18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
Avatar
janlew 2018-11-08, 6:25 17
phrontch napisał/a:

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie widoki na poniższym filmiku bolą bardziej niż kop w jaja


Idź do pracy, to po prostu kupisz sobie drugą flaszkę, i nie będziesz przeżywał stłuczenia pierwszej jak kopa w jaja
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-11-08, 8:50 2
Up

nie pierdol taki widok zawsze boli
Zgłoś
Avatar
gzesiek 2018-11-08, 9:34 15
A mnie wkurwiała małpa w przerywnikach...
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2018-11-08, 10:13 1
Jebać alkoholików. cieszą się na litra jak by dowód dostali
Zgłoś
Avatar
Alonso 2018-11-08, 11:11
W Polsce gdy była bieda też się jarali Johny Walkerem. Teraz każdego stać.
Zgłoś
Avatar
MrVirago 2018-11-08, 11:20 4
nie pije alko więc wisi mi to
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-11-08, 12:46
@MrVirago czasem jednak trzeba, alko działa oczyszczająco na organizm, wypada się wstawić (nie upić) raz na miesiąc chociaż. Świat od razu robi się lepszy następnego dnia.
Zgłoś
Avatar
Wujek_Sznurek 2018-11-08, 13:24
No coz niefart, tylko ostatni widac ze niedojebanie umyslowe w stopniu znacznym
Zgłoś
Avatar
pikaczju 2018-11-08, 13:44
Oj tam... Nie ogarniam tego ich podniecenia, że maja butelke - zupelnie jakby sie cała dzielnia skladala..
Zgłoś
Avatar
URAGE 2018-11-08, 14:18 3
Ja rozumiem, że dobrego trunku zawsze szkoda. Nie rozumiem natomiast tego jarania się flaszką red label'a. Najlepsi koneserzy co się tym bogactwem smaku czystej czerwonej zachwycają, a gówno jest to straszne. Równie dobrze można zrobić herbatę z wódki parkowej z biedronki.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-11-08, 15:01
URAGE napisał/a:

Ja rozumiem, że dobrego trunku zawsze szkoda. Nie rozumiem natomiast tego jarania się flaszką red label'a. Najlepsi koneserzy co się tym bogactwem smaku czystej czerwonej zachwycają, a gówno jest to straszne. Równie dobrze można zrobić herbatę z wódki parkowej z biedronki.


Koneserzy? Whiskey to napój ludu, prostaków lub chamów co mają pieniądze na 30 paro letnią. Która to zresztą też smakuje jak wóda z herbatą. Bo niby jak ma smakować, jak Chardonnay czy Riesling ? Psz to wóda jest, tyle że Anglosaska, więc rozreklamowana na filmach i tyle.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-11-08, 15:24
janlew napisał/a:


Koneserzy? Whiskey to napój ludu, prostaków lub chamów co mają pieniądze na 30 paro letnią. Która to zresztą też smakuje jak wóda z herbatą. Bo niby jak ma smakować, jak Chardonnay czy Riesling ? Psz to wóda jest, tyle że Anglosaska, więc rozreklamowana na filmach i tyle.


Gadanie biedaka, którego po prostu nie stać na dobrą łychę
Zgłoś
Avatar
Eryk88896 2018-11-08, 16:54 2
a co to za muzyka, po kazdym stluczeniu??
Zgłoś
Avatar
Caloroso 2018-11-08, 18:30
Mi kiedyś w sklepie urwała się rączka od koszyka i za jednym razem poszedł litrowy Jack, Olmeca 0,7 i Beefeater 0,7. Długo nie płacząc wziąłem nowy zestaw, ale niesmak pozostał. Bardziej bolało, jak w Polsce długo nie mogłem znaleźć Absoluta Vanillia. Po wycieczce do Czech kupiłem dwa litrowe. Oba nienapoczętę dokonały żywota przed samymi drzwiami do domu. No cóż.... kto nigdy nie zbił flaszki.... niech spróbuje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie