18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
bleblebator1 2024-05-15, 6:47 4
1 na 1, jak ciota tak się daje to nie szkoda go
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2024-05-15, 7:22 47
Widziałem to 15 lat temu w kawiarence internetowej
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-15, 7:24 18
Jebane banderowsko-lewackie świnie! Pobił biednego gościa i mogł go zabić. Ostatnio widziałem ukrów u mnie na osiedlu jak zamieniali odpady w koszach na smietniku i napewno byli po narkotykach!!! Plastik z papierem zamienili! To jest kolejny etap wojny ekologicznej!
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-05-15, 9:50 8
p0laki jednostrzałaki, dumni potomkowie husarii
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-05-15, 10:16 4
Banderowski negroid.
Zgłoś
Avatar
Crowley001 2024-05-15, 10:18 20
mordy w kubeł ukraińskie dziwki powyżej, zaniedlugo jak cyganie będziecie się włóczyć po świecie i będziecie napierdalani tylko gorzej, tuba propagandowa bije na maksa nawet na sadisticu, ale rzeczywistość weryfikuje jak są na bieżąco napierdalani ukraińcy jak psy
Zgłoś
Avatar
bryzagtw 2024-05-15, 10:21 5
Widać że boksik ćwiczy, szybkie i piękne dwa ciosy z biodra. Szkoda naszego :/
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-05-15, 10:24 29
pytolsky napisał/a:

p0laki jednostrzałaki, dumni potomkowie husarii



dumni potomkowie bandery których 12 milionów spierdoliło z upadliny jak kacapy im do grajdoła wjechały.
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2024-05-15, 10:28 3
baronturbina napisał/a:

Jebane banderowsko-lewackie świnie! Pobił biednego gościa i mogł go zabić. Ostatnio widziałem ukrów u mnie na osiedlu jak zamieniali odpady w koszach na smietniku i napewno byli po narkotykach!!! Plastik z papierem zamienili! To jest kolejny etap wojny ekologicznej!



Tak tak, bo na pewno wina leży TYLKO po stronie Ukraińców, bo przecież "Polak jest zawsze nie winny!". Film pokazany jak zawsze tylko z jeden strony, żeby pokazać daną osobę w złym świetle. I nie, nie bronie tutaj nikogo, ale nie sądzę żeby dostał taki oklep za nic
Zgłoś
Avatar
htp 2024-05-15, 10:32 3
ActAnonymous napisał/a:

Tak tak, bo na pewno wina leży TYLKO po stronie Ukraińców, bo przecież "Polak jest zawsze nie winny!". Film pokazany jak zawsze tylko z jeden strony, żeby pokazać daną osobę w złym świetle. I nie, nie bronie tutaj nikogo, ale nie sądzę żeby dostał taki oklep za nic



Polacy wcale nie spierdalali z Polski w 39.
Zgłoś
Avatar
Piesinger 2024-05-15, 10:47
Dlatego, że tacy są to ktoś zaczął robić im w kraju porządek, ale zamiast się cieszyć to się wszystkim nie podoba.
Zgłoś
Avatar
Verdi 2024-05-15, 10:49 12
Kurwa co za różnica czy Polak zaczął? Polak jest u siebie, słowa nie powiem na ukraińca który sobie ciśnie po Polakach pod warunkiem że jest u siebie a nie kurwa spierdalać jak się pali koło dupy a godzinę później nóż w plecy wjebać. Typowe upadlińskie ścierwo, jedyne w czym są lepsi od kacapów to to że istnieją o 80% czasu krócej więc mieli mniej czasu żeby nas wkurwiać i najeżdżać, także razem z ruskim do jednego wora i do pieca
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-15, 10:55 2
ActAnonymous napisał/a:

Tak tak, bo na pewno wina leży TYLKO po stronie Ukraińców, bo przecież "Polak jest zawsze nie winny!". Film pokazany jak zawsze tylko z jeden strony, żeby pokazać daną osobę w złym świetle. I nie, nie bronie tutaj nikogo, ale nie sądzę żeby dostał taki oklep za nic


Oczywiscie że po stronie ukraińca. Nie wiesz że jak polska wchodziła do unii to nazista Zalensky podsuną Polsce papier. Historia jest zakłamana! Lewa two banderowskie HIT bombardowali nie znając prawdy!
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2024-05-15, 11:08
znnowu leją paljaków pijaków robaków ci banderowcy
Zgłoś