18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
hyp3 2012-02-03, 16:40
wow komiks o damskim boxerze z wątkiem kałowym....... rodzice wiedzą ze ćpasz
Zgłoś
Avatar
smith123 2012-02-03, 17:09 1
wstawił wątek z życia wzięty
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-02-03, 17:09
to jest własna produkcja ?
Zgłoś
Avatar
peaceBro 2012-02-03, 18:10
zryta bania
Zgłoś
Avatar
lintu 2012-02-03, 18:12 28
Zjebane w chuj. Lubię takie.
Zgłoś
Avatar
dmned 2012-02-03, 18:25 2
i to jest SADISTIC KURWA, a nie jakies jebane tłokarki
Zgłoś
Avatar
SepulturowySodom 2012-02-03, 18:39
Dobree Było to dać do działu HARD, bo jeszcze jakiś dzieciak to zobaczy i spyta rodziców "mamo, tato a co ta pani robi?"
Zgłoś
Avatar
hell.no 2012-02-03, 18:46 1
Ja się zastanawiam co ci obsrani pseudo twórcy mają w tym swoich łbach, że tworzą takie chujowe arcydzieła zarówno pod względem wizualnym jak i przekazowym.

Pijąc do komiksu, chyba kogoś posrało, nie wiem tylko czy pseudo twórce czy odbiorce którego taka chujnia bawi, tudzież wprawia w jakieś głębsze rozmyślenia.

Pal licho żydów, czarnych czy niemców, zajebywać się powinno wszystko co tępe...

Tak, to jest post nienawiści, przeciwko głupocie, i wszystkim jej pochodnych. Głupi luzie powinni umrzeć, najlepiej jak najboleśniej, a nie tworzyć wszelakie pseudoartystyczne gówno, niestety ostatnio głupota i ignorancja są promowane i robi się ludziom sieczkę z musku...
Dla wszystkich których ta chujnia bawi, umżyjcie możliwie jak najefektywniej, i niech ktoś to wrzuci na harda

Aaa, zapomniał bym, nie wrzucajcie więcej takiego gówna na sadola... jak będę chciał obejrzeć chujnie pójdę na kwejka czy temu pokrewne strony.

This is SADOL!
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-02-03, 18:57
@up pierdolisz jak potrzaskany. zrób coś sam a później hejtuj.
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-02-03, 19:03 5
hell.no napisał/a:

Ja się zastanawiam co ci obsrani pseudo twórcy mają w tym swoich łbach, że tworzą takie chujowe arcydzieła zarówno pod względem wizualnym jak i przekazowym.

Pijąc do komiksu, chyba kogoś posrało, nie wiem tylko czy pseudo twórce czy odbiorce którego taka chujnia bawi, tudzież wprawia w jakieś głębsze rozmyślenia.

Pal licho żydów, czarnych czy niemców, zajebywać się powinno wszystko co tępe...

Tak, to jest post nienawiści, przeciwko głupocie, i wszystkim jej pochodnych. Głupi luzie powinni umrzeć, najlepiej jak najboleśniej, a nie tworzyć wszelakie pseudoartystyczne gówno, niestety ostatnio głupota i ignorancja są promowane i robi się ludziom sieczkę z musku...
Dla wszystkich których ta chujnia bawi, umżyjcie możliwie jak najefektywniej, i niech ktoś to wrzuci na harda

Aaa, zapomniał bym, nie wrzucajcie więcej takiego gówna na sadola... jak będę chciał obejrzeć chujnie pójdę na kwejka czy temu pokrewne strony.

This is SADOL!



Ty też musisz mieć najebane w garach skoro ci się chciało takiego długiego komenta pisać. Mi to się nawet go czytać nie chce. pzdr
Zgłoś
Avatar
reto 2012-02-03, 19:20 1
This is SADOL ? to wejdź kurwa na harda jak ci mało prętów w kutasach. Te komixxy są zazwyczaj śmieszne przez ostateczne miny tych postaci na ostatnim obrazku
Zgłoś
Avatar
MrWicked 2012-02-03, 19:40
To jest pokurwione tak samo jak twórcy tego i Ci którzy się tym jarają. Może pierwsze parę takich dziwnych komiksów było śmiesznych ale teraz jest tego od zajebania. I pomyśleć że internet to przekrój poprzeczny społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
u................k 2012-02-03, 19:44
Kurwa, skąd autor wziął pomysł na ten komiks? Z domu? To współczuję.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-02-03, 19:52
"co za gówno..."
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie