18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Pobito już kilku rosyjskich kibiców, keretki już interweniowały







Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-13, 1:06 1
Nie byłem tam i nie widziałem, ale niech ktoś mi pokaże zdjęcie na którym rzekomo bici są ci starsi ludzie, dzieci i kobiety [feministki sie nie liczą ] bo zarówno materiały ruskie z youtube jak i polskie foty/filmy pokazują, że faceci leją się z facetami. Nie twierdzę, że takie incydenty miejsca nie miały, ale gdzie można to w ogóle zobaczyć?
Zresztą [wg tego co widać na necie] gdyby tak bardzo się ci zadymiarze z rosji bić nie chcieli to maszerowaliby za kordonem policji i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
superfosfat 2012-06-13, 1:11
Bartolomew napisał/a:

Ten wyżej to cymbał. To po pierwsze primo. Po drugie to czemu Rosjanie nosili dziś na swych koszulkach na piersi flagę Polsi i Rosji? I co rasistowskie pedały oburzające się na marsz wolnej rassijji czy jak to tam sie pisze?

PS. Frajerzy jebani jak się mieli okazję w 39 z Niemcami napierdalać albo z Ruskimi to jakoś im pary nie starczyło a teraz takie cwaniaki i zemsta za ludzkość. Na paradach pokojowych starców i dzieci biją. Odwaga Polska. OMG


Kim Ty kurwa jesteś, żeby mnie nazywać cymbałem? Może jakieś argumenty chociaż...
Nie generalizuj, bo zapewne jakaś mała część nosiła koszulki z flagą polską i rosyjską. Może jakieś źródła, bo pierdolisz farmazony jak kaczyński na miesięcznicy.
Timon, na 1. stronie jest fotka kolesia który wygląda na conajmniej 35 lat. Dostał po mordzie.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-06-13, 1:16 1
Słyszeliście o napaście na Greków? Albo na inne nacje? No własnie bo ruscy sobie zasłużyli sami podsycali dym to teraz mają.
Zgłoś
Avatar
tomi373 2012-06-13, 1:24 2
NanoRurka napisał/a:

Ja pierdolę, a jednak się kręci. Ekstra. Nasi mogli zachować honor i nie bić ewidentnie słabszych i osób w średnim wieku co widać na zdjęciach. Najwyraźniej go nie mają, tylko taki wyimaginowany honor z 'modem' na bicie każdego.



Co Ty pierdolisz ? Jakoś te ruskie ścierwa we Wrocławiu napierdalali bez patrzenia na wiek to czemu teraz polacy mają zachować honor ? Bardzo dobrze zrobili. Jak by nic nie było to jak ruskie by wróciły do siebie to by były podśmiechujki że rządzili w Polsce i nie było na nich mocnego
Zgłoś
Avatar
superfosfat 2012-06-13, 1:36 1
tomi373 napisał/a:



Co Ty pierdolisz ? Jakoś te ruskie ścierwa we Wrocławiu napierdalali bez patrzenia na wiek to czemu teraz polacy mają zachować honor ? Bardzo dobrze zrobili. Jak by nic nie było to jak ruskie by wróciły do siebie to by były podśmiechujki że rządzili w Polsce i nie było na nich mocnego


A no pierdole, bo chyba mnie nie rozumiesz lub masz inną hierarchię wartości. Załóżmy, że ktoś Ci rucha matkę, to Ty automatycznie idziesz ruchać matkę jego? Ja pierdolę taką osobę, która by śmiała się ze mnie z powodu polityki mojego kraju, komuniści byli i są dalej na państwowych stanowiskach. Z nacji rosyjskiej jest z pewnością wiele interesujących osób, nie tylko postkomuniści i kibole.
A atmosferę podsycały dodatkowo media, co pewnie zauważono. Kolejny czynnik nakręcający agresję.
Zgłoś
Avatar
tomi373 2012-06-13, 2:34
NanoRurka napisał/a:

Załóżmy, że ktoś Ci rucha matkę



Mam dwóch ojców.

Jak byś Ty był tym stewardem i to Ty byś dostał od ruskich we Wrocławiu to byś się dziś cieszył że polscy kibole poszli z odwetem i by nie było głupiego gadania stary młody czy chuj wie jeszcze jaki. Dlaczego to Polacy zawsze mają być tymi dobrymi i iść na ustępstwa ?
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2012-06-13, 7:23
Leothyr napisał/a:


Policjant. Żołnierz. Strażak.
Funkcjonariusz służb posiadający odpowiednie przeszkolenie.


Podaj mi przykład wojny na terenie jakiegokolwiek kraju na naszje planecie w której walczyli tylko żołnierze, policjanci i strażacy.
Powodzenia
Zgłoś
Avatar
majeranek1991 2012-06-13, 11:59
warszawa.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1439715,polscy-chuligani-pobil...
wiecej zdjęć
Zgłoś
Avatar
Czeczeńczyk 2012-06-13, 12:08
Taaaa, ale czy to nie było tak, że stewardzi pogubili w chuj rzeczy(plecaki, aparaty itp), a potem jeszcze kazali czekać rosjanom nawet 2h po odbiór rzeczy, które UWAGA się nie zgubiły? ja jebie, przyjeżdżasz do obcego kraju i jeszcze ci rzeczy podpierdalają, a do tego dochodzi jeszcze wschodni temperament i mamy co mamy.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-13, 15:58
Czy wy ludzie naprawdę nie umiecie wytworzyć sobie jakiegoś bardziej skomplikowanego systemu wartości niż "jak się napierdalać to kobiety i dzieci też bo chuj bo się należy bo ruskie ścierwo", czy "napierdalać się nie wolno, a jak ktoś zajebie mi kumpla albo w twarz napluje to będę udawał, że mnie tam nie ma i dupę uratuje".
Zgłoś
Avatar
normale 2012-06-13, 16:26
Haha w 2 filmiku babka w 0:27 z jakim bananem na gębie ucieka;D
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-06-13, 17:10
I teraz też będziecie mówić, że Rosjanie zorganizowali pokojową manifestację i nie mieli wcale żadnych flag z sierpem i młotem ? Parafrazując : Swoje ganicie cudzego nie znacie.
Zgłoś
Avatar
Fullmoon 2012-06-13, 18:11 1
SkoQ napisał/a:


Podaj mi przykład wojny na terenie jakiegokolwiek kraju na naszje planecie w której walczyli tylko żołnierze, policjanci i strażacy.
Powodzenia



a czy teraz jest wojna?
Zgłoś
Avatar
Sumthin 2012-08-23, 2:09 4
czyli ruskie dostają wpierdol

Podobne materiały były, ale ujęć po meczu nie znalazłem. Enjoy
Zgłoś
Avatar
Sonozoki 2012-08-23, 2:33
Ruskich było dużo mniej nie fair. Dlatego tak to zajebiście wygląda!
Piwo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie