18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Avatar
Qunda 2013-09-23, 21:09
Za obraz vertical nie daje piwa!
Zgłoś
Avatar
Hades231 2013-09-23, 22:41 48
Qunda napisał/a:

Za obraz vertical nie daje piwa!



Matka nagrywała, a po kimś mała w końcu fryz odziedziczyła.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-09-24, 0:14
a więc to jednak prawda z tymi blondynkami...
Zgłoś
Avatar
Elanez 2013-09-24, 0:16
Później chciała jeszcze ręką nalać ale też nie poszło
Zgłoś
Avatar
AdioChooJ 2013-09-24, 0:29 1
@Elanez

Dzięki, że mi o tym powiedziałeś bo bym nie zauwazył ;_;
Zgłoś
Avatar
RmX 2013-09-24, 1:19
Jakby widelec miała to by widelcem nabierała...
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-09-24, 7:21 2
ja pierdole
Zgłoś
Avatar
b1z 2013-09-24, 15:04
selekcja naturalna
Zgłoś
Avatar
Małg0rzata 2013-09-24, 15:43 1
Wy, idioci, naprawdę tu sondujecie przejawy "inteligencji", czy "nieinteligencji"? Dobitnie wobec tego świadczy to o waszej "inteligencji".

ps

Swoją drogą, nie ma z rzeczywistością wiele wspólnego psychologiczny sztywny wskaźnik inteligencji - ustalony na pewnym poziomie za pomocą testów psychologicznych wynik, odnosi się do przystosowania i zaznajomienia się danego podmiotu z daną dziedziną badania psychologicznego. Innymi słowy, tak jak umiejętność liczenia uzależniona jest od praktyki, tak też znajomość rozwiązywania zadań za pomocą rachunku różniczkowego, i odróżnianie żyły od nerwu w trupie, i rozumienie symboliki logiki nieklasycznej (czyli np. w wierszach), i rozumienie języka o abstrakcyjnego (czyli filozoficznego) itd.
Zgłoś
Avatar
lukasz634 2013-09-24, 16:17 2
@Małg0rzata Sprawdź czy cie nie ma w kuchni...
Zgłoś
Avatar
Krzysu 2013-09-24, 18:22
@Małg0rzata Sprawdź swój kolor włosów...
Zgłoś
Avatar
Sebun 2013-09-24, 20:01 1
Małg0rzata napisał/a:

Swoją drogą, nie ma z rzeczywistością wiele wspólnego psychologiczny sztywny wskaźnik inteligencji - ustalony na pewnym poziomie za pomocą testów psychologicznych wynik, odnosi się do przystosowania i zaznajomienia się danego podmiotu z daną dziedziną badania psychologicznego. Innymi słowy, tak jak umiejętność liczenia uzależniona jest od praktyki, tak też znajomość rozwiązywania zadań za pomocą rachunku różniczkowego, i odróżnianie żyły od nerwu w trupie, i rozumienie symboliki logiki nieklasycznej (czyli np. w wierszach), i rozumienie języka o abstrakcyjnego (czyli filozoficznego) itd.



Następnym razem, kiedy będziesz stawiać słowa obok siebie zrób to tak by tworząc zdanie miały jakiś sens.
Zgłoś
Avatar
Małg0rzata 2013-09-24, 23:34 1
Sebun napisał/a:



Następnym razem, kiedy będziesz stawiać słowa obok siebie zrób to tak by tworząc zdanie miały jakiś sens.



Mówisz coś o sensie? Moje zdania zachowują porządek sensownych zdań języka polskiego. Ja jednak mogę się dopierdolić do składni twojej:

przetłumaczę twoje zdanie zgodnie z zasadami rozczytywania zdań po polsku: "słowa zestawione obok siebie, gdy [JA - to znaczy adresat "zdania"] utworzę zdanie, słowa powinny mieć sens". No bełkot - nie rozumiesz zasad składania zdań (abstrahując już od faktu, że słowa mają sens nierozłącznie im przypisany [z wyjątkiem homonimów]). Choć fakt, intencję zrozumiałam - chciałeś powiedzieć, że nie rozumiesz tego, co napisałam.
Zgłoś