18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
Berghest 2014-01-23, 23:33 2
Wyklepią z pakietów ubezpieczeniowych bo w stanach jak masz auto to z automatu bierzesz wszystko jak leci żeby w razie czego (debilizmu powyżej) mieć spokojną głowę, u nas w kraju jeszcze ci mandat przyjebią że chujowo jeździsz i podkreślą stanowczo że jesteś tu nikim.
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2014-01-24, 1:02 63
Kurwa dwa pedały mają jebany hamulec / jebany gaz i jeszcze nie potrafią ogarnąć
Zgłoś
Avatar
gumis1412 2014-01-24, 7:53 1
Jak dla mnie to kierowca chciał wyrównać uszkodzenia, żeby po obu stronach było równo
Zgłoś
Avatar
karamon 2014-01-24, 10:10 8
Berghest napisał/a:

Wyklepią z pakietów ubezpieczeniowych bo w stanach jak masz auto to z automatu bierzesz wszystko jak leci żeby w razie czego (debilizmu powyżej) mieć spokojną głowę, u nas w kraju jeszcze ci mandat przyjebią że chujowo jeździsz i podkreślą stanowczo że jesteś tu nikim.



I bardzo dobrze i jeszcze prawko zabrać na parę lat bo stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia innych kierowców
Zgłoś
Avatar
Diakkon 2014-01-24, 10:39 1
Ehhhh, "ta kierowca" to ma chyba dwa pedały gazu. Inaczej nie jestem w stanie sobie tego wytłumaczyć.
Zgłoś
Avatar
emerce 2014-01-24, 10:54
jebnę klasykiem, miota nim jak szatan ;o
Zgłoś
Avatar
c................0 2014-01-24, 11:04 2
I kurwa takim wydaja w stanach prawa jazdy a u nas szkolą kolejnych mistrzów parkowania równoległego....
Zgłoś
Avatar
thqpo 2014-01-24, 11:46
Wklejam swój post z poprzedniego podobnego tematu tutaj, bo tam nikt nie udzielił mi odpowiedzi: Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak to się dzieje, że te wszystkie cipy parkując nagle dają gaz na 100% i wpierdalają się we wnętrza sklepów/przechodniów/latarnie/inne samochody/hydranty itp? Z góry dziękuję.

PS. nie piszcie o pomyłce gazu z hamulcem, bo to nie możliwe, te dwa pedały obsługuje się jedną nogą, a podjeżdżając pod krawężnik wciska się delikatnie gaz, więc chcąc zwolnić odruchem jest zdjęcie nogi z gazu, i przełożenie jej na hamulec. Czyż nie?
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2014-01-24, 12:03 4
thqpo napisał/a:

Wklejam swój post z poprzedniego podobnego tematu tutaj, bo tam nikt nie udzielił mi odpowiedzi: Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak to się dzieje, że te wszystkie cipy parkując nagle dają gaz na 100% i wpierdalają się we wnętrza sklepów/przechodniów/latarnie/inne samochody/hydranty itp? Z góry dziękuję.

PS. nie piszcie o pomyłce gazu z hamulcem, bo to nie możliwe, te dwa pedały obsługuje się jedną nogą, a podjeżdżając pod krawężnik wciska się delikatnie gaz, więc chcąc zwolnić odruchem jest zdjęcie nogi z gazu, i przełożenie jej na hamulec. Czyż nie?


Zdarzyło Ci się kiedyś, że podczas prysznica bierzesz jakąś butelkę z szamponem a ten się kurwa nie pieni?
One mają to samo z autem, nie rozróżniają prawa/lewa, przód/tył... po prostu wciskają co się da i jak się nie rozbiją to jest ok.
Zgłoś
Avatar
kelarz 2014-01-24, 12:38
biedna Toyota
Zgłoś
Avatar
thqpo 2014-01-24, 13:00
bisfhcrew napisał/a:


Zdarzyło Ci się kiedyś, że podczas prysznica bierzesz jakąś butelkę z szamponem a ten się kurwa nie pieni?
One mają to samo z autem, nie rozróżniają prawa/lewa, przód/tył... po prostu wciskają co się da i jak się nie rozbiją to jest ok.



Hmm... coś w tym jest, dzięki, zapamiętam
Zgłoś
Avatar
bise 2014-01-24, 14:12
Kiedyś o tym czytałem, ale nie pamiętam szczegółów technicznych. Może jakiś ekspert mnie uzupełni.
Zdarza się tak, że silnik sam wbija na maksymalne obroty niezależnie od tego co ty robisz wewnątrz. Niestety nie pamiętam na czym ta usterka polegała.
Siedząc w aucie z automatem, gdy coś takiego się stanie, auto wyrywa do przodu ile ma tylko kucyków pod maską. Jesteś w szoku, zapewne w coś przypierdalasz i nie możesz po prostu puścić sprzęgła. Musisz trafiać gałką na N lub P aby auto się zatrzymało.
Pamiętam natomiast, że jak coś takiego by wam się przydarzyło to należy jak najszybciej zatkać dopływ powietrza do silnika aby zapobiec jego zatarciu.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-01-24, 14:16 2
@bise - uszkodzona turbina w silnikach wysokoprężnych. Turbina się rozszczelnia i cieknie z niej olej do komory spalania. Olej się spala i nadaje silnikowi obroty. Obroty z kolei wymuszają na turbinie szybszą pracę przez co podaje jeszcze więcej oleju, który z niej cieknie. I mamy takie małe perpetum mobile. W automacie może i zatkać dolot (najlepiej też wylot), chociaż nie słyszałem o takim wypadku w automacie. Najlepiej wrzucić najwyższy bieg i strzał ze sprzęgła - powinno to zdusić samochód. W automacie wcisnąłbym hamulec. Tam prawdopodobnie jest sprzęgło hydrokinetyczne i najzwyczajniej w świecie powinno zacząć się 'ślizgać' jak przy zwykłem sprzęgle.
Zgłoś
Avatar
DyndaS 2014-01-24, 14:55
Kiedyś na yt czytałem odpis autora filmu i podobno prowadziła jego żona a przyczyną tego "wypadku" była awaria jakiegoś systemu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie