18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Toski 2014-06-19, 17:18 3
Się cieszcie gimboateiści. Muzłumanie już dawno zdefragmentowaliby jego zwłoki. Atakując nas osłabiacie i dzielicie Polskę. Wolicie, żeby muzłumanie do was strzelali za nic, czy katolicy rzucali się z pięściami w obronie swojej czci i wiary?
Zgłoś
Avatar
Juzef_Rzelazin 2014-06-19, 17:19 7
wszyscy u góry mówiący o tym, ze katolicy są nietolerancyjni i nie okazują miłosierdzia. zapraszam pana z butlą na święta do arabusów. jego dymiące i ociekające krwią zwłoki wisiałyby nad wejściem do świątyni. widać jest tchórzem, skoro wkurwia katolików. serio jesteście tak głupi? czy tylko udajecie?
Zgłoś
Avatar
SzaraEminencja 2014-06-19, 17:19 1
Cwaniaki kurwa się znaleźli, niech potrolluje cwel modlących się na ulicach muzułmanów, zobaczymy wtedy jaki jest odważny
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2014-06-19, 17:21 2
A o co chodzi na tym filmiku? Bo montaż jest I klasa, ale gimnazjum.
Dziś musiałem sprzątać wszystkie cztery moje auta, bo procesja sypała płatkami kwiatów. Do wiary nic nie mam, ale jak wychodzi na ulice, manifestować to, to mnie to drażni. Wiarę powinno się zostawiać w domu i w kościele.
Fajne okulary ma ten arabus
Zgłoś
Avatar
C................6 2014-06-19, 17:27 8
Kościół jako organizacja i te wszelkie obchody wkurwiają mnie tak samo jak pedalskie parady. Szopki uliczne niedojebanych umysłowo ludzi, jedni wierzą w bajki, modyfikowane tysiąc razy przez klechów, drudzy zawładnięci chujem w dupie. Świetnie kurwa, świetnie. Nawet nie będę apelował o włączenie mózgów, bo większość ludzi i tak ich nie ma, a szkoda, bo świat byłby piękniejszy bez ideologii, ale za to oparty na logicznym myśleniu.
Zgłoś
Avatar
Węglan 2014-06-19, 17:29 5
pakicito napisał/a:


ciężko pamiętać coś czego nie było



Naprawdę taki komentarz ma tyle piw?
Można nie wierzyć, że Jezus zmartwychwstał. Ale negowanie tego, że istniał, jest zwykłą głupotą.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-06-19, 17:30 14
mwmbike napisał/a:

wszyscy u góry mówiący o tym, ze katolicy są nietolerancyjni i nie okazują miłosierdzia. zapraszam pana z butlą na święta do arabusów. jego dymiące i ociekające krwią zwłoki wisiałyby nad wejściem do świątyni. widać jest tchórzem, skoro wkurwia katolików. serio jesteście tak głupi? czy tylko udajecie?


Ta mentalność przypomina mi stary dowcip o Stalinie.
Cytat:

Telewizja radziecka kręci film o dobroci Stalina. Jedno z ujęć; Do Stalina podchodzi małe dziecko i mówi:
- Wujku, daj cukierka.
- Won ty s.....u! - Krzyczy Stalin
W tym momencie kamera kieruje obiektyw na planszę z napisem: A mógł zabić!


Dokładnie to samo jest z wami katolami. Mogliście go zabić jak muzłumanie ale jesteście ci dobrzy i tylko zaczęliście lać po mordzie.
Zgłoś
Avatar
myha 2014-06-19, 17:31
mwmbike, TyrionLannister: skąd ich wziąć tych muzułmanów jak ich praktycznie nie ma w Polsce
Zgłoś
Avatar
mazurpl 2014-06-19, 17:31 16
A co mnie, kurwa, obchodzą muzułmanie. Nie odpierdalają szopek w Polsce, więc przestańcie pierdolić. Katolicyzm w Polsce, to to samo co muzułmanizm w innych krajach, religia, która myśli, że jest najlepsza i wszystko jej wolno.
Zgłoś
Avatar
sancho457 2014-06-19, 17:32 5
Już sie zaczęła gówno burza twardych jak noga węża ateistami sadistic schodzi do poziomu kwejka bo tam też sie chlastają pizdami po ryjach czy był Jezus czy nie i sie wyzywają od swoich starych
Zgłoś
Avatar
C................6 2014-06-19, 17:37 8
Węglan napisał/a:



Naprawdę taki komentarz ma tyle piw?
Można nie wierzyć, że Jezus zmartwychwstał. Ale negowanie tego, że istniał, jest zwykłą głupotą.



Udowodnij, że istniał. Nie słyszałem jeszcze o źródłach historycznych z jego czasów, które pisały o nim. wszystkie wzmianki są spisane dawno po jego śmierci i w większości ręka rzymian. Co, nie umieli pisać w Jerozolimie i okolicach?
Może żył, może nie, nigdy już się nie dowiesz.
Zgłoś
Avatar
Kubuleki 2014-06-19, 17:42 1
pakicito napisał/a:


ciężko pamiętać coś czego nie było



Węglan napisał/a:


Naprawdę taki komentarz ma tyle piw?
Można nie wierzyć, że Jezus zmartwychwstał. Ale negowanie tego, że istniał, jest zwykłą głupotą.



To samo chciałem napisać. Sam jestem ateistą, w Boga nie wierzę (lecz mam szacunek przez wzgląd na polską historię, by chociażby napisać go z dużej litery), ale negowanie istnienia czegoś "więcej" jest głupotą. Za specjalnie się w tym nie zagłębiałem, ale spodobało mi się słowo absolut. Jestem przekonany, że takowy absolut istnieje, nie interesuje mnie jednak jego forma (Bóg, śmieciallach, karma, Yin i Yang, kosmici czy nawet Potwór Spaghetti).
Nie wiem jak jest z Mahometem, pewnie też był prawdziwy, ale Jezus jest postacią historyczną na 100%. Wg mnie był po prostu obrotnym żydkiem, który potrafił przyciągnąć rzesze fanów. Był osobą wyprzedzającą swoje czasy, potrafił myśleć przyszłościowo oraz rozumiał ówczesną teraźniejszość. Dlatego udało mu się stworzyć chrześcijaństwo, a reszta wiary pojechała z koncepcją po dziś dzień.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-06-19, 17:49 10
Kubuleki napisał/a:



To samo chciałem napisać. Sam jestem ateistą, w Boga nie wierzę (lecz mam szacunek przez wzgląd na polską historię, by chociażby napisać go z dużej litery), ale negowanie istnienia czegoś "więcej" jest głupotą. Za specjalnie się w tym nie zagłębiałem, ale spodobało mi się słowo absolut. Jestem przekonany, że takowy absolut istnieje, nie interesuje mnie jednak jego forma (Bóg, śmieciallach, karma, Yin i Yang, kosmici czy nawet Potwór Spaghetti).
Nie wiem jak jest z Mahometem, pewnie też był prawdziwy, ale Jezus jest postacią historyczną na 100%. Wg mnie był po prostu obrotnym żydkiem, który potrafił przyciągnąć rzesze fanów. Był osobą wyprzedzającą swoje czasy, potrafił myśleć przyszłościowo oraz rozumiał ówczesną teraźniejszość. Dlatego udało mu się stworzyć chrześcijaństwo, a reszta wiary pojechała z koncepcją po dziś dzień.


Nie jesteś ateistą. Jesteś agnostykiem. Ateizm odrzuca wszelkie formy nadprzyrodzonych bytów. Najpierw się doucz a potem wypowiadaj bo wychodzisz na idiotę.
Zgłoś
Avatar
okno1337 2014-06-19, 17:50
Co jak co, ale zajebiste oksy ma ten ostatni typek
Zgłoś
Avatar
chencik 2014-06-19, 17:54 2
Wolę już procesje, niż marsze pedałów. Przejdą, pośpiewają i pójdą. Dildosów na czole też nie mają.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie