18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Bójka dwóch kumpli
Czeresniowy • 2014-03-22, 17:27
Żeby lepiej zobrazować całą historię, poszkodowany to K, a sprawca to M.

Wszystko zaczęło się na imprezie, którą zorganizowałem na działeczce. K był z pewną dziewczyną dwa lata, po czym ta nagle zerwała i ciągle chciała czasu się zdecydować. Wczoraj podczas popijania piwa, okazało się, że M (Dwa metry wzrostu, ogromny chłop trenujący boks) zaliczył dziewczynę K (Suchar, 1,75m, nic nie ćwiczący). Przez całą imprezę była o to lekka spina, ciągłe chamskie docinki itd. W pewnym momencie M zaproponował sparing, a K się zgodził pod warunkiem, że będzie to grappling (dźwignie, różne chwyty, duszenia itd.). Obydwoje się zgodzili, poprzepychali kilka sekund, aż w końcu K założył przeciwnikowi Gilotynę. M po wydostaniu się, wyjebał go na ziemie i wpadając w szał, przez dobre pół minuty kopał i napierdalał rękami po twarzy, leżącego K. Po tym czasie go uspokoiliśmy i oczywiście zadzwoniliśmy po karetkę. Tutaj zdjęcie przed przyjazdem karetki



Przyjechała też policja, chłopcy wytłumaczyli, że to było na żarty i wszystko było pięknie. Problem zaczął się w szpitalu, gdzie po obdukcji wyszło, że został złamany nos z przemieszczeniem, skruszone trzy zęby i podjebane oczy. Mimo wszystko K postanowił nie zakładać sprawy na psiarni więc niedługo powinno być dobrze. Tutaj zdjęcie ze szpitala



Mam nadzieję, ze fotki i historia się podoba.
Zgłoś
Avatar
bania88 2014-03-22, 20:52 11
@ BongmanFannajtinajn
"Ja na przykład nie piję bo mi odpierdala. Po prostu nie piję"
Masz ode mnie cala krate za to zdanie. Znam w huj ludzi, ktorym odpierala po piciu, dobrze se z tego zdaja sprawe, a i tak pija. Ba! Jeszcze z ciebie posmiewisko beda robic jak odmowisz picia.
Zgłoś
Avatar
bliZz. 2014-03-22, 20:52
Czupakabbra dobrze mówisz, a co do poszkodowanego to trzymaj sie chłopie, najlepiej z dala od tej dziewczyny i znajomych
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-03-22, 20:55 4
Kurwa nosek Ci zrobią, oczka stracą opuchliznę, ale skruszone zęby nie odrosną. Od takiej kurwy zażądałbym pokrycie leczenia zębów, a jak nie to obdukcja i do sądu o w chuj wysokie odszkodowanie.
No ale jak Ci przyjdzie wymienić 3 ząbki i zapłacić kilka tysięcy, to może zrozumiesz, że zostałeś potrójnie wydymany przez boksera.
Zgłoś
Avatar
keinek 2014-03-22, 21:02 2
Za zrobienie zębów wyjdzie około 2 tysięcy, zależy w jakim stanie są jeszcze.
Złożenie sprawy, albo zapłata tych 2 tysięcy co najmniej, niech "bokser" wybierze

Na tym akurat kończy się zwykła bójka.
Zgłoś
Avatar
Nabs 2014-03-22, 21:04 6
@Mostu IMO źle zrobiłeś że inaczej tego nie rozwiązałeś. Skoro koleś nie gra uczciwie, nie tylko w sprawach damsko-męskich, ale układ w sparingu który ustaliliście też zjebał, to nie powinieneś być w żaden sposób lojalny wobec niego. Też bym nie poszedł na żadne pały, wolałbym rozwiązać sprawę po swojemu, tylko tym razem miałbym jakiegoś kija, czy nawet gnata, i zwyczajnie zeszmaciłbym gościa aż by się zlał. I wcale tutaj nie chodzi o laskę, bo laski są jakie są, ale jak się nie jest fer wobec swoich znajomych, to się takich odstrzeliwuje. I mało kogo interesuje że to jakiś bokser etc.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2014-03-22, 21:21 2
Przecież to kurwa fejk a wy to łykacie jak młode pelikany
Zgłoś
Avatar
dawidogracz 2014-03-22, 21:22
co za frajerzy
Zgłoś
Avatar
Dziobo 2014-03-22, 21:48
Kurwa mam jedno zasadnicze i bardzo poważne pytanie gdzie zdjęcie niby tego boksera ? xD
A wgl jak ktoś tam pisał iż jest to bokser i jeździ na zawody tam jakieś to zastanawia mnie jedno ... dobre pół minuty kopał i napierdalał rękami po twarzy, leżącego ... hmm bokser który tak długo bił ofiarę a ta była przytomna .. jakoś nie wierze ;D
Zgłoś
Avatar
ShiftyShot 2014-03-22, 21:50
We 3 nie potrafiliście odciągnąć jednego typa? Macie po 1.5 metra wzrostu i 50kg wagi czy jak? Przecież jeżeli on siedział na waszym kumplu to wystarczyło go we dwóch czy trzech złapać za bary i odciągnąć z całej siły... Ale nie, lepiej patrzeć jak ''kumpel'' dostaje po mordzie.
Zgłoś
Avatar
kornholio 2014-03-22, 21:54 1
Jak to mówią: "morda nie szklanka, ale zęby nie grzyby i po deszczu nie rosną"
Zgłoś
Avatar
kih0n 2014-03-22, 22:00 6
nie ma takiego boksera co by dalej był w szale po przyjęciu buta na ryj nawet od suchara,
but za słaby? deska, butelka, whatever...
może mam inne poczucie wartości, nie wiem też który to Twój przyjaciel ale moim na pewno nie pozwoliłbym zrobić krzywdy, bez względu czy okładał by go Tomasz Adamek, Mamed Khalidov czy Mirko Crocop Filipovic

ktoś napiszę że jestem mocny w pisaniu takich tekstów, może... a może moja wyobraźnia sięga daleko poza
"ale beka, krew - będzie materiał na sadola" i wiem że krwiak mózgu czy pęknięcie czaszki kończy się nie na pogotowiu
a w kostnicy, prędzej czy później... bo może się okazać, że chłopak ze zdjęcia za tydzień zejdzie w skutek obrażeń i nie będzie nikomu do śmiechu a znając naszą służbę zdrowia nikogo to nie zdziwi.
Zgłoś
Avatar
n0skill 2014-03-22, 22:11
no kurwa zwierzeta XD
ty organizujesz ,, imprezy'' zeby wykorzystac to ze jest spina miedzy niby zeby potem miec material na sadistica? REALLY?
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-03-22, 22:15 3
1. Uprawiając sporty walki za każde pobicie odpowiada się jak za pobicie z niebezpiecznym narzędziem. Może mieć sanki większe niż myśli, szczególnie że poszkodowany spokojnie może mieć powyżej 7 dni w szpitalu (wystarczy trochę ponarzekać na bolącą banię). Jest niezłym kretynem skoro odważył się na taką akcje. Ciekawe jakby się czuł, gdyby ktoś mu wyruchał laskę. A jak wiadomo na kosę nie ma mocnych, więc jego bokserskie talenty szybko mogą zniknąć. Dajcie sobie spokój z takim kumplem. Widziałem już takich pewniaków. Większość albo w pierdlu albo gryzie piach. I całkiem poważnie o tym piszę.

2. Po drugie chłopak nie był zbyt mądry wyskakując do boksera, więc poniósł konsekwencje. Nie powinniście pozwolić na taki yntelygenty krok, ale czasem nie da się wytłumaczyć...

3. Po trzecie nie słuchajcie tępych trępów z sadistica. Nawet w "3" nie rozłożylibyście kogoś kto dobrze trenuje boks. Co prawda bokser to idiota, bo panowanie nad emocjami to klucz w boksie do osiągnięcia czegoś, ale spokojnie. Nie jeden taki bokser źle kończył, bo był zbyt pewny siebie na ulicy.
Zgłoś
Avatar
xjan 2014-03-22, 22:35 2
Jeżeli z kim się ustawiam na bitwę na danych zasadach a on po przegranej bitwie, napierdala łamiąc zasady to jak mu zajebię kosę w żebra to będzie wszystko ok?
Zgłoś
Avatar
Sithios 2014-03-22, 23:25 1
Ja dlatego nie daję się prowokować. "Kumple" zawsze tylko podjudzają bitkę bo chcą popatrzeć jak się ktoś napierdala, ale sami to już by nie wyskoczyli do nikogo. Za byle pietruszkę to się każdy bić potrafi, tylko kto potem naprawi złamany nos albo wstawi wybite zęby?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie