18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Uważaj na głowę! zgłoszony przez CrazyEdek
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
baronturbina 2024-08-18, 16:53 8
Fajny kolega. Zamiast skakać od razu za nim do wody, bo przyjebał konkretnie, to współodczuwa z nim ból łapiąc się za głowę.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-08-18, 16:59 1
No debil
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-08-18, 18:36
baronturbina napisał/a:

Fajny kolega. Zamiast skakać od razu za nim do wody, bo przyjebał konkretnie, to współodczuwa z nim ból łapiąc się za głowę.



A wiesz ze najwiecej utonięć jest wśród bohaterów którzy nie mają pojęcia jak a próbują ratować tonącego?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-18, 18:41 1
biegu86 napisał/a:

A wiesz ze najwiecej utonięć jest wśród bohaterów którzy nie mają pojęcia jak a próbują ratować tonącego?


Teraz już wiem. Ale skoro skakał a w zasadzie chyba obaj mieli skoczyć, to raczej powinni chociaż umieć plywac
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-08-18, 18:47 1
baronturbina napisał/a:

Teraz już wiem. Ale skoro skakał a w zasadzie chyba obaj mieli skoczyć, to raczej powinni chociaż umieć plywac



Niestety każdemu się wydaję że umie pływać ale w takich sytuacjach to nie wystarcza.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-18, 18:51 7
biegu86 napisał/a:

Niestety każdemu się wydaję że umie pływać ale w takich sytuacjach to nie wystarcza.



Oczywiście. Ważna jest też jazda konna, szermierka oraz podstawy gry w golfa.

Jesteśmy centrum Unii Europejskiej, żyjemy na wysokim poziomie i także uważam, że kulturalny człowiek powinien mieć wiele zainteresowań.
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-08-18, 19:33 1
smc napisał/a:

Oczywiście. Ważna jest też jazda konna, szermierka oraz podstawy gry w golfa.
Jesteśmy centrum Unii Europejskiej, żyjemy na wysokim poziomie i także uważam, że kulturalny człowiek powinien mieć wiele zainteresowań.



Może nawet sobie walić konia na czas. W momencie gdy nie ma sie wiedzy jak ratować tonącego sama umiejętność pływania często nie wystarcza i mamy wówczas dwa trupy. Bywało że i więcej bo wielu chciało pomóc.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-08-18, 20:10 1
baronturbina napisał/a:

Fajny kolega. Zamiast skakać od razu za nim do wody, bo przyjebał konkretnie, to współodczuwa z nim ból łapiąc się za głowę.



Dobrze zrobił. Ja bym też tego cymbała nie ratował. Jak po przypierdoleniu w łeb był nieprzytomny w wodzie, to by i tak mu nic nie pomógł. Nie ma opcji, że przypłynął byś na brzeg trzymając głowę bezwładnego chłopa + - 80kg na powierzchni wody. Musiał byś być wyspecjalizowanym ratownikiem.

Prosta rada, której warto się trzymać w każdej dziedzinie życia. Umiesz liczyć, licz na siebie. Najlepiej nie odwalaj takich głupich akcji...
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-08-18, 20:54
Baronessa napisał/a:

Dobrze zrobił. Ja bym też tego cymbała nie ratował. Jak po przypierdoleniu w łeb był nieprzytomny w wodzie, to by i tak mu nic nie pomógł. Nie ma opcji, że przypłynął byś na brzeg trzymając głowę bezwładnego chłopa + - 80kg na powierzchni wody. Musiał byś być wyspecjalizowanym ratownikiem.
Prosta rada, której warto się trzymać w każdej dziedzinie życia. Umiesz liczyć, licz na siebie. Najlepiej nie odwalaj takich głupich akcji...



To wyglada bardziej jak molo niż most na rzece, raczej nie ma tam przepływu o znaczącej sile. Na filarach jest miejsce zeby usiąść, akurat na sięgnięcie ręką z wody.
Zgłoś