18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Pobito już kilku rosyjskich kibiców, keretki już interweniowały







Zgłoś
Avatar
zielony19xx 2012-06-12, 23:21 6
Na co kurwa komu to wszystko? Co to komu da? Szczęscie? Sławę? Satysfakcję? Jeśli tak to po co? Nie można normalnie zagrać meczu bo łażą takie kurwy i leją po mordach 50 letnich staruszków, którzy spokojnie sobie piwo piją... Co w tym jest takiego fajnego? Boisz się wyjść na ulicę bo lata taka pizda w kominiarce w biało-czerwonej koszulce z orzełkiem na piersi i napierdoli każdemu który powie, że woli Lecha od Tyskie np. Wielki mi kurwa patriota. Nie można po prostu spokojnie kibicować?
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-06-12, 23:24 3
@up
nie napierdoli ci sam tylko z kolegami i przy okazji, by się dostało twojej dziewczynie czy dziecku... to nie są żadni patrioci - to zwykłe ścierwo jest
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-12, 23:26
Trimix napisał/a:

Ech... dwa plutony ZOMO i porządek byłby idealny



A tak się dopierdole dla zasady.
Dwa plutony to maks 90. Przeciętnie pluton liczy do 25, zatem 50 obawiam się, że tej chmary by nie upilnowało.
Zgłoś
Avatar
Ver0 2012-06-12, 23:29
@łódźpodwodna

Mieszkam z żoną, takich jak Ty zjadam na śniadanie. Gówno o mnie wiesz i o moim stopniu w wojsku. Wracaj do gimbazy
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-06-12, 23:32
@up
nie musisz być po wojsku żeby się dobrze napierdalać
Zgłoś
Avatar
zielony19xx 2012-06-12, 23:36
A to ruskie ścierwo z tymi flagami i z tym wszystkim do przesadza... Wyjebać ten kraj w pizdu i spokoj bedzie...
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-06-12, 23:37
zielony19xx napisał/a:

A to ruskie ścierwo z tymi flagami i z tym wszystkim do przesadza... Wyjebać ten kraj w pizdu i spokoj bedzie...



który kraj?
Zgłoś
Avatar
Judasz z IKEI 2012-06-12, 23:42
think666 napisał/a:


A tobie co?


Małe nieporozumienie. Przepraszam. Zanim napisałem, to już zdążyłeś dodać kolejny komentarz, więc "@up" wyszło jak do Ciebie. Już edytowałem komentarz.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-12, 23:43 1
@Fullmoon
Powiem więcej - o części wojskowych w ogóle ciężko powiedzieć, żeby się jakkolwiek napierdalali nie mówiąc, że dobrze, ale jedno jest pewne - strzelają lepiej od większości kibiców, zwłaszcza tych co już się na pobór nie załapali.
Broń palna czyni ludzi równymi niezależnie od inteligencji i gabarytów.
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-06-12, 23:45
@up
jestem tego świadomy, ale nie wziąłeś pod uwagę, że ktoś mógł trenować sztuki walki
Zgłoś
Avatar
Czeczeńczyk 2012-06-12, 23:52 5
czy wy tutaj, pierdolona gimbaza, która uważa, że "nasi kibole" robią dobrze bijąc rosjan, jesteście normalni? kurwa, ja jeszcze rozumiem, jakby polscy kibole napierdalali tamtejszych, czyli łysych, cwaniakujących rosjan, a nie, kurwa, starszych ludzi, albo dzieci, które idą z flagą.Co za żenada, błazenada.Gardzę takimi ludzmi jak oni, a tym, którzy piszą pierdoły typu : "kto będzie bronił polski jak będzie wojna? kibole" mówie - jebnijcie się w czółko gimbusy.
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-12, 23:54
slightly different napisał/a:



hahhaha, tak bo oni walczyli dajmy na to w WW II, jak niemcy i ruscy z miejsca ich wystrzelali...

poza tym ty i twoja ekipa z komisariatu umiecie walczyc jak macie przewage, sily ognia, przewage liczebna co wy byscie biedaki zrobili jakby rownozedny wrog na was napadl


O ja pierdolę

Nawet mi się nie chce dyskutować
Zgłoś
Avatar
zielony19xx 2012-06-13, 0:15 2
Fullmoon napisał/a:



który kraj?



Przecież nie nasz...

Czeczeńczyk napisał/a:

czy wy tutaj, pierdolona gimbaza, która uważa, że "nasi kibole" robią dobrze bijąc rosjan, jesteście normalni? kurwa, ja jeszcze rozumiem, jakby polscy kibole napierdalali tamtejszych, czyli łysych, cwaniakujących rosjan, a nie, kurwa, starszych ludzi, albo dzieci, które idą z flagą.Co za żenada, błazenada.Gardzę takimi ludzmi jak oni, a tym, którzy piszą pierdoły typu : "kto będzie bronił polski jak będzie wojna? kibole" mówie - jebnijcie się w czółko gimbusy.


O!! AMEN!

Najlepiej byłoby bez takich zadym i tych wszystkich akcji. Spokojny, normalny mecz, spokojne i normalne kibicowanie. Ale nie, muszą się znaleźć takie pizdy, które walczą o "honor"... Fakt faktem ruskim się też wpierdol należy za to wszystko. Najlepiej by było zebrać wszystkich KIBOLI i ukrzyżować.
Zgłoś
Avatar
superfosfat 2012-06-13, 0:50 3
Ja pierdolę, a jednak się kręci. Ekstra. Nasi mogli zachować honor i nie bić ewidentnie słabszych i osób w średnim wieku co widać na zdjęciach. Najwyraźniej go nie mają, tylko taki wyimaginowany honor z 'modem' na bicie każdego. Nie byłem w Warszawie niestety, także nic więcej nie sugeruję.














Zgłoś
Avatar
Bartolomew 2012-06-13, 1:01
Ten wyżej to cymbał. To po pierwsze primo. Po drugie to czemu Rosjanie nosili dziś na swych koszulkach na piersi flagę Polsi i Rosji? I co rasistowskie pedały oburzające się na marsz wolnej rassijji czy jak to tam sie pisze?

PS. Frajerzy jebani jak się mieli okazję w 39 z Niemcami napierdalać albo z Ruskimi to jakoś im pary nie starczyło a teraz takie cwaniaki i zemsta za ludzkość. Na paradach pokojowych starców i dzieci biją. Odwaga Polska. OMG
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie