18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Avatar
Aqualinespirit 2013-05-10, 6:50 4
Jakoś mnie bardziej motywują tego typu filmy:



Pewnie na zasadzie, cholera baby mogą dawać radę, to ja tym bardziej.
Zgłoś
Avatar
Majsterek12 2013-05-10, 7:35
Dzisiaj barki i kaptury. Nie wiedziałem, że siłka tak wciąga, dopóki nie zacząłem ćwiczyć!
Zgłoś
Avatar
elvis02 2013-05-10, 8:17
Budowanie ciała dla samego ciała ? Wole trochę "gorzej" wyglądać niż oni a koncentrować się na sile.
Zgłoś
Avatar
szczepan03 2013-05-10, 8:18 1
prężą się jak murzyny na targu niewolników
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-05-10, 9:48 1
elvis02 napisał/a:

Budowanie ciała dla samego ciała ? Wole trochę "gorzej" wyglądać niż oni a koncentrować się na sile.



Zawsze byłem tego samego zdania, dlatego kalistenika > szarpanie żelastwa.

Cytat:

Bo chłop powinien wyglądać jak chłop...a nie jak pizda



Dokładnie! Jak tam? Krowy już wydojone?
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-05-10, 10:03 10
Rozpierdala mnie myślenie przeciętnego polaka że osoba silna to ta która wygląda jak mutant i ma 120 kg wagi.
Myślę że Ci siłacze nie zrobiliby 3/4 rzeczy które robi Frank i jego dupeczka. Nie wiem jak wy ale ja wolę być szczupły niż spasiony jak prosie.
Zgłoś
Avatar
Suun09 2013-05-10, 10:45 2
Ciesin napisał/a:



Zawsze byłem tego samego zdania, dlatego kalistenika > szarpanie żelastwa.

Dokładnie! Jak tam? Krowy już wydojone?



Idź "chłopie" pierdolnij sie raz w łeb...ale tak mocno może pomoże
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-05-10, 10:53
@Matikens Ale oni to robią dla wyglądu, a nie dla siły i mają zupełnie inny trening. To tak jakby mówić, że ten cały Frank nie weźmie 250kg na sztandze bo jest słaby. Też myślę tak jak Ty, ale każdy ma inne priorytety. Wyobrażasz sobie 130 kg skaczące przez 2 metrową oponę?
Zgłoś
Avatar
Matush5 2013-05-10, 11:10 5
Dokładnie, to jest idiotczyny przykład. Ten ziomek robi zupełnie inne zestawy ćwiczeń. Wyraźnie widać, że ćwiczy głownie wytrzymałościowo, kondycyjnie żeby mieć dobrą formę. I pewnie nie zwraca nawet uwagi na swój wygląd jara się tym i to robi a tak jak ktoś tutaj pisał, kulturysta nie zrobi połowy z tego co robi on, a niestety on nie zrobi połowy z tego co robi kulturysta To całkiem dwie różne dziedziny sportu, całkiem dwie rózne zajawki. Kulturysta ćwiczy tak jak ma ułozony, plan ma określone cele ale ten Frank widac eksperymentuje robi sztukę z wykonywania danego ćwiczenia. To jest fajnie, świetnie się ogląda ale mówić że kulturysta ćwiczący 10, 15 lat to kupa miecha, świnia itp. Wy chyba nie wyobrażacie sobie ile te "świnie" muszą napłakać sie na siłowni ile musza serca włożyc w to zeby to osiągnąć. Wiec, no jedni lubią walić konia w domowym zaciszu inni zapierdolić dobry bit i tą godzinę machać sztangą
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-05-10, 11:17
Sterydziarze !!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
o................r 2013-05-10, 11:24
piwko za soundtrack
Zgłoś
Avatar
Dimetylotryptamina 2013-05-10, 13:23
Ja tam też wole kalistenike, większa sprawność fizyczna niż bycie naszprycowanym frajerem
Polecam książkę Paul'a Wade'a - "Skazany Na Trening - Zaprawa Więzienna".
Zgłoś
Avatar
miniszuta 2013-05-10, 14:01
Nie wiem jak wy myślicie ale raczej po mojemu to jest kalectwo. Wole warzyć maksymalnie 100kg najlepiej 78-88 i być silnym i szybkim. Co taki kox może zrobić w życiu? Tylko pakować i pokazywać dalej swoją rzeźbę bo nic innego z takimi mięśniami nie zrobi.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-05-10, 14:22
Kurwa... a ja mam 30 w bicu ;F
trzeba się wziąć za siebie za kilka lat ;p
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2013-05-10, 14:49
Jeśli ktoś postawi sobie za cel wybudować taką muskulaturę jak goście z video to będzie to dla niego dobry motywator, jednakże sądzę, iż większość woli postawić na sprawność i wytrzymałość
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie