18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Boa vs królik
W................d • 2015-04-07, 10:51
Siedziałem wczoraj wieczoren w domu ze znajomymi i rozmawialiśmy.
Nagle wchodzi koleżka z kartonem i mówi że ma dla mnie królika .
Wiec go przygarnąłem



Oczywiście że własne
Pierwszy temat czekam na
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2015-04-07, 15:24 12
trzeci41 napisał/a:

co to kurwa jest.
po pierwsze jak kurwa można hodować węża zmije lub podobne kuestwo po drugie oby ci ktoś tego węża tasakiem pocioł i steki zrobił jebany frajer .... te węże i króliki nie żyją w tym samym otoczeniu nie bez powodu .

czekam aż ktoś to zgłosi do prokuratury bo ja się nie znam na tym . ale tak ci na dupe siądą że sam dasz aby cie ten wąż zajebał matojebco



chyba ci się przyjacielu portale pomyliły
Zgłoś
Avatar
trzeci41 2015-04-07, 15:28 1
kaktus83 napisał/a:



chyba ci się przyjacielu portale pomyliły



jak potrafią zgłosić za rasizm to za zajebanie słodkiego króliczka nikt nie zgłosi ?!
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2015-04-07, 15:39 2
Cicho, żeby wężowi nic się nie stało !!
Zgłoś
Avatar
C................r 2015-04-07, 16:13 7
Niby każdy karmi jak uważa i jeśli chce ryzykować poharataniem węża - jego sprawa. Jednak te komentarze jak z zakładu pomocy umysłowo chorym ("OOOO JAAA KUURWA, ALE KOSMOOS" itp.) mogliście sobie darować.
Zgłoś
Avatar
teken 2015-04-07, 17:34 33
ale masz PRL na chacie
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2015-04-07, 17:34 6
ładny masz pierdolnik na kwadracie
Zgłoś
Avatar
rondżeremi 2015-04-07, 17:36 5
WhiteSkinHead napisał/a:

Na ból dupy radze poczytać troche na forach terrarystycznych.


a ja radze rozpedzic się i palnać głowa w ścianę bo wąż ma głupszego wlasciciela niż on sam
Zgłoś
Avatar
orwell14 2015-04-07, 17:38 3
Juz się u góry jakieś trzy cipy zesrały na myśl o cierpiącym króliku.

Co nie zmienia faktu, że właściciel węża ma ostro najebane, którymś razem wąż nadzieje na pazury lub zęby, wtedy będą gorzkie żale.
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2015-04-07, 17:40 1
Kiedyś podeptałem taką sznurówkę.
Zgłoś
Avatar
Tolkemit 2015-04-07, 17:44 17
trzeci41 napisał/a:

co to kurwa jest.
po pierwsze jak kurwa można hodować węża zmije lub podobne kuestwo po drugie oby ci ktoś tego węża tasakiem pocioł i steki zrobił jebany frajer .... te węże i króliki nie żyją w tym samym otoczeniu nie bez powodu .

czekam aż ktoś to zgłosi do prokuratury bo ja się nie znam na tym . ale tak ci na dupe siądą że sam dasz aby cie ten wąż zajebał matojebco



ty niedojebie ograniczony, każdy trzyma w domu to co mu się podoba (przeczytaj co oznacza słowo hodować), jest jakaś norma że się 'hoduje' tylko psy koty i chomiki? nie sądzę kurwa.

czym ma go nakarmić? ma jechać do amazoni po świstaka czy jakiegoś innego jeżozwierza bo królik nie jest przystosowany do bycia zjadanym przez boa i to rani jego uczucia?

poza tym wydupiaj na kwejka, a najlepiej do podręczników od polskiego, pierdolcu.
Zgłoś
Avatar
kooobra 2015-04-07, 17:46 3
dla mnie materiał piękny, kocham gady i ich sposoby zabijania
Zgłoś
Avatar
orz1 2015-04-07, 17:55
W dupe sobie wsadź tą glizdę przyjebany debilu. Sprzedaj na szaszłyki i zainwestuj w nowy dywan. Z takimi chujowymi filmikami nie wróżę tobie tutaj nic dobrego. My lubimy cierpienia innych zwierząt.
I odpierdol się od królików
Zgłoś
Avatar
Herhard 2015-04-07, 17:56 1
Masz filmik jak tego królika wpierdala?
Zgłoś
Avatar
pve11 2015-04-07, 17:57 1
Załóż sobie kamere w domu żeby był materiał jak cie ten wąż upierdoli w końcu. Czekam.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2015-04-07, 18:01 3
Najbardziej odrażające w tym filmiku to wnętrze tego pokoju. Na osiedlowym śmietniku lepiej wygląda. Jak Ty w takich czymś możesz mieszkać? I jeszcze w środku tego gówna boa. Co za syfiarz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie