18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Bobas killer
Centurionero • 2019-09-19, 20:36




Do tragedii doszło 31 sierpnia. Julia Sharkom świętowała swoje 21. urodziny. Jak podają zagraniczne media, kobieta chciała wyciągnąć córkę z samochodu przez uchyloną szybę. Dwulatka przypadkiem nacisnęła przycisk zamykania okna i przygniotła szyję matki. 
Nieprzytomną 21-latkę odnalazł jej mąż, Artur. Mężczyzna wyłamał zablokowane okno i wyciągnął uwięzioną żonę. Następnie wezwał na miejsce pogotowie ratunkowe. Julia została przewieziona do szpitala w Brześciu. Kobieta zmarła osiem dni po wypadku. Doznała asfiksji, która poważnie uszkodziła jej mózg.

21-latka osierociła dwójkę dzieci: czteroletnią Margaritę i dwuletnią Ariannę.

Ciekawe jaki to był samochód, bo dzisiejsze auta mają mechanizm, który cofa szybę gdy stoi coś na przeszkodzie.

2019-09-19, 20:38
Współczuję ojcu tego dziecka. Za kilka lat będzie musiał wytłumaczyć jakoś temu dziecku, jak zginęła jego mama.

2019-09-19, 20:50
Ona już miała uszkodzony mózg wcześniej. Nie oczerniać szyby!

2019-09-19, 20:53
Centurionero napisał/a:


21-latka osierociła dwójkę dzieci: czteroletnią Margaritę i dwuletnią Ariannę....



Ja raczej obstaję przy wersji, że osierociła dwuletnia Arianna...

2019-09-19, 20:57
Znajoma historia ;-)


2019-09-19, 21:08
"Ciekawe jaki to był samochód, bo dzisiejsze auta mają mechanizm, który cofa szybę gdy stoi coś na przeszkodzie."
Teoretycznie masz rację, ale mechanizm o którym mowisz, nazleży ponownie zaprogramować po każdym wyjęciu czy rozładowaniu akumulatora.

Ow...........an
2019-09-19, 21:16
Centurionero napisał/a:

...Ciekawe jaki to był ... mechanizm, ...e.




2019-09-19, 21:17
@yeppa - co k***a!? Wszystko zaprogramowane jest w sterowniku szyb. Jak wyjmiesz baterie z pilota od TV to też ponownie musisz pilot zaprogramować? Mechanizm cofania szyb, gdy te napotykają opór miał mój ojciec w Astrze II z 1999 roku. Półka ta sama, co Golf IV, żadna bogata wersja. Nawet klimy nie miała, ani radia z CD, tylko kaseciakiem. Jako dzieciak mogłem położyć rękę na samej górze drzwi, nacisnąć mocniej przycisk od szyb, by ta zasunela się sama, i napotykając rękę szyba się cofala nie robiąc mi żadnej krzywdy. Ta ukrainka musiała mieć chyba jakiegoś amerykańskiego rzęcha z 1963 roku, gdzie szyby były hydrauliczne, a pompa była elektryczną, i o elektronicznym sterowaniu szyb nie było nawet mowy.

2019-09-19, 21:36
To historia bodaj z brytyjskiego gówno-portalu brukowego przeklejana masowo przez inne śmieszko-niusy w internecie. Już na wykopie udowadniali że na zdjęciach nie jest to samo dziecko (do tego siedzące w różnych autach). Zresztą kto wyjmuje dziecko przez okno? Fejk jak ch*j.

Ch...........KI
2019-09-19, 21:47
Dobra, dobra. Facet chciał por*chac, ona nie chciała, to wymyślił że zablokuje jej głowę szybą żeby nie uciekała i zapnie ją w wypięty tyłek. Plan się powiódł w połowie, bo nie przewidział że kobita odjedzie. Trzeba było winnego znaleźć, to historię z dzieckiem wymyślił. :-P

2019-09-19, 22:30
Czekajcie czekajcie, jak to było? Ahh no tak. "Niewinne dzieci" : D

2019-09-19, 22:48
ch*j_WIELKI napisał/a:

Dobra, dobra. Facet chciał por*chac, ona nie chciała, to wymyślił że zablokuje jej głowę szybą żeby nie uciekała i zapnie ją w wypięty tyłek. Plan się powiódł w połowie, bo nie przewidział że kobita odjedzie. Trzeba było winnego znaleźć, to historię z dzieckiem wymyślił.






2019-09-19, 23:51
Hehehe, najlepszy ten zapikselowany ryj bachora. Chyba najmłodszy morderca w historii rodzaju ludzkiego. Ciekawe czy będą gnoja sądzić jak dorosłego czy dostanie jakąś ulgę za wyeliminowanie pustaka.

2019-09-20, 00:03
Jaka dyskusja o aucie a na focie E30, j***ni szerlocy :D

2019-09-20, 00:52
Loaloa napisał/a:

Hehehe, najlepszy ten zapikselowany ryj bachora. Chyba najmłodszy morderca w historii rodzaju ludzkiego. Ciekawe czy będą gnoja sądzić jak dorosłego czy dostanie jakąś ulgę za wyeliminowanie pustaka


To dziecko nie było świadome tego, co się tam stało. Osz ty ruda k***o, bachorze bez szkoły... Ty zapluty gnoju! Jak śmiesz wypowiadać się w ten sposób o dwuletnim dziecku? Masz rozum???
Dobra, zapędziłem się. Pytanie retoryczne...