18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Avatar
Sonal 2013-05-10, 14:52
Ale kulturyści jak ich tu ładnie nazywacie - to tylko spasione sterydami wieprze. Komu oprócz tym zboczeńcom to się podoba? Jaranią się w swoim pedalskim gronie jak fajnie się upaśli, a potem nawet obesranej dupy nie potrafią sobie sami wytrzeć.
Zgłoś
Avatar
B................r 2013-05-10, 15:35
Sonal, to zbuduj takie mięsnie. chuj ze sterydy ale to i tak dużo cięzkiej pracy

a Frank, który ma zajebistą sylwetke, też pewnie nie jedno "brał"
wiec nie pierdolcie

a sila dla samej sily jest gowno warta, lepiej zbuduowac mięsnie, jakoś wyglądać i też być silnym.
(to szczegolnie dla pajaców co myślą że dzięki siłce będą się lepiej bić)
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-05-10, 15:54
@Sonal gdyby same sterydy tyle dawały to oni nie chodzili by na siłownie a zawody Mr. Olympia mógłby wygrać każdy Mietek co bierze sterydy. Poza tym jest też kulturystyka naturalna gdzie zakazane są sterydy zawodnicy są badani a dozwolone są tylko odżywki i suplementy które bez diety i dobrze ułożonego planu treningowego gówno ci dadzą
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-05-10, 15:55
Sonal napisał/a:

Ale kulturyści jak ich tu ładnie nazywacie - to tylko spasione sterydami wieprze. Komu oprócz tym zboczeńcom to się podoba? Jaranią się w swoim pedalskim gronie jak fajnie się upaśli, a potem nawet obesranej dupy nie potrafią sobie sami wytrzeć.



A co Ty myślisz, że jak bierzesz sterydy to mięsnie same rosną?
Zgłoś
Avatar
dariusp 2013-05-10, 17:30
0:15 gdzie oni zmieścili te swoje półmetrowe k...sy ?
Zgłoś
Avatar
Lemon19 2013-05-10, 18:06
anty spoleczniak napisał/a:

SIŁA !! ja dziś plecy i biceps tyrałem


Plecy z bicem? Średnio zachwalane połączenie, ale jak komu pasuje.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2013-05-11, 11:27
@ to wielu powyżej - ale kurwa nie mylcie tych powiedzmy z zawodów Mr. Olimpia - ładnie ukształtowane mięśnie, a na nicj prawie, że tylko skóra. Spójrzecie na przeciętnego bywalca siłowni w Polsce. Obtłuszczony spasiony wieprz z wyhodowanymi chemią mięsniami, których nie widać spod grubę wartwy tłuszczu. Hahahaha - chcecie powiedzieć, że 90% bywalców siłowni mogłoby wystąpić na pokazach kulturystycznych? Hahaha... Czy internetowy ich idol hardkorowy koksu ładnie wyglądą? Jest karykaturą kulturysty. I wierz mi nie mam problemów z własna sylwetką - nie żrę chemii, ćwiczę regularnie kilka razy w tygodniu by szczuple, zdrowo wyglądać.
Zgłoś