18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Boa vs królik
W................d • 2015-04-07, 10:51
Siedziałem wczoraj wieczoren w domu ze znajomymi i rozmawialiśmy.
Nagle wchodzi koleżka z kartonem i mówi że ma dla mnie królika .
Wiec go przygarnąłem



Oczywiście że własne
Pierwszy temat czekam na
Zgłoś
Avatar
Siekul 2015-04-07, 18:01 2
Rada na przyszłość przyjacielu od pięknego filmiku, który zbawia tą stronę - nie podpisuj, że to materiał własny - i wrzucaj więcej tego. Zafundowałbym mu coś większego.
Zgłoś
Avatar
Tal-Rash 2015-04-07, 18:02
Nakręć lepiej jak wąż Ciebie wpierdala albo jakieś małe dziecko. Królika mi szkoda. Wole żeby jadł te wyjące bachory.
Zgłoś
Avatar
AlpiPL 2015-04-07, 18:03
może i mi się wydaje ale taki boa nie wpierdzieli martwego niby grzeją człowieki uśmiercone wcześniej zwierzęta (myszy itp) i potem na kijku mi machają przed paszczą co by namyślił się do konsumpcji. ale jak to działa w przypadku węża który dusi ofiarę to nie wiem
Zgłoś
Avatar
W................d 2015-04-07, 18:12 1
Mieszkanie po dziadku już kiedyś mnie ugryzł z mojej winy . Dla ciekawych, niestety królik mu nie zasmakował ( lub był za duży) ale było to jego pierwsze starcie z czymś większym od szczura i moim zdaniem poradził sobie całkiem nieźle choć przyznam że troche się obawiałem

Cytat:

może i mi się wydaje ale taki boa nie wpierdzieli martwego niby grzeją człowieki uśmiercone wcześniej zwierzęta (myszy itp) i potem na kijku mi machają przed paszczą co by namyślił się do konsumpcji. ale jak to działa w przypadku węża który dusi ofiarę to nie wiem



Jedzą mrożonki, nie wszystkie ale jedzą. Trzeba węża przyzwyczaić do zjadania padliny.
Zgłoś
Avatar
afcv 2015-04-07, 18:17
Bez głosu zdecydowanie lepsze, bo to Wasze pierdolenie przy tym filmiku jest ciężkie do zniesienia. Szczególnie przypadło mi do gustu ".. zobacz jak on go trzyma, jak on się zawinął, człowieku" - masz dusiciela i dziwisz się, że dusi. Niemniej piwo się należy bo materiał własny i pasujący tutaj.
Zgłoś
Avatar
W................d 2015-04-07, 18:20 1
Cytat:

Bez głosu zdecydowanie lepsze, bo to Wasze pierdolenie przy tym filmiku jest ciężkie do zniesienia. Szczególnie przypadło mi do gustu ".. zobacz jak on go trzyma, jak on się zawinął, człowieku" - masz dusiciela i dziwisz się, że dusi. Niemniej piwo się należy bo materiał własny i pasujący tutaj.



Mam tego boasa już 5 lat i znudziło mi się podniecanie przy karmieniu go. Znajomi na codzień takich widoków nie mają
Zgłoś
Avatar
PimpMyDick 2015-04-07, 18:21 2
Nie wiem czy wolałbym mieć na widoku obdrapane deski na podłodze czy przykryć je takim perskim dywanem?
Zgłoś
Avatar
hello_world 2015-04-07, 19:20 3
kaktus83 napisał/a:

Plazma stoi, ale dywan i szafki pamiętają lata kiedy autora nie było jeszcze na świecie



Ty pewnie jesteś taki bogaty, że co roku nowa plazma a rykoszetem meble też się zmieniają...
Zgłoś
Avatar
defcon1 2015-04-07, 19:47 1
Twoim głupim łbem powinno się nakarmić tego węża, chociaż jest tak pusty, że wiele by sobie nie pojadł. Zabić zwierzę szybko i bezboleśnie, a potem podać gadowi to ok, ale wypuszczać żywego i patrzeć jak w strachu i cierpieniu wąż go uśmierca (jeszcze przy tym tłumaczyć że to natura i w ogóle prawo dżungli) to trzeba mieć napierdolone do głowy. Zresztą po wystroju widać, żeś burak i wieśniak.
Zgłoś
Avatar
czesiek3 2015-04-07, 19:57
Mam taki sam dywan
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2015-04-07, 20:11 1
WhiteSkinHead napisał/a:

Na ból dupy radze poczytać troche na forach terrarystycznych.


a tobie forach psychiatrycznych, o ile w ogóle potrafisz czytać
wnętrze ala lata 50 ?
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2015-04-07, 20:50 1
Koleś mieszka w skansenie pokazującym życie w PRL'u no może ta plazma trochę za nowa.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2015-04-07, 21:20
Ale prostactwo w tle. Ten wąż ma wyższe IQ niż oni łącznie.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-04-07, 21:43
Chujowe, autor z kolegami wyją jak pawiany.
Zgłoś
Avatar
smoluchy 2015-04-07, 21:54 1
Powiedzenie ze "masz taki burdel w pokoju ze tylko nasrac i węża wpuścić" nabiera sensu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie