18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
19WTJ89 2024-06-22, 20:00 1
Brawo bąbelek
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-22, 20:35 13
Dzieci bez dzieciństwa. Ważne że wapniaki szczęśliwe...
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-22, 21:17 4
Moje bombeli od zawsze chodziły na boks. I nieprawda, że mikrourazy powodują obniżenie IQ, bo doszli zajebiście wysoko.

A i napierdalać się umią, po tacie
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2024-06-22, 21:51 2
Veni_Vidi napisał/a:

Dzieci bez dzieciństwa. Ważne że wapniaki szczęśliwe...



Ej dokładnie to są niespełnione ambicje rodziców
Zgłoś
Avatar
Verdi 2024-06-22, 22:48 2
kaziolord napisał/a:

Ej dokładnie to są niespełnione ambicje rodziców



Ta, ja na piłkę też chodziłem bo starzy chcieli a nie bo lubiłem... skończ pierdolić, i tak nawet nie wychwycisz sarkazmu
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2024-06-22, 23:11
kaziolord napisał/a:

Ej dokładnie to są niespełnione ambicje rodziców



Dokładnie, bo najważniejsze żeby dzieci nie spełniały żadnych ambicji rodziców. Każde pokolenie musi być gorsze od poprzedniego.
Interesuję się boksem,/jiujitsu/szachami/tenisem/kajakarstwem/motoryzacją (niepotrzebne skreślić), więc znam się na tym lepiej niż nad czymś innym i nie będę motywować swoich dzieci do uprawiania tych dyscyplin bo jeszcze nie daj Boże osiągną sukces i będą w nich lepsi ode mnie. I dlatego jakikolwiek rozwój i motywacja dzieci to zło bo to niespełnione ambicje rodziców.
Zgłoś
Avatar
Gienek78 2024-06-22, 23:22 5
Jakbym słyszał swoją teściową: "a po co mu to"," jak dorośnie to sam zdecyduje czy chce trenować".
Kurła jak dorośnie to uja będzie trenował bo mu się nie będzie chciało ani sensu nie będzie w tym widział.
Zgłoś
Avatar
Pustelnick 2024-06-23, 10:05 7
smc napisał/a:

A i napierdalać się umią, po tacie



No chyba z tym obniżeniem IQ to jednak prawda...
Zgłoś
Avatar
Noct 2024-06-23, 22:49
Veni_Vidi napisał/a:

Dzieci bez dzieciństwa. Ważne że wapniaki szczęśliwe...



a może lubią się napierdalać? Nie miałeś nigdy hobby?
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-24, 8:08
Noct napisał/a:

a może lubią się napierdalać? Nie miałeś nigdy hobby?



Nie, dzieci wolą się bawić nie napierdalać. Chyba że zostaną tak wytresowane. "Napierdalanie" to hobby skrzywionych umysłowo tatusiów, którzy sport to widzą tylko w telewizji...
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2024-06-24, 15:11
Najmanowi by z pewnością najebał
Zgłoś