18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Bójka dwóch kumpli
Czeresniowy • 2014-03-22, 17:27
Żeby lepiej zobrazować całą historię, poszkodowany to K, a sprawca to M.

Wszystko zaczęło się na imprezie, którą zorganizowałem na działeczce. K był z pewną dziewczyną dwa lata, po czym ta nagle zerwała i ciągle chciała czasu się zdecydować. Wczoraj podczas popijania piwa, okazało się, że M (Dwa metry wzrostu, ogromny chłop trenujący boks) zaliczył dziewczynę K (Suchar, 1,75m, nic nie ćwiczący). Przez całą imprezę była o to lekka spina, ciągłe chamskie docinki itd. W pewnym momencie M zaproponował sparing, a K się zgodził pod warunkiem, że będzie to grappling (dźwignie, różne chwyty, duszenia itd.). Obydwoje się zgodzili, poprzepychali kilka sekund, aż w końcu K założył przeciwnikowi Gilotynę. M po wydostaniu się, wyjebał go na ziemie i wpadając w szał, przez dobre pół minuty kopał i napierdalał rękami po twarzy, leżącego K. Po tym czasie go uspokoiliśmy i oczywiście zadzwoniliśmy po karetkę. Tutaj zdjęcie przed przyjazdem karetki



Przyjechała też policja, chłopcy wytłumaczyli, że to było na żarty i wszystko było pięknie. Problem zaczął się w szpitalu, gdzie po obdukcji wyszło, że został złamany nos z przemieszczeniem, skruszone trzy zęby i podjebane oczy. Mimo wszystko K postanowił nie zakładać sprawy na psiarni więc niedługo powinno być dobrze. Tutaj zdjęcie ze szpitala



Mam nadzieję, ze fotki i historia się podoba.
Zgłoś
Avatar
Mostu 2014-03-22, 19:15
Tutaj K, pozwolę sobie dopowiedzieć, że w takiej sytuacji to zobrazowałbym to w taki sposób jakby 3 Husarów miało powstrzymać czołg. Po prostu ten typ był w takiej furii, że masakra. Zresztą dużo rzeczy jest niedopowiedziane, między innymi to, że leżałem nieprzytomny itd. Fakt, chujowo się stało ale uczymy się na błędach
Zgłoś
Avatar
joeblack33 2014-03-22, 19:23 1
obydwaj, nie obydwoje
Zgłoś
Avatar
Moreq 2014-03-22, 19:46 120
Koleś wyruchał mu szmaciore, obił mordę podczas gdy jego kumple się temu przyglądali i mieli niezły ubaw. W dodatku wrzucili chuj wie na co, zdjęcia jego obitej mordy do neta.

Wam kurwa nie jest potrzebna Zasadnicza Służba Wojskowa tylko Kołchoz albo Gułag zjebańcy.

Typo mógłby w sądzie wyciągnąć od "boksera" z 10 kawałków, ale że jest pizdą to z całego zdarzenia nie wyciągnie pewnie nawet wniosków.
Zgłoś
Avatar
celin94 2014-03-22, 19:52 13
Nie jestem w stanie tego pojąć. Ustaliliście zasady tego "grapplingu", M je złamał. Zaczął napierdalać pięsciami w twarz K, a on jeszcze bronił go przed policją. Rozumiem, że kolega ( btw fajnych masz "kumpli") no ale bez przesady :/
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-03-22, 20:05 5
To była impreza, a więc alkohol, zapewne były też butelki - czy do kurwy nie mógł ktoś jebnąć skurwysynowi butelką w dekiel?
P.S. K powinien go zajebać bejsbolem po girach jak wyjdzie

Aha i wstaw zdjęcie cizdoksera - chcemy wiedzieć jak wygląda to ścierwo na wszelki wypadek
Zgłoś
Avatar
GuziX 2014-03-22, 20:11 11
Historia z cyklu dwa zera i dziwka
Zgłoś
Avatar
Proximate 2014-03-22, 20:12
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Butter 2014-03-22, 20:14
Panie K, myślisz, że wszystko fajnie, nie ma spiny, daliście sobie po pysku and peace, obyło się bez "psiarni" ale jedno Ci powiem. Masz kurwa szczęście, że żyjesz, albo nie dostałeś obrzęku mózgu i zostałeś rośliną.
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-03-22, 20:16 1
Ponadto ta sytuacja to kolejny dowód na to że większość trenujących takie sporty to zjebusy. Przeciwnik się poddał a oni dalej tłuką, jak zwykle...
Zgłoś
Avatar
iMarcos 2014-03-22, 20:18 10
Proximate napisał/a:

Autorze, wypierdalaj!
Chuj nie kolega, czekam na warna.



Proszę.

Zgłoś
Avatar
Mayster21 2014-03-22, 20:21 8
Z Was wszystkich chuja warci kumple. Jeden kumpel dyma drugiemu laskę, potem jeszcze się o nią napierdalają, w trakcie kiedy reszta "kumpli" stoi i się gapi. Jakbyście spróbowali uspokoić boksera to co, też by Was pobił?
Zgłoś
Avatar
mis_kudlacz 2014-03-22, 20:22
@Czeresniowy
To kumpli rozważniej dobieraj, a nie nie potrafisz nad nimi zapanować.
Zgłoś
Avatar
Madroxx 2014-03-22, 20:36
Dodajcie zdjęcie boksera, żeby był komplet.
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-03-22, 20:36
@Mayster21
Zapewne tak gdyż jak wiadomo - bokserzy, kickbokserzy itd. to zgraja psycholi. Od takich najlepiej trzymać się z daleka.
Zgłoś
Avatar
BongmanFannajtinajn 2014-03-22, 20:41 45
Baliście się powstrzymać boksera? Powiem wam dzieciaczki ciekawostkę, łeb to ogólnie twarda rzecz ale potrafi pękać. Nawet nie zdajecie sobie sprawy że on mógł go tam żywcem zajebać. Ciekawe czy jak by jeden koleżka wyjechał w chromowanych obrączkach a drugi w worku to też byś był taki kurwa mądry? Wstawiłbyś rozjebany łeb kumpla, którego pozwoliłeś zabić, wstawiłbyś taki materiał na harda? Udowadniasz tu na forum, że jesteś pizdą życiową, która nie umie załagodzić konfliktu. Wódka jest dla mądrych ludzi. Ja na przykład nie piję bo mi odpierdala. Po prostu nie piję. Przez taki kurwa element ten kraj zdechnie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie