18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (12) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Bmx
Sadystyczny Skurwiel • 2013-02-17, 11:46
niby pedały w rurkach ale więcej ryzykują czasami niż ci ,,kozacy,, napierdalający się na ulicach.
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2013-02-17, 11:58 56
Sadystyczny Skurwiel napisał/a:

niby pedały w rurkach ale więcej ryzykują czasami niż ci ,,kozacy,, napierdalający się na ulicach.


... z tym że nadal pedały w rurkach.
Zgłoś
Avatar
zły_skurwiel 2013-02-17, 12:05 2
Cytat:

niby pedały w rurkach ale więcej ryzykują czasami niż ci ,,kozacy,, napierdalający się na ulicach.



Pedały w rurkach ryzykują swoje pedalskie życie w zabawie . Who cares..
Zgłoś
Avatar
Sadystyczny Skurwiel 2013-02-17, 12:09 18
no wy nie ryzykujecie życia bo dawno je przegraliście. Boli was to ze nic ze sobą nie zrobiliście i pozostało wam hejtowanie innych :]
Zgłoś
Avatar
G................o 2013-02-17, 12:14 1
Będzie jeździł do końca życia
Zgłoś
Avatar
haras1991 2013-02-17, 12:14 3
I to mi się podoba akcja nagrana w całości a nie urwane w najlepszym momencie i chuj wie co dalej było
Zgłoś
Avatar
kufel01 2013-02-17, 12:20 14
Pedał to tak osoba która wchodzi na harda żeby oglądać baby z kutasami. A oni się ubierają w takie gacie żebym im nie przeszkadzały , taka jest ich subkultura. A hejty i tak lecą w większości od zakompleksionych grubasków , pozdrawiam was i nie zapomnijcie wpierdolić dzisiaj 10 klusek i 15 rolad bo w końcu mamy niedziele.
Zgłoś
Avatar
M................e 2013-02-17, 12:30 2
To nie te same czasy, co 10-12 lat temu...
Z kumplem z podwórka jaraliśmy się BMX, ale że w domu się nie przelewało, to kombinowało się jak się dało.
Mieliśmy z kumplem zakupione za kilka złotych Romety. Przerabialiśmy je tak, żeby udawały te rowery ze sklepów, których po pierwsze nie było dużo, po drugie rama z Fishbone'a kosztowała 1200 zł...
I tak przekładaliśmy do swoich beemiksów wolnobiegi z górala. W garażu u osiedlowego blacharza na widły spawało się mocowania z V-breaków i instalowało się takie hamulce. Ramę wzmacnialiśmy trójkątami z blachy wspawanym pomiędzy elementy. Mieliśmy zamontowane pegi z GO Sport za 50 PLN od pary. Były plany dalszej rozbudowy naszych rowerów. Ale pewnego pięknego, wakacyjnego popołudnia wykurwiłem tak soczyście, że skończyło się na dwóch rękach w gipsie i przepięknymi otarciami na ryju, rękach i tułowiu. Pierdolnąłem tym w pizdu i tak się skończyła moja zajawka. Cały ryj i wszystkie zęby na miejscu są ważniejsze.
Zgłoś
Avatar
skillz0rd 2013-02-17, 12:52
jebana cenzura ;D
Zgłoś
Avatar
TOMAN88 2013-02-17, 13:19
Jedno mnie zastanawia...dlaczego gdy ratownik powiedział by opisać co się stało to ten kamerzysta nie pokazał mu filmu tylko musiał się opierać na informacjach z przekazu słownego? Przecież tak byłoby prościej...a może po prostu film był ważniejszy od życia lub zdrowia tego rurkowicza.
Zgłoś
Avatar
takija 2013-02-17, 13:38
TOMAN88 napisał/a:

Jedno mnie zastanawia...dlaczego gdy ratownik powiedział by opisać co się stało to ten kamerzysta nie pokazał mu filmu tylko musiał się opierać na informacjach z przekazu słownego? Przecież tak byłoby prościej...a może po prostu film był ważniejszy od życia lub zdrowia tego rurkowicza.



Może nie dołączyli wyświetlacza do ołówka.
Zgłoś
Avatar
mattheo 2013-02-17, 15:00
Mnie zastanawia jedno. Dlaczego wiekszosc tych baranow chcąc przykozaczyc nie zaklada ochraniaczy i kaskow? Bezmózgi w najczystrzej postaci, Ameby wręcz bym powiedzial.. Jeden chuj czy jebniesz na rowerze, deskorolce czy rolkach boli tak samo. Więc, jak dla mnie to banda niedojebanych baranow a nie ryzykujacych zycie kozaków. Dziękuje
Zgłoś
Avatar
-57- 2013-02-17, 15:09
czemu oni jeżdżę w orzeszkach zamiast w Full Face`ach tak jak np w DH ?!
Zgłoś
Avatar
animalus 2013-02-17, 15:23
Jak dzik harczy.
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2013-02-17, 19:12
@mattheo A skąd wiesz, że nie zakładają ochraniaczy? Sam śmigam i nosze zawsze pod spodniami. Chyba, że dla Ciebie ochraniacz to pełna zbroja, wtedy sory. Zauważ, że większość tych kolesi nosi kaski do jakiś trudniejszych sztuczek, jednak jeśli po prostu robisz proste triczki, które masz opanowane w 100% to nie widze powodu do noszenia. Zresztą jak sie jeździ, to po pewnym czasie upadasz zawsze wg pewnego schematu np. ja zawsze turlam sie przez bark.
Zgłoś