18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Arathnmor 2024-08-03, 19:40 5
TW 100kk jeszcze się trzyma? Dawno nie słyszałem jego bredni.
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-08-03, 20:10 10
Arathnmor napisał/a:

TW 100kk jeszcze się trzyma? Dawno nie słyszałem jego bredni.



Już nie usłyszysz. Podziękował i zajął się rodziną.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-08-03, 21:03 3
Bohater narodowy, proszę się nie śmiać
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2024-08-03, 21:31 1
Teraz pewnie go te ruskie kurwy kamrackie zrobią świętym?
A właśnie dlaczego nikt jeszcze nie wrzucił na harda filmiku jak Jaszczur dyma w dupsko swoją ciepłą kluchę?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-03, 22:07 2
Kiedyś siedziałem w knajpie na Gdańskiej starówce. Nagle słyszę "smacznego". Patrzę, a to Lech Wałęsa z ochroniarzem. Podziękowałem, a on usmiechnął się i poszedł. Tak mnie to zaskoczyło, że nie pomyślałem o autografie.
Moim zdaniem pozytywna postać naszej sceny politycznej.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-08-03, 22:30 12
smc napisał/a:

Kiedyś siedziałem w knajpie na Gdańskiej starówce. Nagle słyszę "smacznego". Patrzę, a to Lech Wałęsa z ochroniarzem. Podziękowałem, a on usmiechnął się i poszedł. Tak mnie to zaskoczyło, że nie pomyślałem o autografie.
Moim zdaniem pozytywna postać naszej sceny politycznej.



Ja go spotkałem w kolejce u lekarza, z 15 lat temu, tez w Gdańsku. Siedzę z poł godziny, czekam, wchodzi Bolek z ochroniarzem, nie zwolnił nawet, rzucił tylko: teraz ja i wszedł .
Dla mnie to taki buc i chłopek małorolny.
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-08-03, 22:39 7
trytodie napisał/a:

Bohater narodowy, proszę się nie śmiać



Bohater przez duże B.
B jak Bolek
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-08-04, 10:07 15
turor napisał/a:

Ja go spotkałem w kolejce u lekarza, z 15 lat temu, tez w Gdańsku. Siedzę z poł godziny, czekam, wchodzi Bolek z ochroniarzem, nie zwolnił nawet, rzucił tylko: teraz ja i wszedł .
Dla mnie to taki buc i chłopek małorolny.



Ja go spotkałem, kilka miesięcy temu w Zabce, w Gdańsku. Wepchnął się bez kolejki i kupił ostatni czteropak zimnego Harnasia
Zgłoś
Avatar
Spychacz 2024-08-04, 14:07 6
turor napisał/a:

Ja go spotkałem w kolejce u lekarza, z 15 lat temu, tez w Gdańsku. Siedzę z poł godziny, czekam, wchodzi Bolek z ochroniarzem, nie zwolnił nawet, rzucił tylko: teraz ja i wszedł .
Dla mnie to taki buc i chłopek małorolny.



Ja go spotkałem u cioci na imieninach. Normalnie wszedł jak do siebie, z nikim się nie przywitał, wypił lufę i wyszedł. Tak było.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-05, 17:41
Ja go spotkałem lata temu pod pędzącym królikiem. Przy największym stoliku siedział tusk i jakiś łysy, podchodzi do nich właśnie Bolek z obstawą, tamci wstają i tusk mówi do niego "zdrastwuj tawarisz", Bolek do niego "zdrastwuj". Później Bolek powiedział coś, że polewajcie, bo nie mam całego dnia, czy coś takiego.
Zgłoś
Avatar
djoshin 2024-08-06, 23:16 3
Kiedyś w klubie jak grałem przyszedł i wypiedolił z konsoli mnie i wszystkie płyty podłączył pendrive i puszczał zapętloną piosenkę z reklamy shopee
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-07, 14:24 2
Myślałem, że Bolek opowie jak porwał motorówkę SB i przeskoczył nią mur stoczni.
Jebany megaloman, nad którego ego ciężko będzie domknąć wieko od trumny
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2024-08-07, 19:36 1
Ja go spotkałem w gdańskim Uniwersyteckim Centrum Klinicznym GUMED. Wparował jak do siebie w asyście ochrony, chciał się wjebać bez kolejki na detoks, bo (jak sam wykrzykiwał) wczoraj jego szwagier miał imieniny. A napić się w imieniny to prawo Polaka. Na szczęście doktor okazał się nieugięty, więc Bolek poszedł do sracza, skąd potem dochodziły odgłosy apokalipsy przez dobre kilka minut. Musiało lecieć i z góry i z dołu jednocześnie. Po około 10 minutach wyszedł z kibla, z którego wydobył się smród jak z czajki, po czym przyznał, że jednak udało mu się samemu wyrzucić z siebie demona i odszedł zadowolony.
P.S. Ponoć cieć ze szpitalnego parkingu chciał mu wjebać mandat za parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych, ale potem zobaczył jego ryj i odpuścił. Poza tym Lechu zasłonił się immunitetem.
Zgłoś
Avatar
R6 2024-08-07, 20:00 2
Danusia złota kobieta...ustawia bolka konkretnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie