18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
film przedstawia poważną bójkę ciemnoskórych między szkolnymi szafkami
.


.
twardszy niż podłoga
.
jeśli chcesz tracić czas otwórz spojler
ukryta treść

[ takie pytanko nasunęło mi się po ostatnich wydarzeniach w polityce polskiej, afera taśmowa itd. .. ]
jak to jest ? biali uważają się za lepszych od ciemnoskórych ale to właśnie biały człowiek zniszczył, upodlił, okradł, i zdemoralizował całe państwo polskie . . . barany przy urnach to i świnie przy korycie, czyżby biali ludzie byli idiotami ? . . . najlepszy komentarz do tego spojlera zasłuży na wyjątkowe piwo ode mnie
Zgłoś
Avatar
uho82 2015-06-11, 21:37 39
to nie biały człowiek zniszczył państwo tylko żydzi
Zgłoś
Avatar
nelbox 2015-06-11, 21:38 3
chciała baba to ma.

a tak w ogóle, to powinien być paragraf za te libańskie serwery sadistica
Zgłoś
Avatar
pastor1988 2015-06-11, 21:45 6
yyyy mam pytanko która szafka wygrala??
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2015-06-11, 22:07 4
"biali uważają się za lepszych od ciemnoskórych ale to właśnie biały człowiek zniszczył, upodlił, okradł, i zdemoralizował całe państwo polskie" to chyba nie widziałeś jaki burdel panuje w polityce krajów Afrykańskich, że się tak wymądrzasz
Zgłoś
Avatar
s................y 2015-06-11, 22:39 3
to są kobiety czy rórkowce?! Nie widzę różnicy :/
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2015-06-11, 22:43 2
Myślałem, że to dwie dziewuchy.
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-06-11, 23:57 3
Dlatego, że mentalność kolonialna (wartości ekonomiczne) zwyciężyła nad oświeceniem (wartości humanistyczne).

Jednym słowem łasy na kasę chuj miał takie ssanie na ruchanie, że wykonał o jeden przekręt za dużo i wyruchał własną dupę.
Zgłoś
Avatar
Krosi 2015-06-12, 1:05 1
Trzy razy mu najebał
Zgłoś
Avatar
c................s 2015-06-12, 2:38 2
Jeśli mam być szczery, to pierdoli mnie to Twoje piwo.
Zgłoś
Avatar
mega_lis 2015-06-12, 7:42
Też nie odtwarzacie filmu jak widzicie kolejny post zaczynający się od niebieskiego napisu "film przedstawia"?
Zgłoś
Avatar
innykonbarwyognia 2015-06-12, 8:16
Większość tych ragazza z chęcią wróciła by do czasów kolonialnych.
Afryka kiedyś żywiła pol świata, a jak się kolonializm skończył to tylko im żarcie wysyłany, darmozjadom.
Nic im nie jesteśmy winni.
Zgłoś
Avatar
bosslolkowy 2015-06-12, 11:03 3
Polnischefuhrer - a wiesz czemu? Bo im biali na siłę wciskali demokrację i nowoczesność. Co by było gdyby biali nie kolonizowali Afryki itd? Żyły by sobie murzynki w buszu, szczęśliwe, bez problemów i chorób dla nich nie znanych...
Teraz sytuacja jest taka,że ich władcy żyją za kasą podatników w pałacach, a oni w dzielnicach gdzie nie warto wychodzić po zmroku z domu. Nawet dyktatury były lepsze, bo przynajmniej ktoś trzymał to w silnych rękach, a teraz? Demokracja kurwa...tylko ,że oni nie chcieli tej demokracji, tylko Europa i USA, żeby zaprowadzić tam chaos dla swoich interesów.
Zgłoś
Avatar
robur69 2015-06-13, 0:18 1
Utrudnilu sprawe imigrantom....unia kazala ich przyjac, wiec, zeby nie mieli Co krasc, sami sie rozkradlismy...
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2015-06-13, 12:02
Nie, nie to że biali. Ludzie po prostu są debilami. Dziwne pytanie, skoro widać to gołym okiem nawet na sadolu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie