18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
mazga50 2022-06-10, 15:53 28
Diagnoza zdalna: LWP (Lewarska Wścieklizna Pizdy).
Zgłoś
Avatar
S................c 2022-06-10, 15:54 3
Ja pierdole!



To powinno rozwiązać problem: strzelba i łopata.

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-06-10, 16:30 23
mazga50 napisał/a:

Diagnoza zdalna: LWP (Lewarska Wścieklizna Pizdy).



Wywołane przez LNM (Lewackie Niedojebanie Mózgowe).
Zgłoś
Avatar
z................g 2022-06-10, 16:40 5
KapejloneK napisał/a:

Wywołane przez LNM (Lewackie Niedojebanie Mózgowe).



Przeciwnie, to ewidentny przykład prawackiego spierdolenia umysłu
Pewnie obrazili jej uczucia religijne
Zgłoś
Avatar
Beka_XD 2022-06-10, 16:50 2
Czy jakiś "english expert" jest w stanie powiedzieć, co ta pizda pierdoli? Tak jebana sepleni, że ni chuja nie można zrozumieć...
Usłyszałem tylko "It's not illegal to yell here", a na końcu "Get the fuck out lady"...

mgiuliemo napisał/a:

Przeciwnie, to ewidentny przykład prawackiego spierdolenia umysłu
Pewnie obrazili jej uczucia religijne


Pierdolisz... Jeśli to prawackie spierdolenie, to co najwyżej dlatego, że dawno (albo wcale) chuja w piździe nie miała...
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2022-06-10, 16:57 14
Kiedyś człowiek musiał się martwić jak związać koniec z końcem by żyć normalnie. Obecnie dobrobyt poprzewracał we łbach - nadmiar czasu jest ukierunkowywany w wyżej widoczne niedojebanie mózgowe nadmiernego skupienia na sobie, co trzeba oczywiście uświadomić innym. "[..]dobre czasy tworzą słabych ludzi[..]" i to tylko dąży w jedną stronę.
Zgłoś
Avatar
S................c 2022-06-10, 17:00 6
Sporo się tu mówi o jej braku bolca (dlatego ma pierdolca).
To jest taka trochę kwadratura koła: wyruchasz, to (może) zamknie pizde. A z drugiej strony: żeby wyruchać, to jak bardzo by trzeba było nie szanować własnego kutasa, żeby go wetknąć w taką idiotkę?
Zgłoś
Avatar
Papiej 2022-06-10, 18:11 23
Zgłoś
Avatar
35i 2022-06-10, 18:25 3
Na takie tępe dzidy jest jeden skuteczny sposób. Wydrzeć ryja na dzień dobry głośniej od nich. Najlepszy powód, to pomówienie. Uwierzcie, działa. Robiłem w handlu, więc wiem co mówię.
Zgłoś
Avatar
viali7 2022-06-10, 19:06
Tylko dwa baty przywroca jej rownowage duchowa, w tym jeden oczywiscie czarny.
Zgłoś
Avatar
L................y 2022-06-10, 20:08
35i napisał/a:

Na takie tępe dzidy jest jeden skuteczny sposób. Wydrzeć ryja na dzień dobry głośniej od nich. Najlepszy powód, to pomówienie. Uwierzcie, działa. Robiłem w handlu, więc wiem co mówię.



Skoro już nie robisz, to chyba nie tak do końca działa
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2022-06-10, 20:20 1
Beka_XD napisał/a:

Czy jakiś "english expert" jest w stanie powiedzieć, co ta pizda pierdoli? Tak jebana sepleni, że ni chuja nie można zrozumieć...
Usłyszałem tylko "It's not illegal to yell here", a na końcu "Get the fuck out lady".....



coś mniej więcej
"training program that this is [niezrozumiałe] it is not illegal to yell here! Excuse me ma’am you are [niezrozumiałe] visiting the city”

“Would you please ask your family to [niezrozumiałe] several times. I will not leave your bullshit store you have been asked very loudly about your family’s contracts, do not live on this salary. Good bye with the understanding I asked quietly…”

Podejrzewam że ta pizda to jakis były pracownik albo ktoś kogo nie chcieli zatrudnić bo coś gada o szkoleniach, pensji, umowie?
Zgłoś
Avatar
Yakov 2022-06-10, 20:53
Pierdolicie jak potłuczeni.

Za wiki:

Zaburzenie eksplozywne przerywane (ang. Intermittent explosive disorder, IED) – zaburzenie psychiczne charakteryzujące się nieproporcjonalnymi wybuchami gniewu w stosunku do sytuacji, która je sprowokowała (np. impulsywne krzyczenie sprowokowane przez stosunkowo błahe wydarzenia). Impulsywna agresja jest definiowana jako nieproporcjonalna i nierozmyślna reakcja na prawdziwą bądź postrzeganą jako prawdziwa prowokację.
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2022-06-10, 20:55
pazuzu napisał/a:

coś mniej więcej
"training program that this is [niezrozumiałe] it is not illegal to yell here! Excuse me ma’am you are [niezrozumiałe] visiting the city”
“Would you please ask your family to [niezrozumiałe] several times. I will not leave your bullshit store you have been asked very loudly about your family’s contracts, do not live on this salary. Good bye with the understanding I asked quietly…”
Podejrzewam że ta pizda to jakis były pracownik albo ktoś kogo nie chcieli zatrudnić bo coś gada o szkoleniach, pensji, umowie?



Postaraleś się chłopie hehe, ja z angolami gadam dobrze, ale mi się tego gówna nie chciało przesłuchać dwa razy żeby ta pizde zrozumieć ...get the fock out na końcu konkret.
Zgłoś