18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (13) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
skywalker75 2021-01-26, 8:18 2
Smiechłem nie powiem . Piwo
Zgłoś
Avatar
xiro 2021-01-26, 8:21
pks nawet nie zatrzymal sie, juz chyba norma u nich ze jak kogos rozwalisz to szkoda stawac bo kurs sie opozni
Zgłoś
Avatar
Payan 2021-01-26, 8:24
xiro napisał/a:

pks nawet nie zatrzymal sie, juz chyba norma u nich ze jak kogos rozwalisz to szkoda stawac bo kurs sie opozni



Kurs ważniejszy od zycia człowieka
Zgłoś
Avatar
Kąsek 2021-01-26, 8:25
Kierujesz sobie autobus patrzysz o! motopizda DAWAJ!!!
Zgłoś
Avatar
BolekMaku 2021-01-26, 10:22 5
Gdzie ten chuj jebany się rozłożył z tym straganem i parasolką!!?? A drugi debil sobie stanął żeby pogadać. Reakcja kierowcy autobusu prawidłowa, próbował ominąć samochód żeby mu w dupe nie wjechać. To że się -zagapił to jego wina, to ze ten chuj w taksówce się zatrzymał na drodze bez przyczyny -jego wina. Kurwa jaki zajebisty zbieg okoliczności! Można analizować jak oszukać przeznaczenie 8.
Zgłoś
Avatar
ququa 2021-01-26, 16:40 1
za podkład muzyczny masz piwo

bardzo lubiałem ogladać "sesnacje XX wieku", Wołszanski świetnie prowadził ten program
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2021-01-26, 21:48
Piwo za tytuł, za opis i oczywiście za zgrany, nawet nieźle jak na brak cięcia, podkład muzyczny do całkiem zajebistego materiału. GJ Hal!
Zgłoś