18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
gieno1 2012-07-24, 21:01
ludzka głupota nie zna granic
Zgłoś
Avatar
Cerny 2012-07-24, 21:51
Jebani uświadamiacze. Lepiej wiesz co bym zrobił? W takim razie powinieneś być mną, nadęty wsiurze.
Chciałbym kiedyś w życiu trafić na akt znęcania się nad zwierzęciem. Może starczyłoby takiemu skurwielowi wytrzymałości, żebym mógł rozładować choćby odrobinę tej frustracji, która we mnie narasta podczas oglądania takich nagrań.
Zgłoś
Avatar
mungo 2012-07-24, 22:14
Taaa.... Pewnie, za dukał byś się prawie na śmierć a potem spuścił byś głowę i poszedł w swoją stronę. Kozak w necie frajer w świecie...
Zgłoś
Avatar
djoshin 2012-07-24, 22:25
kraje hiszpańsko języczne w ameryce to zaraz po rosji i kozojebcach najbardziej tępe narody
Zgłoś
Avatar
Greg80 2012-07-24, 22:35
Pewnie gdyby przywiązał tak niemowlaka to wszyscy by już trzy razy zmęczyli freda, ale że chodzi o pieska, kotka czy innego zwierzaka to już co innego.
Zgłoś
Avatar
JakiesGowno 2012-07-24, 22:36
przywiązać chuja za nogi i ciągną go jak tego psa biednego. tylko że po naszych polskich drogach tam to by miał za dobrze
Zgłoś
Avatar
paul000 2012-07-24, 22:44
no przecież jak bym jechał za takim chujem tępym to bym go staranował wbijając w barierkę bo zapewne bym mu nie pierdolnął...
Zgłoś
Avatar
kurvvawszystkozajete 2012-07-24, 23:17
Co jak co, ale w takiej sytuacji należałoby od razu zajechać drogę skuterowi jak psiak jeszcze biegał, a nie kurwa nagrywać.
Zgłoś
Avatar
imbryg 2012-07-24, 23:30
O jejku, pierwsze primo, to jest tylko jebane zwierze, które tym bardziej nie jest wasze. Jak by było wasze, to jeszcze jakaś więź emocjonalna, a tak to o jaki chuj chodzi? Po drugie primo, stawiacie zdrowie człowieka nad zdrowie jakiegoś jebanego psa? Nie wiem no, zmieńcie może portal? Jakieś zwierzaki.pl? Po trzecie primo, nawet byście kurwa nie zareagowali gdyż jesteście napinaczami tylko przez kabel.

Ja stawiam piwo, gdyż piesek fajnie bokiem w zakręty wchodzi.
Zgłoś
Avatar
BrainOsw 2012-07-25, 0:10
@pawelwmd
Na chuj mnie obrażasz, zwierze się nie może obronić... to na chuj ma zęby i pazury, to że jest głupie to wina ewolucji, a nie człowieka więc synek ty mi tu nie pierdol ze pies jest bezbronny. Słyszałeś może o treserze psów i jego córce która się z takim psiakiem bawiła. Jakiś gen się uruchomił w podświadomości kundla i pogryzł dziewczynkę czy coś takiego. Po drugie po chuj mi grozisz i mojej rodzinie internetowy napinaczu.
Zgłoś
Avatar
krzychu6 2012-07-25, 0:20
BrainOsw napisał/a:

I znowu kurwa to samo, jak z tematów o biednych kotkach i pieskach na hardzie. W chuj luda płaczących za jakimś jebanym kundlem, a wyjebane na krzywdę która dzieje się innym ludziom. Ta i jeszcze jedno chuja byście wszyscy zrobili, co najwyżej darmowy wpierdol zarobili. A filmik, śmieszny nawet



Śmieszne to by było, gdyby tobie ktoś łeb nożem do masła amputował. Na żywca
Zgłoś
Avatar
żywiec 2012-07-25, 14:44
skurwysyna zjebał bym gdybym to ja za nim jechał!
Zgłoś
Avatar
imbryg 2012-07-25, 22:20
żywiec napisał/a:

skurwysyna zjebał bym gdybym to ja za nim jechał!



gówno byś zrobił
Zgłoś
Avatar
Faith 2012-07-26, 18:55
Uroki sadistica Jakby to zrobił z kolegą to by leciały piwa jak pojebane i jeszcze byłoby nam mało, a jak jakieś zwierze zginie to każdemu serce się kraja i na szubienice z właścicielem psa(co w sumie byłoby małą karą dla chuja) xd
Zgłoś