18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Eliot Imperio 2012-04-12, 21:41 1
A ja wam powiem, że gdybym tylko mógł mieć taką fure, znać tą droge jak on i mieć takie drogi to też bym polatał. Niestety, auto za wolne (Renault Master) a drogi to porażka. Właśnie tak czytam opinie niektórych użytkowników co się burzą że się zapierdala. Później jak lecę lewym pasem na autostradzie to jedzie taka jedna pizda z drugą i jak podjeżdżasz żeby Ci zjechał to Ci się w głowe będzie pukał idiota pierdolony. Naprawdę niemiłosiernie wkurwia mnie przekonanie ludzi wyniesione z miasta - można jechać którym pasem się człowiekowi podoba. No przecież tylko strzelać. I dziwią się później, że autostradą wychodzi taki sam czas dojazdu jak landówką, skoro wszyscy jadą lewym pasem i trzeba prawym wyprzedzać bo ciężarówki jeżdżą szybciej. Pozdrawiam wszystkich kurwa jebanych lewaków i polecam rower bo to że ma się samochód i prawo jazdy nie oznacza że umie się jeździć. A to przede wszystkim wina tego jak nauczają na nauce jazdy. Uczą jak zdać a nie jak jeździć. I później jeżdżą wszędzie po 30 na godzine i staje przed rondem bo są w szoku co się wyprawia. Najbardziej to widać w mniejszych miastach typu nysa czy głuchołazy... samochody lepsze niż we wrocławiu a kierowcy gorsi niż w Warszawie.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-04-12, 21:47
Eliot Imperio napisał/a:

Niestety, auto za wolne (Renault Master)



Ty chyba nie widziałeś co Masterek potrafi.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2012-04-12, 21:53
nie no ja mówię o jeździe takiej jak we filmiku. Nie zmieniłbym tego busika na żadnego innego, chodzi jak przeciąg i kurcze naprawdę nigdy mnie nie zawiódł. No i czasem jednak ten przód napęd przeszkadza.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-04-12, 22:01
Spróbuj w zimę jeździć pustym sprinterem to będziesz francuzów po tyłku całował z ten przedni napęd.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2012-04-12, 22:04
mercedesy ubóstwiam za tą skrętność. kurwa no mistrzostwo świata po prostu. jeździłem spritnerem, później ducato i teraz masterem. bezapelacyjnie master wygrywa moim zdaniem. i ma najwięcej pałera zdecydowanie. a tylnym napędem nie poszalejesz za bardzo, zwłaszcza jak na pusto lecisz.
Zgłoś