18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
infernoth 2013-06-17, 0:55
...bo jesteś Polką, a Polki to szmaty.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-17, 0:57 1
@Miranda

No tylko większość facetów którzy nie boją się przypierdolić tak ma, że po czasie nie boi się też przypierdolić swojej lubej jak nie jest dostatecznie usłuchana. Coś za coś niestety. Nadmiar agresji nie idzie w próżnię.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-06-17, 1:12 2
To raczej pedał, ubiór i fryzurę ma typowo pedalską a i cycków nigdzie nie widać. To bardzo dobry przykład człowieka wychowanego w duchu homopropagandy, multikulturowości, mody i wykrzywionych autorytetów. Jak widać jest zupełnie niegotowy na atak, nawet nie próbuje się zasłaniać, on w ogóle nie wie co się tam dzieje. Takie właśnie pokolenie potulnych cielaków, pozbawionych ludzkich odruchów ma na celu ta cała rewolucja kulturowa. Są bombardowani z każdej strony pedalstwem i tolerowaniem wszystkiego. Będą posłusznym bydłem które można zagonić do pracy za grosze i ciemiężyć na każdym kroku. I tak się nigdy nie zbuntują.

A jeżeli jesteśmy w temacie bicia kobiet: jak baba mocno odpierdala i łamie podstawowe reguły bycia w związku to powinna się bać kary. Ale tą karą nie powinien być ból bo nauczy się: przyjmę parę cepów i będzie po staremu. Karą powinien być strach przed nagłą zmianą swojego standardu życia, utraceniu wszystkich przywilejów i stabilności którą zapewnia jej dobry partner. O wiele bardziej będzie żałować i przeżywać stratę kogoś kto był dla niej dobry niż tego kto był zły i nie będzie mogła użyć swojego ulubionego odgrywania ofiary.
Zgłoś
Avatar
adimlody2 2013-06-17, 1:23 6
infernoth napisał/a:

...bo jesteś Polką, a Polki to szmaty.


Moja dziewczyyna i moja matka to też Polki wiec jak śmiesz je tak nazywać szmatławcu! Znalazł się kurwa kosmopolitan....
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2013-06-17, 3:07 2
@infernoth
Wąchaj klapki swojej babki. A co do filmiku to jest koleś a nie kobieta.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-06-17, 6:19 2
Miranda napisał/a:



Ale ty jesteś pojebany! Po pierwsze to kobiety szukają u mężczyzn BEZPIECZEŃSTWA pod wieloma pojęciami tego słowa, w tym też fizycznego, które dla kobiety ma oznaczać, że idąc np. ulicą taki maczo nie da jej obrażać, pobić, okraść bądź skrzywdzić w jakikolwiek sposób. ŻADNEJ kobiety nie jara jak ją facet napierdala ile wlezie, "bo zupa za słona".
Puknij się w pustą makówkę i nie wypowiadaj więcej na temat kobiet, bo gówno o nich wiesz, jak widać :/



131 ludzi uznało mój punkt widzenia za słuszny dając mi wirtualne piwo, więc coś chyba musi w tym być...
Zgłoś
Avatar
ScrappyCoco 2013-06-17, 8:12
Typ ma skarpy na drelach?
Zgłoś
Avatar
larrisa 2013-06-17, 8:48 4
bloodwar napisał/a:



131 ludzi uznało mój punkt widzenia za słuszny dając mi wirtualne piwo, więc coś chyba musi w tym być...



w tym ze stu facetów, którzy nigdy nie byli w poważnym związku, co za wyznacznik czy wszystkim tak trudno pojąć, że normalna baba lubi "twardziela", a zarazem romantyka? takiego, który potrafi obronić rodzinę, stawia na swoim, trzyma się swojego zdania (gdy ma rację), ale potrafi też być romantyczny? bo jak widzę, to faceci myślą, że kobiety pragną tylko albo maczo, albo romantyka. współczuję ci, jak jesteś takim romantykiem, ciepłe kluchy, a potem pantoflarz żadna bicia nie lubi (chociaż w łóżku jest zajebiste ), ale takich "romantyków" (gdzie zwykle to są pizdy, a nie faceci) to też nie. a że baby wybaczają to nie znaczy, że lubią bicie, tylko po prostu są durne
Zgłoś
Avatar
100PROcentZmC 2013-06-17, 9:16 1
Czyste skurwysyństwo,nigdy bym nie uderzył żadnej kobiety,a tym bardziej swojej.Kobieta nas urodziła więc trzeba mieć do nich jakiś kurwa szacunek !
Zgłoś
Avatar
Megatr0n 2013-06-17, 9:29 3
Widzę kobiety na sadolu dosłownie PIERDOLĄ kuriozalne głupoty, wygląda to mniej więcej tak, pierw szukacie takich kretynów, którzy są macho i już wam Niagara leci z miejsc intymnych, jeśli na nieszczęście utrzymacie związek z takimi delikwentami to w późniejszej przyszłości płaczecie bo wciąż spotykają się ze swymi kumplami, którzy maja podobnie nasrane w głowie albo gorzej sprowadzają patologie do domu, a gdyby były z NORMALNYM facetem (albo jak to nazywają pizdy) to mogłyby sobie ułożyć normalne życie, jak się jest z dziewoją to facet stara się spotykać z normalnymi ludźmi w normalnym i bezpiecznym środowisku by spędzić miło czas i wspólnie się bawić, nie widzę sensu by za każdym razem szlajać się z drugą połówka po dzielniach gdzie każdy idiota jest najebany i ma ochotę ci spuścić wpiernicz. A dla kretynek które wolą tępych maczo od normalnego faceta życzę przysłowiową "Róże" tam gdzie plecy tracą swą szlachetna nazwę
Zgłoś
Avatar
larrisa 2013-06-17, 9:34 1
Xaoss napisał/a:

Widzę kobiety na sadolu dosłownie PIERDOLĄ kuriozalne głupoty, wygląda to mniej więcej tak, pierw szukacie takich kretynów, którzy są macho i już wam Niagara leci z miejsc intymnych, jeśli na nieszczęście utrzymacie związek z takimi delikwentami to w późniejszej przyszłości płaczecie bo wciąż spotykają się ze swymi kumplami, którzy maja podobnie nasrane w głowie albo gorzej sprowadzają patologie do domu, a gdyby były z NORMALNYM facetem (albo jak to nazywają pizdy) to mogłyby sobie ułożyć normalne życie, jak się jest z dziewoją to facet stara się spotykać z normalnymi ludźmi w normalnym i bezpiecznym środowisku by spędzić miło czas i wspólnie się bawić, nie widzę sensu by za każdym razem szlajać się z drugą połówka po dzielniach gdzie każdy idiota jest najebany i ma ochotę ci spuścić wpiernicz. A dla kretynek które wolą tępych maczo od normalnego faceta życzę przysłowiową "Róże" tam gdzie plecy tracą swą szlachetna nazwę



tyle że ja, debilu, opisałam normalnego faceta, ale jesteś zbyt tępy, by zrozumieć nie chce mi się tłumaczyć, tylko współczuję, 24 lat i bycie takim dałnem musi być smutne jeśli normalny facet= typowy romantyk, który codziennie pierdoli jedno i to samo, cały czas coś kupuje, traktuje kobietę jak ósmy cud świata, nie spotyka się z kumplami tylko non stop z tą jedną siedzi, to gratuluję, to serio jest wkurwiające, miałam taki przypadek, odpocząć od drugiej połówki też czasem trzeba. i nikt nic nie pisał o żadnym "szlajaniu się po dzielni, mózgu
Zgłoś
Avatar
Megatr0n 2013-06-17, 9:40
@up
Co ja biedny pocznę czytając tak straszliwego posta ?
Ahh tak, mam wyjebane, albowiem kobiety inaczej postrzegają co się wokół nich dzieje.
Hmmm niestety inaczej postrzegamy normalnego faceta, niestety nie mam ochoty opisywać dokładnie w szczegółach ssakowi morskiemu bo by to wyglądało jak praca magisterska
Zgłoś
Avatar
larrisa 2013-06-17, 9:43 1
Xaoss napisał/a:

@up
Co ja biedny pocznę czytając tak straszliwego posta ?
Ahh tak, mam wyjebane, albowiem kobiety inaczej postrzegają co się wokół nich dzieje.



żadna nowość. czyżbyś był typowym facecikiem, który nie chce się przyznać, że nic nie skumał, dlatego napisał "mam wyjebane"? pozdrawiam i dalej bądź "normalnym facetem"

tak jeszcze btw. do wszystkich: aż mnie dziwi, skąd faceci wiedzą, czego pragną kobiety no chociaż w sumie to nie wiedzą niektórzy są monotematyczni, aż dziwne, że dla niektórych musi być tylko czarne, albo białe
Zgłoś
Avatar
Megatr0n 2013-06-17, 9:58
larrisa napisał/a:



żadna nowość. czyżbyś był typowym facecikiem, który nie chce się przyznać, że nic nie skumał, dlatego napisał "mam wyjebane"? pozdrawiam i dalej bądź "normalnym facetem"



No już już spokojnie :* już ci tłumacze
-związek jak wiadomo powinien być budowany na silnych fundamentach, zatem czystym kretynizmem jest "zakochiwanie" się po miesiącu, więc myślę że związek powinien być rozpoczynany od przyjaźni bo dzięki temu lepiej się poznaje osobę albowiem łatwiej jest sobie wtedy odpuścić jeżeli charakter danej osoby Ci nie pasuje.
-związek najlepiej się trzyma jeżeli oboje partnerów w pełni się rozumie i akceptuje wady (przecież nie każdy jest doskonały
-facet powinien mieć normalnych znajomych albowiem jeśli dziewczyna ma poukładane w głowie zrozumie iż takie towarzystwo dostarczy jej więcej bodźców intelektualnych jak i "zabawowych" (nie chodzi mi o nerdów, nie nie )
-facet powinien zaskakiwać dziewczynę albowiem zazwyczaj to nuda i monotonia zabija związki, inni powiedzą że im się nie chce, inni zaś (np ja) bardzo sprawia mi przyjemność gdy dziewczyna jest miło zaskoczona coraz to nowym pomysłem na spędzanie wolnego czasu.

Chcesz bym tak wypisywał dalej ?
Zgłoś
Avatar
larrisa 2013-06-17, 10:04
no super, podałeś takie oczywistości, swoją drogą mało związane z tym, o co tu nam chodzi, że aż mam bekę z ciebie na głos dalej nie możesz skumać, że ciężko u ciebie ze zrozumieniem i że nigdzie nie napisałam, że kobieta chce typowego kretyna? po co to pisałeś, skoro każdy o tym wie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie