18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:47
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:46
Avatar
WąsatyZbój 2024-10-02, 2:29
Heliar napisał/a:

Jebana neo komuna, skurwysyńska wierchuszka UE nabija sobie kabzę sprowadzając "tanią" siłę roboczą, którą utrzymują zwykli obywatele. Pogorszone warunki bytowe przekładają się na mniejszą dzietność, a te chuje niemyte w odpowiedzi sprowadzają jeszcze więcej tej plagi. Biały nie chce pracować za ochłapy, not to się go zlikwiduje i zastąpi czarnuchami. Do 2050 ma przybyć do Polski 6,5mln imigrantów, żeby wyrównać system emerytalny. Jakoś nie widzę czarnucha pracującego na moją emeryturę, prędzej ukradnie te ochłapy co zostaną i ucieknie.



Ciekawe jest to, że politycy, którzy najbardziej za to odpowiadają, rzeczywiście są najczęściej lewakami, albo centrystami, mocno skrecajacymi w lewo. Często, byłymi związkowcami. Jednocześnie, robią dokładnie to, czego żądają od nich biznesmeni, zarówno właściciele wielkich korporacji, jak i też mniejszych firm, czyli kapitaliści, dla których najlepiej jest popierać prawicę lub przynajmniej gospodarczych liberałów. Tym lewakom, jakoś nie przeszkadza działanie wbrew hasłom, które głoszą. Co to za lewica, która zamiast bronić zwykłych ludzi pracy, wchodzi w dupę kapitalistom? Jestem za wolnością w gospodarce i za demokracją w polityce, ale, jak widzę ten syf, jaki nam politycy z lewa i prawa przyszykowali wraz z wielkim biznesem, to zaczynam mieć nadzieję, że ten świat w końcu pierdolnie. Rewolucja, meteoryt, czy atomowa zagłada - wszystko jedno.
Zgłoś