18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Przepaliło styki - popularne w ostatnich 24h
Brutalnie zamordował swoją partnerkę. „Miała wklęśnięty policzek i połamane żebra”

Michał G. 33-latek z Elbląga zamordował własną dziewczynę po tym jak dowiedział się, że ta chce się z nim rozstać. Monika została przez niego skatowana. Zmarła w szpitalu.
Monika około północy wybiegła z mieszkania znajomych, za nią pobiegł jej partner. Para została wyproszona z imprezy ze względu na agresywne zachowanie mężczyzny. Oboje byli pod wpływem alkoholu.
Kłócili się, Michał G. miał dowiedzieć się, że Monika chce z nim zerwać. Wtedy brutalnie pobił dziewczynę. Kiedy wybiegał z parku został zauważony przez przechodnia.
,,Wyszedł tutaj, usłyszałem głos, on płakał jak dziecko. To akie było nietypowe o tej porze. Krzyczał „dlaczego mi to zrobiłaś” – opowiadał świadek.
Zaraz agresja była, że „cię zabiję”, potem „kocham cię” i tak na przemian. od płaczu, po złość, po agresję – dodał.
Później Michał G. miał próbować dostać się do jednego z mieszkań. Wyglądało jakby ktoś go pobił, bo twarz miał całą we krwi i powiedział „pozabijam was wszystkich”– tłumaczył świadek.
Napastnik odurzony był ciężkimi narkotykami. Pobitą dziewczynę zostawił w parku, nie wezwał pogotowia. Zadzwonił tylko do swoich krewnych. Przez to pomoc przyjechała 40 min. później.
Kobieta była skatowana. Miała wklęśnięty policzek i połamane żebra – mówiła przyjaciółka Moniki.

Skończyło się lovestore mała
Zdjęcie dupeczki:


źrodełko: wolność24.pl
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-10-10, 19:28 4
Zaraz wyjebią do sucharów, bo to polak zabił, a nie muzułmanin albo murzyn.
Zgłoś
Avatar
El_Macias 2017-10-10, 19:41 8
Sebastian Wydęty
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-10-10, 19:46 12
Ależ prostacka morda. Typowa dżesika spod remizy co leci na rycerzy ortalionu. Nie jest mi jej żal.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-10-10, 19:56 18
Sebastian też jakiś taki wyschnięty od prochu...



PS. Popraw kurwa te tagi
Zgłoś
Avatar
BundyR 2017-10-10, 20:33 118
@Velture
To z powodu prostackiej mordy można zabić? Pokaż swoją, zdecydujemy, czy powinieneś żyć
Zgłoś
Avatar
petru23 2017-10-10, 20:42 4
Bo Ćpieć to trzeba umieć.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-10-10, 20:59 18
BundyR napisał/a:

@Velture
To z powodu prostackiej mordy można zabić? Pokaż swoją, zdecydujemy, czy powinieneś żyć



Uderzył niechcący w Twoje kompleksy, czy go nie zrozumiałeś?
Zgłoś
Avatar
r................4 2017-10-10, 21:16
brawo on kurwa
Zgłoś
Avatar
domat1 2017-10-10, 21:24 4
nawet mnie nie zdziwiło
Michał G. stracił nadzieję na 500+ i mu odjebało
Zgłoś
Avatar
Insaner 2017-10-10, 21:56 4
No ale jak to tak, na pewno w mieszkaniu po babci czy tam jakiejś przybranej macochy ma Orła Białego na ścianie, w niedzielę do kościoła chodzi, na stadionie śpiewa ze łzami hymn w oczach, a Wy go oczerniacie

A tak na poważnie to wcale mi jej nie szkoda. Na pewno nie pierwszy raz przyćpał, na pewno nie pierwszy raz pokazał że ma gówno zamiast mózgu, a ona i tak się z nim spotykała. Nie wygląda na inteligentnego psychola, który nią manipulował i odgrywał kochającego zatroskanego mężczyznę tylko raczej typowego Sebixa z osiedla.
Zgłoś
Avatar
razak 2017-10-10, 22:05 15
znieczulica na tym sadolu... po jednym zdjęciu faceta i po jednym zdjęciu kobiety potraficie już ich tak ocenić i wymieszać z błotem ??

mi wystarczył sam opis
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2017-10-10, 22:35 1
Nosz kurwa... czy gimbaza śpi, czy admin pracuje i pozamiatał... zawiodłem się... a gdzie sadolowe hasło - ruchał bym... trzy godziny od zamieszczenia tematu i nic Nikt by nie przerysował Czasy się zmieniają
Zgłoś
Avatar
P................M 2017-10-10, 22:40 2
razak napisał/a:

znieczulica na tym sadolu... po jednym zdjęciu faceta i po jednym zdjęciu kobiety potraficie już ich tak ocenić i wymieszać z błotem ??

mi wystarczył sam opis



Zapamiętaj to sobie raz na zawsze głąbie!!!
Prawdziwa rodzina
to Seba i Karyna
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2017-10-10, 23:05 2
Miałem okazję mijać tej nocy nawalony miejsce zbrodni w parku, kiedy policja już je zabezpieczyła. Myślałem, że jakiś żul się potknął i sobie głupi ryj rozwalił. Później dowiedziałem się od koleżanki z pracy, że zamordowano jej znajomą.
Zgłoś