiem zajebiste, hiszpana by tam dobrego zajebał, pozniej jakiś rimming, minetka i jebanko na koniec
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-19, 9:13 2
darayavahus napisał/a:

@UP
Jeszcze nie widziałem mądrego po pijaku.



"Przyprowadźcie mi takiego co nie pije, a poprowadzi on moją armię" Czyngis-han
Zgłoś
Avatar
tyu5t6i56ikj5kj 2024-06-19, 9:29 3
o widze że żydy zabrały się i za sadistica , gaza zła, jebane żydy że ich cyklon nie wydusił wszyctkich , pierdolone nieudaczniki Polaczki, sługusy i obciągacze, tak ma być w Polsce, chanuka w sejmie ukraińcy do Policji i urzedów skarbowych polak na pole ryżowe
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-06-19, 9:43 7
neo1020 napisał/a:

o widze że żydy zabrały się i za sadistica , gaza zła, jebane żydy że ich cyklon nie wydusił wszyctkich , pierdolone nieudaczniki Polaczki, sługusy i obciągacze, tak ma być w Polsce, chanuka w sejmie ukraińcy do Policji i urzedów skarbowych polak na pole ryżowe



Zawsze znajdzie się takie gowno upośledzone co z dupy wpierdala temat polityki gdzie popadnie. Wyłącz media na kilka dni, idz na grzyby albo ryby stary. Wez daj sobie posłuchać siebie samego a nie pierdolisz to co usłyszysz i zaśmiecasz świat. To że jesteś przegrywam życiowym to tylko i wyłącznie twoja wina.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-06-19, 9:50
dziewicą już nie będzie
Zgłoś
Avatar
tyu5t6i56ikj5kj 2024-06-19, 9:57 1
damian15snk napisał/a:

Zawsze znajdzie się takie gowno upośledzone co z dupy wpierdala temat polityki gdzie popadnie. Wyłącz media na kilka dni, idz na grzyby albo ryby stary. Wez daj sobie posłuchać siebie samego a nie pierdolisz to co usłyszysz i zaśmiecasz świat. To że jesteś przegrywam życiowym to tylko i wyłącznie twoja wina.



nie pyskuj żydowski śmieciu, śledzę politykę od lat w których ty byłeś plemnikiem, wpierdalam temat bo nie ma gdzie indziej a świat idzie do przodu pajacu, gdzie miałem napisać ? jak usunęli temat gazy, o grzyba to możesz zapytać rodzie albo rybę możesz zapytać w rodzinie
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-06-19, 10:10 3
neo1020 napisał/a:

nie pyskuj żydowski śmieciu, śledzę politykę od lat w których ty byłeś plemnikiem, wpierdalam temat bo nie ma gdzie indziej a świat idzie do przodu pajacu, gdzie miałem napisać ? jak usunęli temat gazy, o grzyba to możesz zapytać rodzie albo rybę możesz zapytać w rodzinie



I tyle Ci zostało w życiu do roboty, oglądać jak Cie żydy doją i pyskować na forum (i to już niedługo jak Ci pysk ukrócą).
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2024-06-19, 10:11
neo1020 napisał/a:

nie pyskuj żydowski śmieciu, śledzę politykę od lat w których ty byłeś plemnikiem, wpierdalam temat bo nie ma gdzie indziej a świat idzie do przodu pajacu, gdzie miałem napisać ? jak usunęli temat gazy, o grzyba to możesz zapytać rodzie albo rybę możesz zapytać w rodzinie



Pewnie żyjesz jeszcze dobrymi czasami jaruzelskiego
Zgłoś
Avatar
tyu5t6i56ikj5kj 2024-06-19, 10:33 1
Jacek86s napisał/a:

Pewnie żyjesz jeszcze dobrymi czasami jaruzelskiego


nie, żyje tym że takich frajerów jak Polacy to na całym świecie nie ma
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-19, 10:55 3
neo1020 napisał/a:

nie pyskuj żydowski śmieciu, śledzę politykę od lat w których ty byłeś plemnikiem, wpierdalam temat bo nie ma gdzie indziej a świat idzie do przodu pajacu, gdzie miałem napisać ? jak usunęli temat gazy, o grzyba to możesz zapytać rodzie albo rybę możesz zapytać w rodzinie



Każdy ma tutaj wyjebane, że obserwujesz politykę, a jeszcze bardziej od ilu lat. Stary capie i grzybie.
Ciekawy tok rozumowania, nie mam gdzie wrzucić tematu o polityce, to wrzucę pod losowo wybranym postem
Takie ameby umysłowe, takich zjebów i nieudaczników życiowych powinno się izolować
Zgłoś