18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
"Bodybulding Motivation - Challange accepted"
r................7 • 2012-03-05, 20:24
jw. Film nie jest mojego autorstwa, więcej znajdziecie na kanale użytkownika zhasnimotivation w serwisie youtube. pozdrawiam
Ps. zapomniałem dodać - jeśli masz kompleksy i znasz się na wszystkim przewiń dalej.
Zgłoś
Avatar
ketoprom 2012-03-06, 13:38
Chwila ale kto tu wyśmiewa kulturystów? Nie rozczulajcie sie drogi kurwa Tebo i tobie podobni bo jest to po prostu żałosne a każdy jeden pan z filmiku by was pacnął i wcisnął w fotel za takie podłe włązidupstwo ;D

Z innej beczki to podobno miesnie łydek 'przekłądają się' na sukcesy na naszej drodze zawodowej, tzn. łatwiejn jest sie wybić w życiu itp. Ale ja mam to w dupie
Zgłoś
Avatar
Necrono 2012-03-06, 13:40 3
darecki328 nie rzucaj pojęciami których nie znasz jak dziwka dupą.
mezomorf to taki rodzaj budowy ciała(przemiany materi) w którym osoba równie łatwo gubi tłuszcz jak go zyskuje nic więcej. Dla uzyskania masy mięśniowej musi zapierdzielać jak każdy inny. Od Twojej genetyki zależy czy kształt mięśni i to tyle. Dobra dieta, ciężki trening i z każdej osoby można zrobić dobrze zbudowanego faceta.
Prawda jest taka że większość z was usprawiedliwia się na siłę pies wie jakimi wymówkami, a nie che wam się ruszyć dupska. Zrezygnowanie z fast foodów słodyczy alkoholi a co dopiero poświecenie tych 1.5h *3 w tygodniu jest dla was nie wyobrażalne. Po półrocznym stażu nie wierze aby znalazła się osoba która chciała by wrócić do swojej dawnej formy fizycznej i powrócić do bycia leniwym grubaskem.
Zgłoś
Avatar
MyDreams 2012-03-06, 13:40
Ogólnie to ten chłopak też daje radę

Zgłoś
Avatar
pixca 2012-03-06, 14:21 1
x9ro napisał/a:

Widzę poprzednicy nie przeczytali podpisu autora - " Ps. zapomniałem dodać - jeśli masz kompleksy i znasz się na wszystkim przewiń dalej."

Po pierwsze, Ci goście choć tak wielcy i "przepakowani" są lepiej rozciągnięci od większości tutaj. Oni ten sport traktują wielopłaszczyznowo i nie opiera się on tylko na pakowaniu na sztangach. Aeroby (przed zawodami) i rozciąganie u nich to podstawa. Więc po własnej dupie mogą się za pewne podrapać.
Po drugie, koleś z takim wyglądem rozumiem, że nie może mieć wyższych studiów i oleju w głowie?!?!
Co za stereotyp.. Ruszcie się od komputerów, ruszcie dupę.. czy wam się to podoba jak wyglądają czy nie... Ci goście nie wiedzą co to lenistwo.
Więc lepiej napisać "chujowo wyglądają", bo o gustach się nie dyskutuje. Niż takie farmazony ...

Pozdrawiam, graty za filmik.



Co ty wgl pierd... kazdy tak moze wygladac po niedlugim czasie jesli zajeb.. sobie duzo metki lub innej sterydzianki, rok i wygladasz tak jak oni przy dobrym koksie i jebac juz czy trening jest codzienny czy nie, gosc co ma 16 lat wyciskal odemnie prawie o dwa razy wiecej i co to jest dziwne ? dla mnie nie bo tez tak bym mogl przy dobrych wspomagaczach ale wole naturalnie budować mięśnie a nie z jakiegoś gówna, i majac lat 30 mieć problemy zdrowotne bo to zawsze ci wyjdzie !
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-03-06, 14:36
@up nie rozumiem co ma piernik do wiatraka. Czy na pewno tę wypowiedź chciałeś zacytować a nie kogoś innego?
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-03-06, 15:23 4
pixca napisał/a:



Co ty wgl pierd... kazdy tak moze wygladac po niedlugim czasie jesli zajeb.. sobie duzo metki lub innej sterydzianki, rok i wygladasz tak jak oni przy dobrym koksie i jebac juz czy trening jest codzienny czy nie



jeśli tak sądzisz to gówno wiesz, idź na sfd to napisz to cię wyśmieją.

chcesz ludziom wmówić, że meta załatwi sprawę... Gówno prawda, bo są takie czynniki jak: dobra dieta, dobry trening, podejście (motywacja, niezbędna by ćwiczeń nie wykonywać na odwal się, ale dokładnie technicznie) i oczywiście, jak ważne GENY.

Gdy masz to co wyżej napisałem, masz szanse zbudować dużo MIĘSA!!! (prawdziwe mięśnie), a nie brać mete i zwiększać objętość mięśni przez zatrzymanie w nich wody.

BTW: weź ogarnij co to jest interpunkcja, bo chujowo się czyta.
Zgłoś
Avatar
ojciecsqrviel 2012-03-06, 15:30 1
I tak wolę siedzieć na kanapie i jarać wiadra - będąc chudym bo tak mi dobrze.
A co do nich to na pewno są lepsi od wszystkich mega mądrych internetowych trolli jak wy chłopcy i dziewczęta.
Zgłoś
Avatar
Patryk_JB 2012-03-06, 15:44 1
Najwięcej do powiedzenia mają Ci co siedzą cały dzień przed komputerem.
Zgłoś
Avatar
Manian 2012-03-06, 16:36 2
powiem tyle
filmik zajebisty i wielki szacunek dla ludzi z pasja !
wielki chuj w dupe znawcom internetowym
Zgłoś
Avatar
Robster 2012-03-06, 18:49 2
Banda zakompleksionych nierobów. Cokolwiek się robi, żeby być w tym dobrym trzeba poświęcić na to w chuj czasu i masę wyrzeczeń. Sam amatorsko ćwiczę i wiem, że aby dojść do jakichkolwiek widocznych efektów, trzeba w to włożyć masę pracy.

Tak więc wielki czarny chuj w dupę nierobom sprzed kompa, hejtujących każdego kto cokolwiek z sobą pożytecznego robi.
Zgłoś
Avatar
brt1529 2012-03-06, 19:14
1:22 Sarkozy
Zgłoś
Avatar
Neruviel 2012-03-06, 20:01
@x9ro ok, może i są rozciągnięci. Ale od pewnego etapu nie da się już tak wykręcić ręki, żeby się po tej dupie podrapać. Pasja pasją, ale oni nie są w stanie ubierać się w sklepach dla zwykłych ludzi. Zwyczajnie się w takie ciuchy nie mieszczą. I to już, moim zdaniem, jest kalectwo. Też chodzę na siłownię, też ćwiczę. Ale umiar należy mieć we wszystkim. Bo być dobrze zbudowanym a być przepakowanym karkiem to różnica.
Zgłoś
Avatar
T-Will 2012-03-06, 20:23
Lżejsze wagi ujdą, ale ci z filmiku to są za wielcy.
Zgłoś
Avatar
Gumior 2012-03-06, 22:32
Przez pół roku mozna wiele osiagnąc; P przestałem pic palic Cwicze na siłowni,studiuje i jak ktos tam wyżej napisał , nie chciał bym wrócic do formy jaka mialem w wakacje Dziekuje dobranoc.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-03-06, 23:58
Co wy tak często poruszacie temat wycierania dupy? To odgrywa tak ważną rolę, że musicie prowadzić dywagacje o tym kto dosięgnie swojej dupy a kto nie? Nawet jeśli by mieli problem to mogliby przytrzymać jaja i podetrzeć się od przodu, też się tak da. A tak swoją drogą jak się je dobre odżywki i ma dobrą dietę to wali się czyściochy które wymagają użycia minimalnej ilości srajtaśmy. A jak wy wpierdalacie jakąś padlinę to wycieracie się godzinę a papier nadal brudny. Nie uważajcie się więc za człowieka gumę bo jesteście w stanie pogmerać sobie palcem w dupie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie