18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
edek.bajzel 2018-02-22, 9:09
pokłócili się o rower pedałki
Zgłoś
Avatar
Piotru70 2018-02-22, 9:48 6
Takich pizd w rurkach to mi nie szkoda. Hitler też pozbywał się niesprawnych.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-22, 10:08
Bójka dwóch braci o to, kto ma tej nocy wygrzmocić siostrę. Na pewno tak było.
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2018-02-22, 10:29 1
Ten w żółtej / zielonej koszulce i pedalskich rureczkach już chciał ładować drugiemu paluszek w dupsko.
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2018-02-22, 11:29 18
Ja pierdolę:
"What do you do?"
"I'm a teacher"

"What are you doing?"
"I'm punching you"
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2018-02-22, 12:18 6
Dlatego w NL jest zalegalizowane zioło by cały Polski plebs (Narodowcy, karyny, seby) chciał tam przyjeżdżać czyli młodzi silni, bez ambicji by chcieć pracować za minimalną krajową ludzie. Byłem i pracowałem na równi z tym chujowstwem i nawet nie musiałem się starać by być najlepszym na dziale. Najlepsza to była jedna Karyna która 1 rączką wybierała towar z taśmy. holender stał jej nad głową i tłumacz jej on ciebie pilnuje, weź się do roboty.ale mi 1 rączką wygodnie.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2018-02-22, 14:18 5
Moje zdolności rozmowy "po rosjańsku" nabyte podczas wieloletnich praktyk CS:GO pozwoliły mi komunikować się lepiej z Litwinami w firmie niż z rodakami w ojczystym języku. W firmie w której pracuje jest spora rotacja ludzi pracujących przez biura pracy ponieważ nie ma jeszcze "sezonu szklarniowego" to wysyłają tych nierobów na przemian żeby móc ściągnąć z jak największej liczby ludzi hajs za mieszkania. Patologia to była kiedyś, to co jest teraz to... nawet nie wiem kurwa od czego zacząć.
Najbardziej rozpierdalają bogacze którzy przytargali swoje 3 litrowe Bymywy z Polski, obwieszeni srebrem jakby wracali z jakiejś kurwa krucjaty Underworlda i pomykają za 100 "ełrów" tygodniowo po odliczeniu kosztów.
Całokształtu dopełniają wspaniałe historie o podremizowych potyczkach piętnastu na jednego, soczyście zakrapianych balangach, ilości kryształów w lodówce itp itd...
Niektórzy przychodzą najebani z nadzieją, że nikt nie zobaczy, inny świeżo po gipsie bo "melanż" był.
Są też ludzie normalni, którzy potrafią poprawnie rozmawiać, używać zwrotów grzecznościowych, są to przeważnie osoby starsze jest ich w tym całym syfie tyle co kot napłakał ale tych akurat mi szkoda.
Zgłoś
Avatar
burn1878 2018-02-22, 15:34 41
^Nie wiem gdzie wy mieszkacie, że wszędzie i ciągle na filmach widzicie pedalskie rureczki. Każdy kto ma węższe spodnie od waszych firan to pedał w rurkach, jebane debile.
Zgłoś
Avatar
Tryper 2018-02-22, 20:37 1
100Burned napisał/a:

Bójka dwóch braci o to, kto ma tej nocy wygrzmocić siostrę. Na pewno tak było.



Potwierdzam. W tym kazirodczym kraju holenderskich obłudników jebanie zostaje w rodzinie.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2018-02-22, 22:51 2
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Jak to dobrze, że ścierwo z Polski często wybiera emigrację. Przynajmniej nie trzeba z tym ścierwem w jednym kraju mieszkać, a zachodnia Europa i tak przepełniona ścierwem ludzkim i odpad intelektualny z Polski niczego tam już nie pogorszy.



No i masz co chciales - caly Sosnowiec dla siebie....
Zgłoś
Avatar
Juzef_Rzelazin 2018-02-22, 23:23 28
robione na szybko
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2018-02-23, 1:51 1
@up matko bosko, ale chujowe.
Zgłoś
Avatar
mixja 2018-02-23, 3:19 7
Najwiecej wiedzą i pierdolą o emigracji ci co najdalej byli w sasiednim "miescie" w biedronce, a że to dla nich wyprawa zycia i traktują ją jak inny kontynent to mysla ze wiedza wszystko...

Mi akurat zawsze szkoda jak Polaka biją, no chyba że naprawde ktos zasłużył jak cebulaczki robiacy rozpidziel w hotelah, albo polskie menele co jezdza za granice zebrac, lub krasc
Ten jegomosc jednak wyglada na ogarniego czlowieka ktory wpierdol od 2 pizd dostał
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2018-02-23, 6:20
Jebani Rumunii w pizdę ich klepać ile wlezie cebule jebane.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie