18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Bójka dwóch kumpli
Czeresniowy • 2014-03-22, 17:27
Żeby lepiej zobrazować całą historię, poszkodowany to K, a sprawca to M.

Wszystko zaczęło się na imprezie, którą zorganizowałem na działeczce. K był z pewną dziewczyną dwa lata, po czym ta nagle zerwała i ciągle chciała czasu się zdecydować. Wczoraj podczas popijania piwa, okazało się, że M (Dwa metry wzrostu, ogromny chłop trenujący boks) zaliczył dziewczynę K (Suchar, 1,75m, nic nie ćwiczący). Przez całą imprezę była o to lekka spina, ciągłe chamskie docinki itd. W pewnym momencie M zaproponował sparing, a K się zgodził pod warunkiem, że będzie to grappling (dźwignie, różne chwyty, duszenia itd.). Obydwoje się zgodzili, poprzepychali kilka sekund, aż w końcu K założył przeciwnikowi Gilotynę. M po wydostaniu się, wyjebał go na ziemie i wpadając w szał, przez dobre pół minuty kopał i napierdalał rękami po twarzy, leżącego K. Po tym czasie go uspokoiliśmy i oczywiście zadzwoniliśmy po karetkę. Tutaj zdjęcie przed przyjazdem karetki



Przyjechała też policja, chłopcy wytłumaczyli, że to było na żarty i wszystko było pięknie. Problem zaczął się w szpitalu, gdzie po obdukcji wyszło, że został złamany nos z przemieszczeniem, skruszone trzy zęby i podjebane oczy. Mimo wszystko K postanowił nie zakładać sprawy na psiarni więc niedługo powinno być dobrze. Tutaj zdjęcie ze szpitala



Mam nadzieję, ze fotki i historia się podoba.
Zgłoś
Avatar
Mostu 2014-03-23, 11:08
Pozwólcie, że się wypowiem. Ta historia nie jest opisana tak dokładnie, fakt, były docinki w sprawie dziewczyny ale to było tak, że byłem z nią dwa lata, później poleciała w chuja i zerwała z byle powodu. Jakiś tam czas po zerwaniu dała dupy właśnie temu z którym miałem ten "sparing", ale właśnie za to jestem mu wdzięczny bo pokazał mi, że ona jest zwykłą dziwką. Ogólnie to nie mam im za złe bo naprawdę, ten koleś to jest pierdolony potwór i rozumiem, że bali się podejść i go powstrzymać. Fakt, mogli to zrobić ale no nie mogę ich winić.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2014-03-23, 11:53 4
Daj foto tej laski o którą się napierdalali, wtedy napiszę co o tej walce myśleć.
Zgłoś
Avatar
pepa1705 2014-03-23, 13:52 3
Czeresniowy napisał/a:



Chciałym zobaczyć zabijako, jak mając 1,70 i będąc sucharem, próbujesz złapać 2-metrowego boksera jeżdżącego na mistrzostwa Polski, gdy ten wpadł w szał i nie dochodzi do niego to co się mówi.



skoro gosc jezdzi sobie na mistrzostwa to powinien sie zachowac. widac zwykly pajac skoro po przegranej z chudzielcem zaczal go okladac a wy sie tylko przygladaliscie. KUMPLE pierwsza klasa!
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-03-23, 18:29 1
A wszystko przez jakąś kurewkę, która była niewyżyta emocjonalnie i nie potrafiła przyzwoicie zerwać z chłopakiem. Kobiety to chuje.
Zgłoś
Avatar
Nabs 2014-03-23, 18:40 1
Mostu napisał/a:

Pozwólcie, że się wypowiem. Ta historia nie jest opisana tak dokładnie, fakt, były docinki w sprawie dziewczyny ale to było tak, że byłem z nią dwa lata, później poleciała w chuja i zerwała z byle powodu. Jakiś tam czas po zerwaniu dała dupy właśnie temu z którym miałem ten "sparing", ale właśnie za to jestem mu wdzięczny bo pokazał mi, że ona jest zwykłą dziwką. Ogólnie to nie mam im za złe bo naprawdę, ten koleś to jest pierdolony potwór i rozumiem, że bali się podejść i go powstrzymać. Fakt, mogli to zrobić ale no nie mogę ich winić.



Wiesz co mi ta akcja przypomina? Wiele filmików jak jeden/dwóch kolesi napierdala całą grupę emo. Wiadomo, żaden się nie przeciwstawi, bo i żaden nie ma jaj, no to wszyscy lub nawet jedna osoba dostaje ostry wpierdol, a cała reszta obserwuje co się dzieje.

Jak ci bokser będzie gwałcić matkę, to staniesz w jej obronie, i będziesz robił co się da żeby go powstrzymać? A w przypadku dobrego kumpla, nadstawiłbyś drugi policzek? Odpowiedz sobie na te pytania, a potem zastanów się czy tacy kumple to faktycznie są kumple, czy byle bydło, które dba tylko o swoją dupę, jakiego pełno dookoła ?
Zgłoś
Avatar
ktos123456789 2014-03-23, 19:31
Po pierwsze ta dziewczyna zrobila to po zerwaniu z tym imbecylem, który tak... btw byl okropnym zazdrosnym o wszystko kretynem. Nie mogla nawet mieć koleżanek bo byl zazdrosny, nie uprawiala sportu bo wedlug niego "wyróżnialaby się". Zabranial jej wszystkiego i tlumaczyl się pesymizmem. Przez 2 lata ta dziewczyna na wszystko się godzila ale potem nie dala już rady. Pajac grozil że jej zniszczy życie, że jak nie wróci to coś tam. Nie dawal jej żyć, mówil że się zabije (szantaż emocjonalny). Dziewczyna byla zalamana. Poszla do kolegi "M" zagrać sobie w grę a nie po to by się "ruchać". Nie chciala tego ale tak wyszlo. Wiem, że ta dziewczyna okropnie żaluje ale... Co się stalo to się nie odstanie.
Zgłoś
Avatar
Mostu 2014-03-23, 19:44
ktos123456789 napisał/a:

Po pierwsze ta dziewczyna zrobila to po zerwaniu z tym imbecylem, który tak... btw byl okropnym zazdrosnym o wszystko kretynem. Nie mogla nawet mieć koleżanek bo byl zazdrosny, nie uprawiala sportu bo wedlug niego "wyróżnialaby się". Zabranial jej wszystkiego i tlumaczyl się pesymizmem. Przez 2 lata ta dziewczyna na wszystko się godzila ale potem nie dala już rady. Pajac grozil że jej zniszczy życie, że jak nie wróci to coś tam. Nie dawal jej żyć, mówil że się zabije (szantaż emocjonalny). Dziewczyna byla zalamana. Poszla do kolegi "M" zagrać sobie w grę a nie po to by się "ruchać". Nie chciala tego ale tak wyszlo. Wiem, że ta dziewczyna okropnie żaluje ale... Co się stalo to się nie odstanie.



Ale na chuj wchodzić w szczegóły mojego związku Baka? Weź się odpierdol i idź do swojego Jezuska Chytruska, bo fakt jest taki, że jest dziwką i tyle.

Wracając do tematu - tak. Tak to są kumple, może faktycznie powinni coś zrobić ale zamiast jednej ofiary byłyby wtedy 4... Panowie nie ma co tutaj się moralnie spinać, jest ładny materiał na sadola, więc proszę bardzo Jutro nastawianie nosa.
Zgłoś
Avatar
JAGIEŁŁO 2014-03-23, 20:13 1
To mój pierwszy komentarz na Sadolu, ale czytając te komentarze stwierdziłem, że muszę dorzucić swoje 3 grosze. Dobra, jak ktoś wyżej napisał, koleś trenuje i położyłby sam 5. I chuj z tym, bije kumpla, to rzucę się na niego, cokolwiek, dostane kape na morde za kumpla, może wtedy by się uspokoił. Ale nie, lepiej się stać i przyglądać. Może gdyby się rzucili w 3, złapali go za ręce i nogi, pogadali, to by się ogarnął. Jak nie, to to przecież działka, więc kijem/łopatą przez plecy i by przestał podskakiwać.

Poza tym, gdy umówili się na walke na dźwignie to ten słabszy mu założył dźwignie, więc ci we trzech by mu jej nie założyli, gdy tamten siedział na tamtym? Kurwa własnego kumpla się bać, tym bardziej gdy okłada innego kumpla?
Zgłoś
Avatar
ktos123456789 2014-03-23, 21:00
Mostu napisał/a:



Ale na chuj wchodzić w szczegóły mojego związku Baka? Weź się odpierdol i idź do swojego Jezuska Chytruska, bo fakt jest taki, że jest dziwką i tyle.

Wracając do tematu - tak. Tak to są kumple, może faktycznie powinni coś zrobić ale zamiast jednej ofiary byłyby wtedy 4... Panowie nie ma co tutaj się moralnie spinać, jest ładny materiał na sadola, więc proszę bardzo Jutro nastawianie nosa.



Po pierwsze... Nie Baka. Po drugie jak Ty nie wierzysz w Boga bo "jakby Bóg istnial to nie siedzialbym teraz w szpitalu ze zlamanym nosem". Bóg istnieje ale nie zrobi nic jeśli się od Niego odwrócisz. Jak się na Niego zamykasz On nie może nic zrobić. Nie zrobi nic bez Twojej woli. Jesteś pajacem i każdy wartościowy czlowiek, który zna sytuację mówi to samo...
Zgłoś
Avatar
Madroxx 2014-03-23, 21:04
No to wstawcie zdjęcie tego boksera ? Bez twarzy, chcemy zobaczyć tego goryla
Zgłoś
Avatar
Mostu 2014-03-23, 21:17 1
ktos123456789 napisał/a:



Po pierwsze... Nie Baka. Po drugie jak Ty nie wierzysz w Boga bo "jakby Bóg istnial to nie siedzialbym teraz w szpitalu ze zlamanym nosem". Bóg istnieje ale nie zrobi nic jeśli się od Niego odwrócisz. Jak się na Niego zamykasz On nie może nic zrobić. Nie zrobi nic bez Twojej woli. Jesteś pajacem i każdy wartościowy czlowiek, który zna sytuację mówi to samo...



Haha, cześć kochanie <3 jak tam? Ale się nauczyłaś słownictwa. "btw, pajac". Za dużo czasu z Baką gadasz, zaczynasz pisać jak on ;D
Zgłoś