18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Bójka dwóch kumpli
Czeresniowy • 2014-03-22, 17:27
Żeby lepiej zobrazować całą historię, poszkodowany to K, a sprawca to M.

Wszystko zaczęło się na imprezie, którą zorganizowałem na działeczce. K był z pewną dziewczyną dwa lata, po czym ta nagle zerwała i ciągle chciała czasu się zdecydować. Wczoraj podczas popijania piwa, okazało się, że M (Dwa metry wzrostu, ogromny chłop trenujący boks) zaliczył dziewczynę K (Suchar, 1,75m, nic nie ćwiczący). Przez całą imprezę była o to lekka spina, ciągłe chamskie docinki itd. W pewnym momencie M zaproponował sparing, a K się zgodził pod warunkiem, że będzie to grappling (dźwignie, różne chwyty, duszenia itd.). Obydwoje się zgodzili, poprzepychali kilka sekund, aż w końcu K założył przeciwnikowi Gilotynę. M po wydostaniu się, wyjebał go na ziemie i wpadając w szał, przez dobre pół minuty kopał i napierdalał rękami po twarzy, leżącego K. Po tym czasie go uspokoiliśmy i oczywiście zadzwoniliśmy po karetkę. Tutaj zdjęcie przed przyjazdem karetki



Przyjechała też policja, chłopcy wytłumaczyli, że to było na żarty i wszystko było pięknie. Problem zaczął się w szpitalu, gdzie po obdukcji wyszło, że został złamany nos z przemieszczeniem, skruszone trzy zęby i podjebane oczy. Mimo wszystko K postanowił nie zakładać sprawy na psiarni więc niedługo powinno być dobrze. Tutaj zdjęcie ze szpitala



Mam nadzieję, ze fotki i historia się podoba.
Zgłoś
Avatar
SilverBlade 2014-03-22, 23:25 3
kurwa dzisiejsze pokolenie to same pizdy. dzieciaki traktują takich bokserów jak swoich bożków, uważają ich za nietykalnych, a autor tego tematu jest idealnym przykładem pedała. nie, żebym się uważał za chuj wie kogo, ale kumpel to kumpel i trzeba się za nim wstawić. a zwłaszcza wtedy, jak jakiś pucybut rucha mu laskę.
Zgłoś
Avatar
opaa2 2014-03-23, 0:01 8
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:


2. Po drugie chłopak nie był zbyt mądry wyskakując do boksera, więc poniósł konsekwencje. Nie powinniście pozwolić na taki yntelygenty krok, ale czasem nie da się wytłumaczyć...


Zapominasz tylko że ten chłopak ustalił zasady na które obaj się zgodzili. Według tych zasad panowie nie mieli się napierdalać po mordach tylko walczyć na chwyty(coś w rodzaju zapasów). Bokser myślał że nie będzie miał problemów z takim chucherkiem, a tu chucherko założyło mu dźwignię i unieruchomiło draba(co jest równoznaczne z przegraną), przez co Bokser poczuł się upokorzony i wpadł w szał.
Wniosek:Pan Bokser to zwykła pizda bez honoru.
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-03-23, 0:31 4
opaa2 napisał/a:


Zapominasz tylko że ten chłopak ustalił zasady na które obaj się zgodzili. Według tych zasad panowie nie mieli się napierdalać po mordach tylko walczyć na chwyty(coś w rodzaju zapasów). Bokser myślał że nie będzie miał problemów z takim chucherkiem, a tu chucherko założyło mu dźwignię i unieruchomiło draba(co jest równoznaczne z przegraną), przez co Bokser poczuł się upokorzony i wpadł w szał.
Wniosek:Pan Bokser to zwykła pizda bez honoru.



Dokładnie!
I tylko dodam, że obaj panowie nie grzeszą inteligencją, bo mogli się zsolidaryzować i sprać tą szmatę na kwaśne jabłko! A tak ta kurwa poczuła się ważna bo z perspektywy patrząc to oni walczyli o to kurwisko! Tfu.. Imbecyle!!

A co do ruchania cudzej laski to jest stare rosyjkie przysłowie: ''suka nie da, pies nie weźmie''!
Zgłoś
Avatar
Eldryzif 2014-03-23, 2:23
Ludzie, jestescie jebnieci. Wypowiadacie sie, a chuja wiecie. Sam jestem swiadkiem tego zdarzenia, bylem na tej dzialeczce i powiem wam, ze chuja byscie zrobili. Przeciez nie stalismy jak idioci tylko jakos reagowalismy, krzyczelismy. Ten bokser to serio byk, gdyby sie postaral to by nawet pieciu zapierdolil. Stalo sie jak sie stalo, bokser zjebal i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Zgłoś
Avatar
Anperis 2014-03-23, 2:49 2
Wy chlopaczki po 50kg - zwiekszcie mase.
A ten kurwa niby bokser jebany, skoro taki sportowiec i na mistrzostwa napierdala, powinien miec kurwa dozywotni zakaz udzialu w takich imprezach, skoro kurwa nie potrafi nad soba zapanowac. Do pierdla z tych chujkiem, tam jest jego miejsce.
Zgłoś
Avatar
Eldryzif 2014-03-23, 2:51
Anperis napisał/a:

Wy chlopaczki po 50kg - zwiekszcie mase.
A ten kurwa niby bokser jebany, skoro taki sportowiec i na mistrzostwa napierdala, powinien miec kurwa dozywotni zakaz udzialu w takich imprezach, skoro kurwa nie potrafi nad soba zapanowac. Do pierdla z tych chujkiem, tam jest jego miejsce.



Spokojnie, juz nie jezdzi - jakas tam kontuzje ma
Zgłoś
Avatar
AmnetikDXM 2014-03-23, 3:07
zalogowalem sie specjalnie pomontowany w chuj, zeby ci powiedziec ze jestes kurwa pizda jesli piszesz, ze to bojka dwoch "kumpli" i dales mu zrobic cos takiego, wracam po 12h melanzu z pizda w glowie jak chuj i specjalnie zalogowalem po to, zeby ci jeszcze raz kurwo powiedziec ze jestes smieciem!!!!
Zgłoś
Avatar
thcthc 2014-03-23, 3:14 1
tepe szamty co puszczaja sie z innymi powinny byc poddawane torturom a potem wieszane
p.s juz widze jak leci pocisk ze jestem gimbus i zdradzila mnie dziewczyna
Zgłoś
Avatar
Nabs 2014-03-23, 3:39 9
@Eldryzif - no kurwa, krzyczeliście. Normalnie za taką odwagę to każdy z was na medal conajmniej zasługuje..

Powiem ci tak, ktoś bił moje młodsze rodzeństwo, czy kumpli - nigdy się nie zastanawiałem kto to bił. Raz nawet akcja była że do mojej mamy która wracała z zakupów startował koleś, syn komendanta, który ma wszędzie wejścia, a mimo tego się nie pierdoliłem i nie zastanawiałem kto to jest. Dostać wpierdol dostałem, ale on też miał rozjebany ryj.

Sprawa jest jasna, albo się wstawiasz za kimś, albo się nie wstawiasz bo jesteś pizdą. A ty i twoi koledzy to pizdy, bo pozwoliliście żeby jakiś gościu prawie zajebał wam kumpla. Na miejscu tego pobitego, wyjebał bym na was wszystkich lagę, bo jesteście tyle samo warci co koleś który mu wpierdolił.

Możesz sobie myśleć że tak w internecie napisze ci każdy, ale wierz lub nie, spora część z tego to nie tylko pierdolenie w internecie, bo tutaj jestem kozakiem.

IMO wolałbym dostać wpierdol od tego boksera, ale wiedzieć że przynajmniej próbowałem, niż jak pizda stać z boku i krzyczeć żeby go zostawił.. Tak robią baby tylko, krzyczą, bo nie ogarniają sytuacji..
Zgłoś
Avatar
Erni90 2014-03-23, 6:49 1
i to się nazywają znajomi jeden bije reszta zamiast 2 ziomków rozdzielić to się patrzy
Zgłoś
Avatar
BykoZauruz 2014-03-23, 9:46
Jak by ,,koledzy,,zareagowali nie było by zapewne głównej na sadistic.

Tak jest główna i piwa. Co tam zdrowie kumpla.
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-03-23, 10:10
Ja pierdole, ale z was są kretyni. Wy na prawdę sądzicie, że dalibyście radę w 3 sprać 2 metrowego boksera? Chyba za dużo trzepiecie, bo krew do mózgu nie dopływa.

Może zamiast siedzieć z pizdami na sadisticu wybierzcie się na jakiś trening bokserski. Spróbujcie się na sportowych zasadach zmierzyć w rigu. Po jednym strzale zesracie się pod siebie.

A koleżka nie był zbyt mądry, bo znając mentalność bokserów, dodając różnice w muskulaturze (nie trzeba lać po mordzie, żeby zrobić krzywdę), a także alko i emocjo (przeruchanie laski) to nie trzeba było długo myśleć jak to się skończy.
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2014-03-23, 10:39
"po czym ta nagle zerwała i ciągle chciała czasu się zdecydować." może ktoś wytłumaczyć / przetłumaczyć na Polski?
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2014-03-23, 10:42 1
Cipki z was i tyle ^^
Ja tam już nie pije (odpierdala mi) a że tylko z 1 osobą normalnie gadam(nie wkurw.. mnie) to już od dawna z innymi nie pije, druga rzecz jeżeli wam odpier.. to polecam pić z zaufanymi ludźmi którzy mają trochę oleju w głowie i słowami wam przemówią do rozsądku.

Po 2 zawsze gardziłem ludźmi którzy się boją 2 człowieka, honor to najważniejsze co macie.. lepiej dostać wpier.. razem z kumplem podzielić się siniakami.. niż dać go zakatować.

Dodam jeszcze że fajnych ma kumpli(laseczkę mu posuwają) widać że w głębi cieszy się że się postawił..
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-03-23, 10:47
Xevik20 napisał/a:

Cipki z was i tyle ^^
Ja tam już nie pije (odpierdala mi) a że tylko z 1 osobą normalnie gadam(nie wkurw.. mnie) to już od dawna z innymi nie pije, druga rzecz jeżeli wam odpier.. to polecam pić z zaufanymi ludźmi którzy mają trochę oleju w głowie i słowami wam przemówią do rozsądku.

Po 2 zawsze gardziłem ludźmi którzy się boją 2 człowieka, honor to najważniejsze co macie.. lepiej dostać wpier.. razem z kumplem podzielić się siniakami.. niż dać go zakatować.

Dodam jeszcze że fajnych ma kumpli(laseczkę mu posuwają) widać że w głębi cieszy się że się postawił..



Jak koleś z nożem do ciebie mówi, że jesteś cipka to mu wyjebiesz?

19 lat.... Oj chyba nigdy nie widziałeś skutków jak ktoś komuś skacze po głowie. Faktycznie jesteś bohaterem. Gratuluje. Wygrałeś internety.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie