18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Bójka dwóch kumpli
Czeresniowy • 2014-03-22, 17:27
Żeby lepiej zobrazować całą historię, poszkodowany to K, a sprawca to M.

Wszystko zaczęło się na imprezie, którą zorganizowałem na działeczce. K był z pewną dziewczyną dwa lata, po czym ta nagle zerwała i ciągle chciała czasu się zdecydować. Wczoraj podczas popijania piwa, okazało się, że M (Dwa metry wzrostu, ogromny chłop trenujący boks) zaliczył dziewczynę K (Suchar, 1,75m, nic nie ćwiczący). Przez całą imprezę była o to lekka spina, ciągłe chamskie docinki itd. W pewnym momencie M zaproponował sparing, a K się zgodził pod warunkiem, że będzie to grappling (dźwignie, różne chwyty, duszenia itd.). Obydwoje się zgodzili, poprzepychali kilka sekund, aż w końcu K założył przeciwnikowi Gilotynę. M po wydostaniu się, wyjebał go na ziemie i wpadając w szał, przez dobre pół minuty kopał i napierdalał rękami po twarzy, leżącego K. Po tym czasie go uspokoiliśmy i oczywiście zadzwoniliśmy po karetkę. Tutaj zdjęcie przed przyjazdem karetki



Przyjechała też policja, chłopcy wytłumaczyli, że to było na żarty i wszystko było pięknie. Problem zaczął się w szpitalu, gdzie po obdukcji wyszło, że został złamany nos z przemieszczeniem, skruszone trzy zęby i podjebane oczy. Mimo wszystko K postanowił nie zakładać sprawy na psiarni więc niedługo powinno być dobrze. Tutaj zdjęcie ze szpitala



Mam nadzieję, ze fotki i historia się podoba.
Zgłoś
Avatar
Aotearoa 2014-03-22, 17:36 192
Gimby w walce o tępą puszczalską psikwę...
Zgłoś
Avatar
Czupakabbra 2014-03-22, 17:36 500
To nieźli z was frajerzy, ze przez prawie pół minuty pozwoliliście żeby go tak przekopał.
Zgłoś
Avatar
PLpiter 2014-03-22, 17:37 10
to jest przyjaźń
Zgłoś
Avatar
Czeresniowy 2014-03-22, 17:41 7
Czupakabbra napisał/a:

To nieźli z was frajerzy, ze przez prawie pół minuty pozwoliliście żeby go tak przekopał.



Chciałym zobaczyć zabijako, jak mając 1,70 i będąc sucharem, próbujesz złapać 2-metrowego boksera jeżdżącego na mistrzostwa Polski, gdy ten wpadł w szał i nie dochodzi do niego to co się mówi.
Zgłoś
Avatar
Spadra 2014-03-22, 17:42 52
Czeresniowy napisał/a:



Chciałym zobaczyć zabijako, jak mając 1,70 i będąc sucharem, próbujesz złapać 2-metrowego boksera jeżdżącego na mistrzostwa Polski, gdy ten wpadł w szał i nie dochodzi do niego to co się mówi.



A mówiłam, żeby nie dymać laski Najmana.... się wkurwił.
Zgłoś
Avatar
Kontem.O.K. 2014-03-22, 17:52 100
jak to jest dla ciebie powód do dumy i myślisz że dzięki takim wyczynom jesteście fajni i męscy to chyba cię pojebało. Pamiętaj tylko o jednym, nie rozmnażajcie się by zmniejszyć populację takich idiotów jak wy. Chuj wam w dupę a nie piwo.
Zgłoś
Avatar
D................d 2014-03-22, 18:09 7
Teraz te dzieciaki takie jakieś papierowe robią...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-03-22, 18:12 129
Ja żeby obronić KUMPLA (nawet nie PRZYJACIELA ale choćby kumpla z pracy) choćby i przed drugim kumplem to bym bił póki by się nie uspokoił, a jakby był o głowę wyższy i 20 kilo cięższy to chociaż bym próbował go powstrzymać. Jeżeli widząc, że obaj są podpici i obaj mają problem nie zrobiliście NIC żeby zapobiec "sparingowi" (wiedząc przeciez z góry kto wygra) to jesteście chuja a nie koledzy! A jakby za bycie chujem dawali piwo to by wszystkie browary wyschły...
Zgłoś
Avatar
D................d 2014-03-22, 18:15
bloodwar, Dobrze prawisz!

P.S.
Fajną dupę masz w avatarze (wiem kto to)
Zgłoś
Avatar
zakart 2014-03-22, 18:18 2
Daj adres działki. Udowodnię Ci, że nawet tam można sprowadzić fajne dupy, zamiast nakurwiać się po ryju...
Zgłoś
Avatar
k................r 2014-03-22, 18:25
uwaga spoiler

pedał dostał po ryju
Zgłoś
Avatar
Bawar4 2014-03-22, 18:42 11
pizda, nie wytrzymał, że przegrywał w grappingu ze słabszym...
Zgłoś
Avatar
mzocho 2014-03-22, 18:44 19
Ja zamiast temu chłopakowi, to tej tępej lasce dałabym po twarzy. Amen gimbazo.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-03-22, 19:08 3
bloodwar ma rację... Dodam, że koleś jakoś chujowo go sprał skoro pozwoliliście mu 30sekund lać go po pysku... Musiał ładna pozycje żłówia przyjąć, a wy zajebiście się przyglądać jak leży skulony niczym jakiś szczur... Gratulacje za odwagę...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie