18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
"Bodybulding Motivation - Challange accepted"
r................7 • 2012-03-05, 20:24
jw. Film nie jest mojego autorstwa, więcej znajdziecie na kanale użytkownika zhasnimotivation w serwisie youtube. pozdrawiam
Ps. zapomniałem dodać - jeśli masz kompleksy i znasz się na wszystkim przewiń dalej.
Zgłoś
Avatar
darecki328 2012-03-06, 7:42
wiele zależy od budowy ciała , większa część kulturystów ma budowe ciała mezomorficzną czyli można powiedzieć że przy niewielkim nakładzie energi mogą być rozsadzeni mięśniami bez używania sterydów i suplementów.
Zgłoś
Avatar
ulotny1 2012-03-06, 8:36
Neruviel
No i po co? Ćwiczyć - ok. Ale tak się przepakować? Ani to ładne, ani użyteczne. Oni po dupach (Swoich własnych) podrapać się nie mogą nawet. W razie walki normalny, szczupły człowiek obiegnie taką górę mięcha dwa razy nim góra się w ogóle ruszy...

To jest kurwa sport tak jak bieganie, piłka itp. Dla nich to pasja tak jak dla ciebie bieganie za piłką jak pies. Do tego sportu nie każdy się nadaje, nie każdy ma dobrą przemianę, nie karzy może sobie pozwolić na taki wysiłek i nie każdy jest endomorfikiem. Na to trzeba mieć czas, pieniądz i pełne oddanie. po 10- 15latach ćwiczeń masz szanse się pokazać jako kulturysta.

Poza tym rezygnują z z dużych ilości alkoholu i używek niezdrowego jedzenia.
Zgłoś
Avatar
l_witek 2012-03-06, 8:46
Kompleksy to maja kolesie co tak pakują gdyż próbują się dowartościować a mięśnie maja odciągnąć uwagę od ich niedoskonałości. Pierwsza lepsza książka do psychologii dokładnie to pojaśni
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-03-06, 11:27 1
nie powiem siłownia nie jest zla każdy szuka swojego umiaru i tyle, jeden pojdzie by podnieśc masę o jakieś 15 kg, drugi pójdzie zrobic siłę a 3 by tak wyglądać. kto co lubi. i z tego co wiem to na siłkę nie chodzą tylko "dresy" bo pan magisterek tez sobie popierdziela zrobić coś dla serca:)
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-03-06, 11:34 11
Ja miałem takie koleżanki do których przychodzili kolesie którzy uparli się żeby udowodnić, że są pod jakimś względem lepsi ode mnie. Pod względem wyglądu przegrali bo byli niscy paskudni i okulary jak słoiki mieli. Więc próbowali udowodnić, że są mądrzejsi ale się okazało, że studiuję kierunek politechniczny a oni jakąś pedalską filologię angielską i egzaminy na fecie zdają. W końcu dowiedzieli się, że chodzę na siłownie i bingo: na pewno musi mieć kompleksy skoro tam chodzi.

Jak czytam tutaj komentarze ludzi którzy mówią, że ktoś ćwiczy bo musi się dowartościować to widzę właśnie takie zazdrosne gnidy którym łamią się ręce na łopacie i kobieta musi im reklamówki nieść bo nie dają rady sami. Może i racja, jak miałbym rękę chudszą niż szczupła dziewczyna to musiałbym się dowartościować i coś z tym zrobić. Realia są takie, że więcej szacunku budzą ludzie słuszniejszej postury niż chucherka z piskliwym głosikiem.

Jak ktoś mówi, że nie ćwiczy i jest przez to lepszy od nich to jest zwyczajnie idiotą. Każdy ćwiczy z innych powodów i ma inny cel. Jedni chcą wyglądać jak faceci z okładek Mens Heath (a kobiety na widok takich na prawdę mają mokro), inni chcą być silni zdrowi i sprawni (a sprawne ciało znacznie wpływa na samopoczucie).
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-03-06, 11:43 29
Zgłoś
Avatar
asd12033 2012-03-06, 11:45 1
co to za muzyczka gra n poczatku ??
Zgłoś
Avatar
Aishenbai 2012-03-06, 12:17 10
l_witek napisał/a:

Kompleksy to maja kolesie co tak pakują gdyż próbują się dowartościować a mięśnie maja odciągnąć uwagę od ich niedoskonałości. Pierwsza lepsza książka do psychologii dokładnie to pojaśni



Oni pakują żeby się dowartościować, ty udajesz internetowego mentora i speca od psychologi... Z tym, że oni rzeczywiście mają pojęcie o kulturystyce, a ty o psychologi nie bardzo.
Zgłoś
Avatar
Loki13 2012-03-06, 12:22 2
1:44 - nawet koksu się załapał.
Zgłoś
Avatar
boraseq 2012-03-06, 12:52 3
Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile to wyrzeczeń , i lat samodyscypliny.Zaden z tych gosci nie jest leniwy, siedzicie przed komputerem i komentujecie, zgrywacie psychologow. Kto co lubi , nie lubicie cwiczyc? Nikt wam nie karze ,ale nie oceniajcie tych ludzi w taki sposob bo nie zdajecie sobie sprawy jaka to ciezka praca. Jezeli oni chcą wyglądać tak jak wyglądają to ich sprawa , więc komentarze w stylu " pakuja zeby sie dowartosciowac, bo maja kompleksy " sa bardzo nie na miejscu.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-03-06, 13:03 4
Wydaje mi się, że mam coś lepszego
Zgłoś
Avatar
Tebo 2012-03-06, 13:05 2
tak czytam i się śmieję czy to sport czy nie sport, to ich gust nie wasz. Ludzie tak zbudowani to kupa mięsa? Osobiście znam jednego człowieka, który ćwiczy i wygląda jak Ci na filmiku. I co ma z tego... no oprócz tego ze został komendantem, zarabia krocie... potrafi obezwładnić najlepszych cwaniaczków... wzbudza respekt... ma spełnianą swoją pasje... A wy jaka macie pasje? siedzieć przed kompem i? Zastanówcie się nad sobą...

Tak pewnie zaraz znajdzie się jakiś "JP"... od razu się zapytam... co Ty zdobyłeś? w jakim kierunku zmierzasz? cale życie będziesz stać z kolegami na klatce i popijać "Browakra"

bierz przykład z filmu i miej jakiś cel w życiu jakaś pasje...

Dobry filmik ukazujący ludzi którzy ciężko pracują i osiągają co chcą! Szacunek dla nich
Zgłoś
Avatar
koopa 2012-03-06, 13:22 1
"Najwięcej ryczy ta krowa, która mało mleka daje". Tyle w tym temacie.
Zgłoś
Avatar
motorcycleman 2012-03-06, 13:25
kwejk na sadisticu... kurwa. skoro są tacy rozciągnięci to wstaw filmik jak robi sobie loda albo idź pan w chuj. ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
Klimek- 2012-03-06, 13:37 1
zajebiście wyglądają... szacun dla nich za poświęcenie całego życia dla tego sportu...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie