18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
Sleepy 2013-08-15, 22:26 2


w podobnym klimacie
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-08-15, 22:36
AngryCow napisał/a:



Bo przedstawiona bardziej z perspektywy znokautowanego, cierpiącego i przegranego, a nie wygranego i wiecznie nokautującego. Myślę, że autor chciał stworzyć coś więcej niż zwykłą kompilacje nokautów i chyba mu się to udało.



W takim boksie nie ma cierpiących i przegranych
Za te pieniądze to każdy by chciał tak "cierpieć"
Zgłoś
Avatar
_Nilus_ 2013-08-15, 23:05
Świetny film. Leci pyszny, dobrze schłodzony browarek.
Zgłoś
Avatar
bionicle93 2013-08-15, 23:05
bronek, nie pierdol.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-08-15, 23:09
@pebbl9 nie rób z siebie idioty
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-08-15, 23:12 3
Bronisław_Komorowski, Na takie pieniądze najpierw trzeba zapracować , na początku wygląda to tak wstajesz rano trening następnie do roboty i znowu na trening i tak dzień w dzień dopiero ciężkie lata dają owoc dużych pieniędzy .

wasted Kryminaliści ? większość bokserów ma większe wykształcenie niż cała twoja rodzinka , i nigdy nawet jak byś został kryminalistą nie osiągniesz w połowie tego co oni , chwały , pieniędzy , wspomnienia że nie przeżyli życia przed komputerem albo pijąc piwo , zapracowali na to by ich dzieci miały lepszą przyszłość , ten sport daję dużo przemyśleń bo to nie ważne ile ciosów zadałeś i jak były mocne , ważne ile ciosów przyjąłeś i byłeś w stanie iść dalej, większość tych chłopaczków zaczynało od zero byli nikim , nie mieli nic , do wszystkiego doszli sami , wybrali drogą w której codziennie pierwsza myśl to zdobyć ten pieprzony pas , co dziennie wstawanie o 5 rano na bieganie potem jeszcze 3 treningi , dieta zapięta na ostatni guzik zero słodyczy zero przyjemności , idą drogą na której zostaną wytrwali , droga która ciągnie się tylko pod górkę , oni powiedzą zejdź na dół będzie prościej , ja mówię że pójdę wyżej .

Co do Artura Szpilki dobry zawodnik i wam jeszcze pokaże , najbardziej śmieszni są te patafiany wyzywają Artura od debili , a sami przed kamerami morda w kubeł i jedyne słowo to " yhyy tak yhyyyy nie yhyy dobrze " tak by wyglądały wasze odpowiedzi przed kamerami , wiem co mówię , Artur zjada was na śniadanie bo on osiąga sukces a wasze życie to tylko siedzenie przed komputerem graniem w głupoty , i pisanie durnot , i na koniec dnia zwalenie konia , i pójście spać by rano wstać i znowu zrobić to samo , połowa z tych Hejterów (czy jak to tam się mówi ) to zwykli nieudacznicy życiowi , na świeżym powietrzu jakoś nikogo nie widzę a tutaj to aż leje się od was .

Zabija mnie w Polsce ta nienawiść do swoich ludzi , w innych krajach swoich ludzi każdy wspiera , niema takiego czegoś że ktoś go poniża , wiecie czemu jesteśmy uważani za ciemnotę , bo nie potrafimy bronić swoich i swojego , ktoś osiąga sukces od razu wyzwiska , żal mi was i dobrze że na świeżym powietrzu można od was odpocząć , siedźcie dalej w domu a któregoś dnia się obudzicie ale będzie za późno ,
Zgłoś
Avatar
negozi 2013-08-15, 23:23
Wow, miałem nie oglądać filmiku ale kątem oka zauważyłem informację o podkładzie. Piwo zarówno za film jak i muzykę
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-08-15, 23:24
Ezoteryk napisał/a:

Bronisław_Komorowski, Na takie pieniądze najpierw trzeba zapracować , na początku wygląda to tak wstajesz rano trening następnie do roboty i znowu na trening i tak dzień w dzień dopiero ciężkie lata dają owoc dużych pieniędzy .



Wiem o tym dlatego napisałem " w takim boksie " czyli miałem na myśli kogoś kto już gra w pewnej tam grupie i którego przegrana lub wygrana jest dobrze opłacalna. Więc nawet jak ktoś walczy z dobrze znanymi zawodnikami i przegra, to tak naprawdę wcale nie cierpi, przynajmniej nie powinien..
Zgłoś
Avatar
Eszti 2013-08-15, 23:25 5
zuku73 napisał/a:

Chyba najlepszy utwór Johnnego Casha i do tego jeszcze boks!

Może dlatego, że to nie jego utwór tylko Nine Inch Nails. On go tylko "skowerował"
Zgłoś
Avatar
Puszale 2013-08-16, 1:00
Piwko za Johnnego, dodam że wersja hurt - remastered
Zgłoś
Avatar
Bebluch 2013-08-16, 2:23
Idealny przykład na to jak muzyka może zmienić odbiór filmu, oglądając te walki na gali czy w tv nikt nie przejął by się losem bokserów, a tu powolna (choć bardzo dobra, szanuję Johnnyego) piosenka i już liczy na to, że komuś poleci łza.
Spróbujcie wyłączyć dźwięk i puścić np. "Ace of spades" motorheadu, zupełnie inny filmik
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-08-16, 3:32
@up tu nie chodzi o muzykę .
Zgłoś
Avatar
tomfox 2013-08-16, 11:17
"soundtrack : Johnny Cash Hurt"
oryginał
youtube.com/watch?v=g0bZtf5MCzY
Zgłoś
Avatar
Ver0 2013-08-16, 11:25
Za Cash'a zawsze piwko !
Zgłoś
Avatar
necrobarbara 2013-08-16, 14:00
Według mnie najbardziej męski sport, a nie jakieś kulanie się po podłodze i duszenie udami....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie