18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bomba pod sejmem
Skowroniasty • 2012-11-20, 8:27
A teraz sadole przyznawać się co tam jeszcze majstrujecie w piwnicach.



Cenię sobie prawo do życia, ale nie wiem czemu nie byłbym chyba zbytnio wzruszony gdyby nagle dach na Wiejskiej zapadł się podczas posiedzenia. Nie dziwi mnie wcale, że obecna degradacja życia politycznego powoduje takie właśnie zachowania, przechodzące nie w fanatyzm a w totalną skrajność. Nie byłbym wielce zdziwiony, gdyby ta informacja była po prostu kolejną wrzutką, zmianą tematu i odciągnięciem uwagi od spraw nader ważnych. Niemniej jednak bardziej kibicowałbym temu panu który chciał wysadzić wiejską (Komor niech se chodzi, ma dobrą fuchę reprezentacyjną i do tego się świetnie nadaje), ale stado tych nierobów nadaje się właśnie do wysłania ekspresem na orbitę okołoziemska.
Zgłoś
Avatar
B................g 2012-11-20, 10:57 4
tooc1 napisał/a:

Grozi mi kara do pięciu lat więzienia.



Będziemy pisać.
Zgłoś
Avatar
Butter 2012-11-20, 10:59 5
Wydaje mi się, że ta sprawa została jak zwykle rozdmuchana. Pamiętacie sprawę Mirosława Garlickiego? Tego lekarz który rzekomo zabijał pacjentów, brał łapówki i w ogóle był najgorszym mafiozem. Ziobro na podobnej, właśnie toczącej się teraz konferencji powiedział, że złapali gościa i że ten morderca nigdy już nikodo nie zabije. Koniec końców został uniewinniony z około 50 zarzutów w tym morderstwa...

Całkiem możliwe, że facet detonował sobie ładunki na jakichś zadupiach, robił doświadczenia itp, broń którą posiada (usłyszałem na konferencji że ktrótką i długą) jest pewnie pistolet gazowy i strzelba myśliwska, albo jakieś wykopki... W sumie antyrządowi jesteśmy tutaj my wszyscy (no może nie wszycy) to też należy nas zamknąć, pod zarzutem próby/chęci usunięcia przemocą konstytucyjnych organów RP? (w jakiejkolwiek fazie rozkładu one niebyłyby). Dziwi mnie też, że tak się przyznał bez niczego? (a może dzięki wpierdolowi) bo w końcu od 9 listopada dużo czasu mineło... kolejna sprawa 4tony trotylu w aucie osobowym, albo vanem, bo cieżarówke wykluczyli, no powodzenia życze.

Troche się to kupy nie trzyma, ale poczekamy zobaczymy czy był to Polski niedoszły Breivik czy Kowalski militarysta.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-11-20, 11:02 6
uda się następnemu, wierze w to
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2012-11-20, 11:03
pozdrowienia do więzienia
Zgłoś
Avatar
hamusq 2012-11-20, 11:06 42
Uwolnic niedoszlego bohatera narodowego!
Zgłoś
Avatar
rown 2012-11-20, 11:30 2
Jak zwykle odwracanie uwagi od tego co naprawdę istotne...
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-11-20, 11:30 2
Pewnie zaraz ktoś gościowi przyjdzie popełnic samobójstwo,
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-11-20, 11:33 6
szczerze to piwko należy się kolesiowi że podjął słuszną decyzję i nie bał się wypierdolić w powietrze cały ten cyrk wraz z znajwiększym błaznem na czele. Całe to tałatajstwo powinno wylecieć w pizdu, wtedy oczyści się rząd z komuchów i innych popaprańców.

łączymy się w bulu
Zgłoś
Avatar
susher 2012-11-20, 11:33 1
No i się teraz zacznie kwakanie, jątrzenie dalszy podział na tych dobrych i złych. Zastanawiam się czy wprowadzenie "demokracji" to był dobry pomysł.
Założę się, że ekipa od Jarka już ma rząd tymczasowy z gotowym planem rozwoju Polski w ciągu miesiąca. Donald pewnie będzie robił maślane oczy, a My dalej będziemy w ciemnej dupie
Zgłoś
Avatar
Undrgrnd 2012-11-20, 11:34 1
Do pięciu lat więzienia za planowanie zamachu... Chyba brakuje im szacunku dla siebie, bo za oszustwa finansowe na małą skalę są kary po 15 lat...:/ Sępy pierdolone i złodzieje...

ewentualnie cel uświęca środki i dlatego taki niski wymiar
Zgłoś
Avatar
www_miromiko_pl 2012-11-20, 11:35 6

było blisko
Zgłoś
Avatar
niger_luna 2012-11-20, 11:38 1
Podobno gość jest, a raczej był wykładowcą na UR
Zgłoś
Avatar
kawkaman 2012-11-20, 11:40 1
szkoda że się nie udało, bo teraz będą pierdolić przez pół miesiąca że się nic nie stało.
Zgłoś
Avatar
mewta 2012-11-20, 11:40 1
szkoda typa
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-11-20, 11:40 1
w tekście był wzmianka o tym, że werbował i szkolił ochotników, można się jeszcze na to zapisać ??

a tak na serio to w tym momencie dużo dodatkowych pieniążków z naszych podatków spierdala na dodatkową ochronę pierdolonych polityków bo to dopiero teraz zaczną trząść portkami, no i na cała akcję związaną z tym wyparuje też sporo naszych pieniazków, niestety
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie