18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
jacek44 2013-08-16, 17:13
A mi ten utwór tutaj w ogóle nie pasuje. Piosenka jest o umieraniu (w takim zamyśle stworzył swoją wersję Cash), a tutaj jest tylko mordobicie. Lubię Casha, lubię boks. Bardzo. Jedno zastrzeżenie - autor na początku miał dobry zamysł, bo chciał pokazać co się dzieje za kurtyną boksu. Łzy żon/dziewczyn, przeprosiny, że znowu taki obity. Spoko. Dalej zabrakło materiałów i dał same nokauty.

Reasumując - dobry początek, reszta nie pasuje.
Zgłoś
Avatar
rejzer 2013-08-16, 22:37
Ja gdy pierwszy raz widzialem ten filmik to sie mega wzruszylem , Trenuje kickboxing 4 lata i od roku siedze w mma ( w arrachion olsztyn) To jak wielkie czasem jest poswiecienie dla tego sportu jest trudne do opisania . wstajesz rano idziesz na trening/ biegasz potem na zajecia/robote wracasz obiad i znowu na sale . Ludzie maja w dupie to z kim wygrales , nie zauwazyliscie ze gdy sie patrzy na bokserkie rekordy lub inne to zawsze sie patrzy na liczbe porazek , na zwycieztwa jakos mniej . Sam boks jakos mnie nie kreci , lubie czasem kopnac kogos ,ale powazniej wkurwia mnie gdy nie ktorzy pisza ja za taki hajs to mogłbym dostawac wpierdol .... to wam powiem tyle ze chuja byscie mogli , Polska kraj 38mln trenerow i 38mln zawodnikow . To ze ktos sie dostaje do czołowki to efekt wielu lat pracy i wyrzeczen a to ze czasem przegra sie w 1/2 rundzie a trenowało sie do walki z 3/4 miechy boli .

Nie ma gorszego uczucia na ziemi niz przegrana w czymś co sie kocha i poświeca sie temu wszystko.

A co do innych fighterów czasem mnie kurwica jak chuj strzela jak siedze po treningu z torba na przystanku i slysze rozmowe 2 łysych debili ktorzy mowia ze Adamek/Gołota/Szpilka/Proksa/ i inni to pizdy i oni zawalczyli by lepiej. Kazdego takiego geniusza zapraszam na sale , niektorym sie wydaje ze te najwieksze gwiazdy w boksie to te kase maja za darmo ...
Zgłoś